Warframe Revised prináša 21 hlavných zmien, od refundácie Railjack po lepšie FOV

Séria Warframe je v súlade s radom veľkých aktualizácií obsahu, ale predtým dostávame súbor zásadných zmien kvality života a vylepšení rovnováhy. Prvá veľká aktualizácia roku 2020 sa nazýva Warframe Revised – ako už názov napovedá, je to snaha „skontrolovať, revidovať a obnoviť“ s 21 hlavnými zmenami a predbežne sa plánuje spustiť týždeň marec 1,

Pri stavbe vášho Railjacku dôjde k značnému zníženiu nákladov. Cena každej časti klesne kdekoľvek zo 66% na 75% a jej výstavba bude trvať iba šesť hodín. Rozdiel v nákladoch za všetky diely, ktoré ste už postavili, vám bude vrátený, a to aj v prípade, že ste už dlhšiu dobu dokončili quest Rising Tide. Devs tvrdia, že zistili, že dostupnosť je kľúčová, aby sa zaistilo, že budúci Railjack stojí za to, takže novým hráčom uľahčujú vedenie poplatku.

Pancierovanie, zdravie a štíty začínajú byť veľkým prepracovaním, ktoré bude zahŕňať vrátenie štítu – systém, v ktorom budú priatelia aj nepriatelia chránení pred poškodením zdravia, keď štíty prvýkrát zmiznú. Stručne povedané, to znamená, že budete mať jednorazový výstrel menej často.

Takisto už nedochádza k sebapoškodzovaniu – teraz vás ohromí, keď vás zasiahne explózia. To môže znamenať čokoľvek od krátkeho pádu po úplné potlačenie založené na tom, ako blízko ste k výbuchu.

Budete tiež môcť nastaviť FOV na maximum max. 90.

Aktualizácia je omnoho viac, ako môžeme pokryť v jednom spravodajskom príbehu, takže si pozrite oficiálnu stránku, kde nájdete všetky podrobnosti o všetkom, čo príde.

YouTube  náhľady

Dnešný odborník tiež priniesol trochu podrobnejších informácií o cestovnej mape spoločnosti Warframe do roku 2020 vrátane skutočnosti, že operácia Scarlet Spear je naplánovaná na začiatok marca – hoci o niečo neskôr ako revidovaná aktualizácia Warframe – a protokol Deadlock sa začne v apríli. Existujú aj ďalšie bezplatné počítačové hry, aby ste si overili, či je potrebné vopred vyplniť čas.