Walmart pripravuje službu na súťaženie Amazon primárny

Walmart chce vstúpiť do sporu na trhu expresných zásielok a od marca môže vydať testy služby. Napriek potvrdeniu existencie tejto služby maloobchodný gigant neposkytol podrobnosti o tom, čo sa plánuje.

WalmartZdroj: SlashGear

Pre Walmarta nestačí byť známy tým, že predáva „všetko, čo chcete“ a zvyčajne sa dodáva za pár dní. Projekt, ktorý je predmetom sporu Amazon Prime má odvážne črty, pretože podľa povestí by Walmart mohol dodávať nákupy v ten istý deň – a ak by to nestačilo, existuje možnosť ponúkať zľavy na pohonné hmoty a lieky. Cieľom projektu Walmart je do roku 2022 znovu zaujať pozíciu najväčšieho maloobchodníka v Spojených štátoch.

Amazon primárny

K dispozícii v Brazílii v septembri 2019 Amazon Spoločnosť Prime poskytuje jednotné služby expresného doručovania, elektronického obchodovania a zábavy za jediný mesačný poplatok.

S neobmedzenou prepravou zdarma bez minimálnej kúpnej hodnoty pre celú krajinu a so zárukou doručenia v kratšom čase ako pri tradičných objednávkach je možné dodať spôsob doručenia platný pre viac ako 20 kategórií, ako sú knihy, odevy, prístroje, hračky a elektronika. do dvoch pracovných dní v 90 brazílskych mestách, v ostatných je tento termín najmenej tri pracovné dni.

Predplatné okrem expresného doručovania oprávňuje aj na prístup k platformám na streamovanie spoločnosti Amazon, ako napríklad Prime Video, Prime Music, Prime Reading a Twitch Prime.

Zľavové kupóny TecMundo: