Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Vývojári, ktorí sú nabití, dostávajú bezplatné zväzky štadiónov

Vývojári, ktorí sú nabití, dostávajú bezplatné zväzky štadiónov 1

Vývojári Get Packed, pripravovanej hry pre Stadiu, rozdávajú zadarmo zväzky Stadia na oslavu zdanlivo blízkeho spustenia hry.

Ako si všimol 9To5Google, devs uverejnené na funkcionári hry Twitter stránka zvýrazňujúca prezradenie. A rovnako ako väčšina darčekov, nemusíte veľa robiť, aby ste si mohli sami skórovať nejaký voľný lup.

V takom prípade vám bude k dispozícii bezplatná služba Stadia, ktorá vám umožní prístup k službe. Neexistuje žiadny náznak, kedy sa ľudia už nemôžu prihlásiť. Ak teda prezradí, že to vyzerá ako niečo, čo vás zaujíma, mali by ste vstúpiť čo najskôr.

Toto nie je ani prvé prezradie Stadia, ktoré sme videli. Spoločnosť Google rozdala účastníkom hier Game Awards bezplatné balíčky Premiere a spoločnosť BT začala vydávať balíčky zdarma novým zákazníkom balíkov, rovnako ako Verizon.

Čo vám prezradí Get Packed Stadia

Vôbec nič, ak nevyhráte. Alebo nevstúpiť. Ak sa prihlásite a náhodou vyhráte, získate bezplatný balík Stadia Premiere a bezplatný digitálny kód na zachytenie kópie balíčka Get Packed bezplatne.

Keďže program Pack Pack nebol spustený, neexistuje spôsob, ako zistiť, koľko peňazí to bude normálne stáť. Nie je teda jasné, koľko ušetríte tým, že nebudete musieť hru kúpiť.

Darčeky však obsahujú kópiu balíka Premiere, ktorý stojí 130 dolárov. Balík Premiere samozrejme prichádza so všetkým, čo potrebujete, aby ste mohli začať hrať hry na štadióne. Napríklad radič White Stadia, Chromecast Ultra a bezplatné členstvo v Pro na tri mesiace.

To by mohlo naznačovať, že spustenie hry je za rohom

Vyzerá to ako vtipálek, aj keď iba veľmi jemný. Potom vtipálek nikdy nikdy nebude ničím viac než jemným. Aby nedošlo k rozdávaniu všetkých informácií.

Tím Get Packed sa zmienil o tom, že spustenie hry sa blíži. A ak by to nebolo hneď za rohom, nebolo by potrebné zmieniť sa o prezradení teraz, v tomto okamihu.

Čo znamená, že mohla pristáť na Stadii do konca mesiaca. Aj keď by to všetko záležalo na tom, ako dlho sú vstupné časy na prezradenie. Ak máte povolené vstúpiť do súťaže v najbližších týždňoch predtým, ako sa vyberú víťazi, hra tu nebude do marca.

Celkovo to budú traja víťazi, čo znamená, že budete mať tri šance na výhru. Ak ste dúfali, že si pred nákupom vyskúšate kamaráta, vyskúšajte si Stadiu, je to rovnako dobrý spôsob, ako sa dostať na prízemí.

Na oslavu nadchádzajúceho spustenia programu Get Packed rozdávame …3 Vydania Stadia Premiere3 mesiace kópie programu Stadia ProA Get PackedKliknutím sem zadajte: https://t.co/9C8utcrkZO

Buďte nabití (@getpackedgame) 11. februára 2020