Využite túto ponuku Xiaomi RedmiBook 16 za cenu…

kúpiť španielsko redmibook 16 za najlepšiu cenu

Skvelá správa! Najmä pre tých, ktorí netrpezlivo čakali na nový Xiaomi RedmiBook. Nedávno sme o nich hovorili; RedmiBook 13, RedmiBook 14 a RedmiBook 16. veľkosťou a špecifikáciami je to možno najzaujímavejší model pre väčšinu verejnosti. Využili sme preto možnosť hľadať super ponuku a áno, našli sme ju.

RedmiBook 16 s novým Ryzenom 5 a Ryzen 7, je k dispozícii na Gearbeste za super výhodnú cenu. Ale predtým, ako sa budeme baviť o cenách, čo keby sme sa pozreli na špecifikácie.

Špecifikácie nového RedmiBooku 16

Charakteristika

RedmiBook 16

Rozmery a hmotnosť 367,20 x 232,85 x 17,55 mm a 1.8 kilogramov.
Obrazovka 16,1 palcov, 1920 x 1080p (Full HD), obnovovacia frekvencia pri 60 Hz, 300 nitov, obrazovka zaberá 90 % povrchu.
procesor AMD Ryzen 5 4500U / Ryzen 7 4700U vyrobené v r 7 nm.
RAM 8 GB / 16 GB LPDDR5.
Skladovanie 512 GB SSD.
Konektivita a doplnky 2 konektory USB typu C, konektor USB typu A, port HDMI, audio konektor 3,5 mm, dvojpásmové AC WiFi, Bluetooth 5.0 Y 2 2W reproduktory s Zvukové procesory DTS.
Batéria 46 Wh s rýchlym nabíjaním a 65 W.
Operačný systém Windows 10 Home Edition na čínska verzia.

Okrem špecifikácií v tabuľke je zaujímavé spomenúť aj to dizajn RedmiBook 16 je jeden z najkrajších (kovový) A nielen to, ale využíva aj každý milimeter, aby bolo možné umiestniť 16-palcovú Full HD obrazovku do kompaktného a ľahkého tela.

Na druhej strane budete mať možnosť otestovať nový Ryzen 5 Y 7 od AMD, v závislosti od modelu, ktorý si vyberiete. Tieto procesory okrem toho, že zaručujú vynikajúci výkon, Zlepšujú tiež výkon a autonómiu notebooku, keďže sa vyrábajú podľa architektúry 7 nm.

Podľa Xiaomi, tento notebook je schopný vydržať až 12 hodín autonómie, nič zlé. A aby toho nebolo málo, obsahuje tri výkonnostné režimy zamerané na maximálne využitie procesora v závislosti od činnosti, ktorú práve vykonávate. Všetko veľmi zaujímavé, ale ak sa chcete dozvedieť viac o tomto notebooku, nie je nič lepšie, ako si to vyskúšať na vlastnej koži.

Nepremeškajte túto príležitosť! Získajte RedmiBook 16 len za 662 EUR na Gearbeste

RedmiBook 16 palcový

Ako si viete predstaviť, RedmiBook 16 nie je lacný notebook, ale je lacný, ak ho porovnáme s jeho konkurentmi, je zameraný na špičkovú verziu a zdá sa, že nebojácne konkuruje 16-palcovému MacBooku Pro (stojí 2 400 EUR).

Pripomeňme si, že Xiaomi nie je dobré len pri stavaní mobilov s výborným pomerom kvalita / cena, ale vyniká aj v počítačovom sektore.

Pre všetko spomenuté, Existuje veľa dôvodov, prečo si túto ponuku nenechať ujsť. RedmiBook 16 je veľkoplošný, no pohodlný a veľmi výkonný notebook, ktorý vás bude sprevádzať poriadnym časom bez zaváhania. A ak sa obávate nákupu online, mali by ste vedieť, že Gearbest vám ponúka záruku v Španielsku. takze Na čo čakáš? Ponuka bude trvať len pár dní a zostáva niekoľko jednotiek.