Využite túto výhodnú akciu a kúpte si Samsung Galaxy S20 Plus s…

Samsung Galaxy S20 + ponuka

Z času na čas nájdeme nejaké ponuky v Amazon ktoré nám umožňujú využívať všetky druhy výhodných ponúk za nízke ceny. A teraz máte možnosť kúpiť si Samsung Galaxy S20 + lacnejšie ako kedykoľvek predtým. Áno, jeden z vrcholov ponuky má tento rok zľavu 389 eur.

A ponuka, ktorá vám umožní vychutnať si jeden z najlepších telefónov na trhu za neodolateľnú cenu. Pridajte kryt na ochranu Galaxy S20 + plus ochranná fólia na displej a máte dokonalý balík na obnovu starého mobilu.

Dôvody na kúpu Samsungu Galaxy S20 + lacnejšie

obrazovka Galaxy S20 plus

Hovoríme o termináli, ktorý sa môže pochváliť niektorými z najlepších funkcií na trhu. Na estetickej úrovni má nejaké povrchové úpravy z tvrdeného skla na destiláciu kvality cez každý z jeho pórov. A ako by to mohlo byť inak v špičkovom zariadení, podporuje aj bezdrôtové nabíjanie a certifikáciu IP68, ktorá poskytuje tomuto prémiovému telefónu odolnosť voči prachu a vode.

Panely telefónov Samsung ponúkajú vynikajúcu kvalitu a obrazovka z Galaxy S20 + je toho novým príkladom. S uhlopriečkou 6.7 palcov a rozlíšením QHD + bude vaším najlepším spojencom, ktorý si vychutná filmy a seriály v tej najlepšej kvalite.

obrazovka Galaxy S20 plus quad HD plus

Viac, ak váš 90 Hz obnovovacia frekvenciaplus stereo reproduktory podpísané AKG, ktoré zaistia akustickú scenériu, ktorá vás vôbec nesklame.

Pokiaľ ide o zvyšok technických charakteristík, pri zdvihnutí krytu tohto terminálu uvidíme procesor Exynos 990 spolu s 8 GB RAM a 128 GB skladovanie. Naozaj solventná konfigurácia, ktorá vám umožní spustiť akúkoľvek hru alebo aplikáciu na plné obrátky.

Kamera Gañaxy S20 +

Nemôžeme zabudnúť na tvoje skvelá fotografická sekcia, kde firma vsádza na modul so štyrmi senzormi na získanie fotoaparátu Samsung Galaxy S20+ patrí medzi najlepšie. Nakoniec povedzte, že váš batérie z 40,500 mAh je viac než dosť na podporu všetkého výkonného hardvéru telefónu a zároveň ponúka veľkú autonómiu.

Bezpochyby jedna z najlepších ponúk Amazon ktoré dnes nájdete, tak si nenechajte ujsť príležitosť kup si samsung Galaxy S20 + táto veľká zľava.