Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Vyzerá to ako AppleMôže sa tiež oneskoriť 5G iPhone s iPhone

Vyzerá to ako AppleMôže sa tiež oneskoriť 5G iPhone s iPhone 1Nedávno existovala správa, ktorá to navrhovala Apple'S iPhone SE 2 môže byť oneskorené. Správa tvrdí, že Apple už je blízko k dokončeniu výroby, ale povedali svojim dodávateľom dosiek plošných spojov, aby zatiaľ odložili zásielky dosiek plošných spojov, čo vedie k špekuláciám, že by sa mohla začať až v Q2 2020.

Žiaľ, zdá sa, že toto oneskorenie by sa mohlo rozšíriť aj na vlajkové lode iPhone, ktoré sa uvedú na trh koncom tohto roka. Toto je podľa správy Bloomberga, ktorá cituje analytikov z Bank of America, kde tvrdia, že sú presvedčení, že 5G iPhone by sa mohol skutočne o mesiac oneskoriť.

Ako už bolo povedané, nemôžeme povedať, že sme príliš prekvapení. To je preto, že Apple Pri výrobe sa do veľkej miery spolieha na Čínu a keďže mnohé továrne sú nútené zatvoriť sa a byť v karanténe, nepochybne sa tu vytvára obrovský počet nevybavených objednávok. To znamená, že aj keď sa továrne znova otvoria, budú musieť dohnať predchádzajúce objednávky, čo by mohlo mať vplyv na výrobu iPhone 12.

Ako už bolo povedané, nemôžeme s istotou povedať, či sa 5G iPhony skutočne oneskoria, ale ak plánujete inováciu, možno by bolo dobré byť pripravený čakať.

Vyplnené. Prečítajte si viac o a. zdroj: Bloomberg