Význam príspevkov hostí a odkazov na obsah v obchodnej značke

Vyhľadávače sú dnes rovnako relevantné ako pred niekoľkými rokmi. Aj keď to môže znieť ako samozrejmosť, je to v rozpore s tým, čo si mnohí mysleli o popularite vyhľadávacích nástrojov, najmä keď je predaj prostredníctvom platených kanálov štandardom. Ľudia stále používajú vyhľadávacie nástroje ako hlavný spôsob získavania informácií o produkte alebo službe. Napriek tomu, že popularita vyhľadávacích nástrojov zostáva rovnaká, spôsob, akým ľudia vyhľadávajú v roku 2019, sa drasticky zmenil. To je dôvod, prečo mnohé firmy teraz používajú služby hosťovského vysielania od Globex Outreach, aby im pomohli osloviť svojich potenciálnych zákazníkov.

SEO v roku 2019 – Ako zaistiť vyššie umiestnenie vašich stránok?

V roku 2019 má Google viac ako 200 hodnotiacich signálov na hodnotenie webových stránok vo vyhľadávačoch. Patria sem autorita domény domény, prichádzajúce odkazy, kvalita obsahu, miera okamžitých odchodov, počet návštevníkov, priemerný čas na reláciu, chyby stránok, správne použitie štruktúry schém, aby sme vymenovali aspoň niektoré. Aj keď niektoré z nich nemáte priamo pod kontrolou, ako napríklad prichádzajúce odkazy, počet návštevníkov, ktorých navštívite na svojom webe, a autorita domény, môžete ich nepriamo ovplyvniť svojimi činnosťami, ako je napríklad používanie služby odosielania hostí, aby ste získali redakčné prichádzajúce odkazy na svoj webové stránky.

Prečo sú hosťovské príspevky dôležité?

Príspevky pre hostí sú jedným z najlepších a nákladovo najefektívnejších spôsobov získavania spätných odkazov na vaše webové stránky.

Dokonca aj John Mueller dal hosťujúcim príspevkom zelený signál. V jednom zo svojich webových hangoutov povedal:

“Skoro by som zašiel tak ďaleko, že by som povedal dobre, dokonca aj tie druhy príspevkov pre hostí, kde na stránke významne prispievate, možno dáva zmysel mať iba tieto odkazy ako nofollow.” A majte to tak, že budete akosi profitovať z ľudí, ktorí chodia na vaše stránky, pretože si myslím, že ste napísali niečo fantastické a majú záujem počuť od vás viac. “

Napriek tomu, že požiadal správcov webu, aby týmto postom hostí poskytli odkaz, ktorý nesledujú, rozpoznal ich ako spôsob, ako získať relevantné odkazy späť na váš blog.

Môžete nájsť veľa miest na uverejňovanie príspevkov hostí. Väčšina webových stránok má na svojom blogu stránku „Napíšte nám“, pomocou ktorej im môžete poslať nápad na blogový príspevok. Ak sa im nápad páči, požiadajú vás, aby ste o ňom napísali. Väčšina týchto ponúk typu „píšte pre nás“ je bezplatná. V niektorých prípadoch vám však webové stránky budú účtovať určitú čiastku za zverejnenie vášho blogu so spätným odkazom.

Ako sme už poskytli schválenie Johna Muellera, je ekvivalentné schváleniu spoločnosťou Google. To znamená, že budete pri vytváraní svojich odkazov robiť úplne SEO s bielym klobúkom. Nemusíte sa báť, že to bude taktika čierneho klobúka, ktorá môže váš web vyviesť z miery SERP.

  • Náklady sú oveľa nižšie ako stavba prepojenia

Keďže uverejňovanie príspevkov hosťom je bezplatné, budete míňať peniaze iba na spisovateľa, ktorý bude písať váš blog. Ak píšete blog sami, je lepšie, ak si na túto tému urobíte kompletný prieskum a vymyslíte prístup, ktorý je jedinečný a dôkladný. Ešte lepšie je, ak sa prihlásite do viacerých blogov, aby ste zvýšili pomer prijatia.

Dôležitosť obsahu alebo redakčných odkazov

Odkazy na obsah alebo redakčné odkazy fungujú rovnako ako príspevky pre hostí. Výhodou prepojení na obsah je, že sú prirodzene umiestnené editormi blogov. Redakčné odkazy znamenajú, že váš blog vytvára pre čitateľov hodnotu, a preto naň odkazujú ostatné blogy.

WordStream definuje redakčné odkazy ako:

“An redakčný odkaz je odkaz, ktorý pochádza zo stránky s dobrým obsahom a marketingovými technikami. “

Search Engine Journal uvádza, že algoritmy Google sú veľmi múdre pri rozlišovaní medzi redakčnými a získanými odkazmi. Hovorí sa, že redakčné odkazy odporúčajú webové stránky a fóra sociálnych médií. Preto majú väčšiu hodnotu ako získané odkazy – ktoré správcovia webu umiestňujú úmyselne. A Google ich rozlišuje vyhľadávaním ich frekvencie na sociálnych weboch.

Najlepšie spôsoby, ako získať obsahové alebo redakčné odkazy

Tu je niekoľko najlepších spôsobov, ako získať odkazy na obsah a redakčné odkazy na svoj blog.

Redakčné odkazy môžete najlepšie získať rozhovorom s úspešnými osobnosťami. Ľudia radi čítajú o úspešných osobnostiach, ako sú Mark Zuckerberg, Bill Gates a ďalší z online odvetvia. Čokoľvek hovoria v rozhovore, je citované v mnohých ďalších publikáciách. Webové stránky tým môžu prirodzene získavať kontextové odkazy. Kontaktovať také veľké osobnosti navyše nie je vždy jednoduché. Môžete sa teda pokúsiť osloviť ich a ľahko sa s nimi porozprávať.

Expert Roundups sú ďalším skvelým spôsobom, ako zoradiť webové stránky. Roundups obsahuje znalecké posudky, a preto im ľudia dávajú väčšiu hodnotu. Expertné súhrny sú príležitosťou pre používateľov dozvedieť sa o konkrétnej téme od viacerých odborníkov. To zvyšuje tendenciu objavovania sa tohto zaobleného príspevku na viacerých miestach.

Kontroverzné príspevky sú jedným zo spôsobov, ako umiestniť vaše webové stránky vo vyhľadávačoch vyššie. Povedzme, že vyvoláte diskusiu na tému „Prečo Gutenberg ničí WordPress“. Ľudia, ktorí sú za toto rozhodnutie, ho budú uprednostňovať buď komentovaním príspevku, alebo publikovaním podporných materiálov na svojich blogoch – nakoniec získate niekoľko desiatok redakčných odkazov na svoj web.

Porovnávacie články sú ďalším skvelým spôsobom, ako zaradiť webové stránky vyššie vo vyhľadávačoch. Porovnávacie príspevky ako „WordPress vs Shopify“ alebo „iPhone vs Android“ sú niektoré porovnávacie články, na ktoré sa ľudia vždy odvolávajú, keď píšu o podobných témach. Trochu opatrnosti. Uistite sa, že porovnáte produkty, o ktorých sa ešte nehovorí na iných špičkových webových stránkach. V opačnom prípade budú ľudia na tento blog odkazovať.

Ďalším skvelým spôsobom, ako získať odkazy na konkrétnu tému, je príprava materiálu z tohto blogu z viacerých zdrojov. Povedzme, že píšete o novej funkcii telefónov Google. Namiesto toho, aby ste išli na názor, pridajte upravené informácie z iných blogov. Stručne povedané, váš blog by mal mať všetko, čo človek k danej téme hľadá.

Infografika je jedným z najlepších spôsobov získavania odkazov. To, čo ľudia nechcú čítať, môžu ľahko vidieť v súhrne v infografike, vďaka čomu bola táto vizuálna grafika v prvom rade populárna. Quick Sprout navrhuje vytvoriť pre vašu infografiku kód na vloženie, ktorý môžu ostatní kopírovať a vkladať do svojich blogov – pričom vám poskytne prirodzený odkaz.

Help Reporter Out (HARO) je ďalší skvelý spôsob, ako získať bezplatné redakčné odkazy na webové stránky, ktoré hľadajú transparentné informácie o rôznych témach. Môžete sa zaregistrovať ako správa o HARO a odpovedať na otázky, ktoré sú relevantné iba pre vašu oblasť. V krátkom čase sa váš obsah s redakčnými odkazmi začne zobrazovať na viacerých webových stránkach, ktoré sa zaujímajú o váš názor.

Ste pripravení získať späť svoju pozíciu? Začať!

Teraz, keď poznáte dôležitosť uverejňovania príspevkov hostí a redakčných odkazov vo vyhľadávačoch, je načase získať späť svoje postavenie vo vyhľadávači. Ak si nie ste istí, ako začať, môžete získať pomoc od niektorých z popredných odborníkov v oblasti dosahu, ako je Globex Outreach, ktorí sú na trhu k dispozícii.

Pamätajte si, že je to hra pokus – omyl. Takže urobte maximum a pokračujte.

Krátka adresa URL: https://ssf.co/3mvaC9L