Vyu┼żite t├║to v├Żhodn├║ akciu a k├║pte si Samsung Galaxy S20 Plus s…

Samsung Galaxy S20 + ponuka

Z ─Źasu na ─Źas n├íjdeme nejak├ę ponuky v Amazon ktor├ę n├ím umo┼ż┼łuj├║ vyu┼ż├şva┼ą v┼íetky druhy v├Żhodn├Żch pon├║k za n├şzke ceny. A teraz m├íte mo┼żnos┼ą k├║pi┼ą si Samsung Galaxy S20 + lacnej┼íie ako kedyko─żvek predt├Żm. ├üno, jeden z vrcholov ponuky m├í tento rok z─żavu 389 eur.

A ponuka, ktor├í v├ím umo┼żn├ş vychutna┼ą si jeden z najlep┼í├şch telef├│nov na trhu za neodolate─żn├║ cenu. Pridajte kryt na ochranu Galaxy S20 + plus ochrann├í f├│lia na displej a m├íte dokonal├Ż bal├şk na obnovu star├ęho mobilu.

Dôvody na kúpu Samsungu Galaxy S20 + lacnejšie

obrazovka Galaxy S20 plus

Hovor├şme o termin├íli, ktor├Ż sa m├┤┼że pochv├íli┼ą niektor├Żmi z najlep┼í├şch funkci├ş na trhu. Na estetickej ├║rovni m├í nejak├ę povrchov├ę ├║pravy z tvrden├ęho skla na destil├íciu kvality cez ka┼żd├Ż z jeho p├│rov. A ako by to mohlo by┼ą inak v ┼ípi─Źkovom zariaden├ş, podporuje aj bezdr├┤tov├ę nab├şjanie a certifik├íciu IP68, ktor├í poskytuje tomuto pr├ęmiov├ęmu telef├│nu odolnos┼ą vo─Źi prachu a vode.

Panely telef├│nov Samsung pon├║kaj├║ vynikaj├║cu kvalitu a obrazovka z Galaxy S20 + je toho nov├Żm pr├şkladom. S uhloprie─Źkou 6.7 palcov a rozl├ş┼íen├şm QHD + bude va┼í├şm najlep┼í├şm spojencom, ktor├Ż si vychutn├í filmy a seri├íly v tej najlep┼íej kvalite.

obrazovka Galaxy S20 plus quad HD plus

Viac, ak v├í┼í 90 Hz obnovovacia frekvenciaplus stereo reproduktory podp├şsan├ę AKG, ktor├ę zaistia akustick├║ scen├ęriu, ktor├í v├ís v├┤bec nesklame.

Pokia─ż ide o zvy┼íok technick├Żch charakterist├şk, pri zdvihnut├ş krytu tohto termin├ílu uvid├şme procesor Exynos 990 spolu s 8 GB RAM a 128 GB skladovanie. Naozaj solventn├í konfigur├ícia, ktor├í v├ím umo┼żn├ş spusti┼ą ak├║ko─żvek hru alebo aplik├íciu na pln├ę obr├ítky.

Kamera Ga├▒axy S20 +

Nem├┤┼żeme zabudn├║┼ą na tvoje skvel├í fotografick├í sekcia, kde firma vs├ídza na modul so ┼ítyrmi senzormi na z├şskanie fotoapar├ítu Samsung Galaxy S20+ patr├ş medzi najlep┼íie. Nakoniec povedzte, ┼że v├í┼í bat├ęrie z 40,500 mAh je viac ne┼ż dos┼ą na podporu v┼íetk├ęho v├Żkonn├ęho hardv├ęru telef├│nu a z├írove┼ł pon├║ka ve─żk├║ auton├│miu.

Bezpochyby jedna z najlep┼í├şch pon├║k Amazon ktor├ę dnes n├íjdete, tak si nenechajte ujs┼ą pr├şle┼żitos┼ą kup si samsung Galaxy S20 + t├íto ve─żk├í z─żava.

Related Articles

Back to top button