V├Żvoj├íri Final Fantasy XIV Diskutujte o vytvoren├ş pr├şbehu tie┼łov v novom videu

V├Żvoj├íri Final Fantasy XIV Diskutujte o vytvoren├ş pr├şbehu tie┼łov v novom videu 1

správy

Dnes Square Enix vydal prv├ę video predstavuj├║ce pr├şbeh vytvorenia expanzie Shadowbringers pre Final Fantasy XIV.

Dnes Square Enix vydal prv├║ epiz├│du s├ęrie vide├ş, ktor├í predstav├ş pr├şbeh vytvorenia expanzie Shadowbringers pre Final Fantasy XIV.

Za─Źneme s jedn├Żm z najlep┼í├şch aspektov Shadowbringers, ktor├Ż je jeho pr├şbehom. Ak ma pozn├í┼í, tie┼ż vie┼í, ┼że si mysl├şm, ┼że je to najlep┼í├ş nap├şsan├Ż pr├şbeh Final Fantasy. V dvoch hlavn├Żch aktualiz├íci├ích som st├íle presved─Źen├Ż presved─Źen├şm, ktor├ę sa len posilnilo.

Vo videu je uveden├Ż producent a re┼żis├ęr Naoki Yoshida, svetov├Ż tvorca a hlavn├Ż scen├írista Banri Oda a hlavn├Ż scen├írista Natsuko Ishikawa.

Ich pr├şbeh si m├┤┼żete vypo─Źu┼ą ni┼ż┼íie.

Ak by ste sa chceli dozvedie┼ą viac o Final Fantasy XIV, m├┤┼żete si pre─Ź├şta┼ą n├í┼í rozhovor s Naoki Yoshida a Banri Oda, n├í┼í rozhovor s Shadowbringers.

Mimochodom, m├íme inform├ície o nadch├ídzaj├║com sez├│nnom podujat├ş De┼ł diev─Źat.

Pred nieko─żk├Żmi t├Ż┼żd┼łami sme sa tie┼ż dozvedeli, ┼że hra prekonala 18 mili├│nov registrovan├Żch pou┼ż├şvate─żov.

Potom si m├┤┼żete vychutna┼ą spr├ívu o na┼íej najnov┼íej n├ív┼íteve kaviarne Eorzea v Tokiu, o najnov┼íom koncerte orchestra a pozrie┼ą sa na ned├ívnu spolupr├ícu v r├ímci Uniqlo.

Final Fantasy XIVje moment├ílne k dispoz├şcii pre PS4 a PC. Minul├Ż mesiac ┼í├ęf Xboxu Phil Spencerpledged pomohol privies┼ą hru aj na Xbox One.