Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Vyzerá to, že nový iPhone SE bude predstavený 31. marca

Vyzerá to, že nový iPhone SE bude predstavený 31. marca 1

Takže do roku 2020 bola technika trochu hovno. Od udalostí rušiacich vírusy + spomalenia výroby až po zloženie telefónov vydané bez skutočného absolvovania testovania zabezpečenia kvality. Nebolo to dobré, ale dúfajme, že táto možná správa môže priniesť všetkým radosť.

Správa z nemeckého webu iPhone iPhone-Ticker uvádza, že Apple plánuje udalosť na koniec marca. Táto udalosť by bola pre nepolapiteľný iPhone SE 2 alebo možno nazývať iPhone 9, Táto udalosť sa má konať 31. marca a telefón sa má začať 3. apríla. 2. generácia telefónu iPhone SE bola na niečo, na čo mnohí čakali, pretože ceny iPhone sa v týchto dňoch čoraz viac zvyšujú.

Spolu s novým „rozpočtovým“ telefónom iPhone sa tu uvádza iOS 13.4, hovoria sa AirTagy podobné dlaždiciam a prípadne aktualizovaný program iPad Pro. To by mohol byť zaujímavý rok Apple ako sa hovorí, že prinášajú svoje špičkové Bluetooth slúchadlá s uchom, nové tlačidlá prepínania nožníc MacBooks s nožnicami a prípadne novú nabíjaciu podložku od AirPower nikdy to neurobil.

V takom prípade by ste si vybrali nový iPhone SE 2 alebo iPhone 9?

iPhone-Ticker cez 9to5Mac