Warframe Hush Challenge: Ako zabiť Kuva Thrall

Warframe Hush Challenge: Ako zabiť Kuva Thrall 1

Keď skončíte s vojnou pri prenasledovaní, môžete sa stretnúť s Kuva Thrall v rámci výzvy Hush. Kuva Thrall, tiež známy ako stúpenci Kuva Liches, je ťažké zabiť. V skutočnosti to nebude ťažký proces smrti. Je to súčasť hľadania toho, čo veľmi zabíja celé zabíjanie. Nájdenie a zabitie Kuva Thrall nie je ľahká úloha; je toho oveľa viac, čo potrebujete vedieť.

V dnešnom sprievodcovi sa budeme kopať ďalej, aby sme našli a zabili Kuva Thrall. Aj keď nie je také ťažké zabiť Kuva Thrall vo Warframe, určite ho bude treba nejako vynaložiť. Keď sa niečo pokúsite nájsť, veci sa trochu skomplikujú. Ak sa cítite zaseknutí, tento sprievodca je určený pre vás. Takže, z žiadneho iného dôvodu, pozrime sa, ako zabiť Kuva Thrall pre Warfram Hush Challenge.

Warframe Hush Challenge: Ako zabiť Kuva Thrall

Prvá vec, ktorú musíte urobiť, je zabiť Kuva Thrall vo Warframe pre Hush Challenge. Aby sme to dosiahli, musíme vstúpiť do systému Kuva Lich. Po dokončení vojny v rámci budete mať prístup k obsahu Kuva Lich. V krátkosti, naša cesta k nájdeniu a zabitiu Kuva Thrall vo Warframe začína po dokončení vojny v rámci Questu.

Po dokončení vojny v rámci vojny môžete ísť na všetky misie Grineer a nájsť Kuva Larvinga. Sú náhodný trieť, ale Cassini na Jupiter je celkom dobrá voľba, pretože je to veľmi rýchla lovecká misia. Ak ste našli larvu Kuva, sledujte jej trasový bod a zabite ju. Ak hľadáte konkrétnu zbraň, môžete misiu spustiť znova, kým nenájdete túto zbraň.

Keď vynesiete rozsudok smrti na Kuva Larvingovú, Kuva Lichová sa splodí. Keď sa rozpadne Kuva Lich, prevezme niektoré uzly na vašom hviezdnom stole označené červeným mrakom Kuva. Tieto uzly sú vašou vstupenkou do Kuva Thralls. Všetko, čo musíte urobiť, je hrať misiu v jednom z týchto uzlov, ktoré v súčasnosti preberá Kuva Lich. Keď zadáte misiu v jednom z týchto uzlov, bude hrať Kuva Thrall a na obrazovke uvidíte červený trasový bod, ktorý vás dovedie k Thrallovi. Stačí sledovať trasový bod, nájsť Kuva Thrall a bojovať proti nemu ako všetci ostatní nepriatelia. Neprichádza so žiadnymi špeciálnymi schopnosťami, tak jednoducho choďte na to a milosrdenstvo zabite Kuva Thrall.

Warframe Hush Challenge: Ako zabiť Kuva Thrall 2

Zhrňte nášho sprievodcu, prvá vec, ktorú musíte urobiť, je nájsť Kuva Thrall, ktorý ho zabije. Zabitie jedného je ľahké. Najťažšie je nájsť jednu. Za týmto účelom jednoducho dokončite vojnu a potom nájdite a zabite Kuva Larvinga z akejkoľvek misie Grineer. Zabitie Kuva Larvinga bude hrať Kuva Licha a prevezme niektoré uzly vo vašej hviezdnej mape. Stačí spustiť misiu v jednom z týchto uzlov a na obrazovke sa zobrazí červený trasový bod. Týmto spôsobom nájdete Kuva Thrall. Keď tak urobíte, jednoducho na to choďte a zabite ich milosrdenskou smrťou.

Ako som už povedal, dúfame, že prečítanie vyššie uvedenej príručky vám poskytlo cenné informácie a pomoc. Ak máte ďalšie otázky týkajúce sa toho, dajte nám vedieť. Ak máte nejaké otázky alebo potrebujete pomoc, prečítajte si aj naše tipy a triky pre iPhone, tipy a triky pre PC a tipy a triky pre Android. Vďaka!