Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Vyzv├í┼łanie pozastavuje pou┼ż├şvanie sledova─Źov tret├şch str├ín vo svojich aplik├íci├ích, aby pon├║kalo lep┼íie mo┼żnosti ochrany osobn├Żch ├║dajov

Vyzv├í┼łanie pozastavuje pou┼ż├şvanie sledova─Źov tret├şch str├ín vo svojich aplik├íci├ích, aby pon├║kalo lep┼íie mo┼żnosti ochrany osobn├Żch ├║dajov 1

Ring zareagoval na ─Ćal┼íiu kritiku svojich postupov v oblasti ochrany osobn├Żch ├║dajov pozastaven├şm pou┼ż├şvania v├Ą─Ź┼íiny sledova─Źov tret├şch str├ín vo svojich aplik├íci├ích.

Po uvo─żnen├ş sekcie Control Center mobilnej aplik├ície Ring, ktor├í zaviedla niektor├ę predvo─żby t├Żkaj├║ce sa ochrany s├║kromia a odhl├ísenia, zistilo, ┼że niektor├ş z├íkazn├şci st├íle chc├║ v├Ą─Ź┼íiu kontrolu.

Nerie┼íilo napr├şklad pou┼żitie sledova─Źov tret├şch str├ín, ktor├ę vyvolali obavy niektor├Żch z├íkazn├şkov po tom, ako boli objaven├ş za─Źiatkom tohto roka.

  • Tipy a triky pre zvonenie s videom: Sta┼łte sa dokonal├Żm majstrom zvonenia

Rozhodnutie o pozastaven├ş v├Ą─Ź┼íiny t├Żchto slu┼żieb sa preto prijalo s cie─żom pon├║knu┼ą v kontrolnom stredisku e┼íte viac mo┼żnost├ş:

ÔÇ×Do─Źasne sme pozastavili pou┼ż├şvanie v├Ą─Ź┼íiny analytick├Żch slu┼żieb tret├şch str├ín v aplik├íci├ích Ring Ring a na webov├Żch str├ínkach, zatia─ż ─Źo pracujeme na tom, aby sme pou┼ż├şvate─żom poskytli viac mo┼żnost├ş odst├║pi┼ą od zmluvy v Control Center,ÔÇť uviedla spolo─Źnos┼ą vo vyhl├ísen├ş.

ÔÇ×Na za─Źiatku jari poskytneme z├íkazn├şkom ─Ćal┼íie mo┼żnosti, ako obmedzi┼ą zdie─żanie inform├íci├ş s poskytovate─żmi slu┼żieb tret├şch str├ín.

ÔÇ×Pou┼ż├şvatelia sa teraz m├┤┼żu odhl├ísi┼ą zo zdie─żania svojich inform├íci├ş na ├║─Źely prij├şmania prisp├┤soben├Żch rekl├ím. Ak sa pou┼ż├şvate─ż odhl├ísi, Ring nebude zdie─ża┼ą svoje inform├ície s tret├şmi stranami, aby im zobrazoval personalizovan├ę kr├║┼żkov├ę reklamy.

ÔÇ×Aj ke─Ć sme presved─Źen├ş, ┼że personalizovan├í reklama m├┤┼że prinies┼ą lep┼íiu sk├║senos┼ą so z├íkazn├şkom, za─Źiatkom tohto t├Ż┼żd┼ła poskytneme pou┼ż├şvate─żom mo┼żnos┼ą rozhodn├║┼ą sa o odhl├ísen├ş v Control Center.ÔÇť

Je pravdepodobn├ę, ┼że nov├ę mo┼żnosti bud├║ k dispoz├şcii v─Źas na vydanie zvon─Źeka zvonenia videa 3 a jeho zv├Ż┼íen├Ż model Plus v apr├şli.