Výučba jazykov s Netflixom a YouTube

Netflix, YouTube, zvukové knihy, podcasty … Ak máte zvyčajne tento typ obsahu, program LingQ vám pomáha učiť sa jazyky a zároveň sa baviť.

Aj keď je vhodné poznať základné gramatické pravidlá jazyka, ktorý sa chceme naučiť, Najrýchlejší spôsob poznať novú slovnú zásobu a vedieť, ako ju používať celé vety a konverzácie počúva piesne a podcasty v tomto jazyku, pozerá originálne komiksy a filmy a číta knihy, články alebo časopisy v tomto jazyku.

Bez toho, aby sme si to uvedomili, zatiaľ čo konzumujeme obsah podľa nášho vkusu sa učíme a internalizujeme slová, koncepty, nápady, ktoré môžeme prirodzene použiť v praktickom rozhovore.

Už dávno som hovoril o projekte inšpirovanom touto myšlienkou Flow Lingo, aj keď to neprestáva stláčať všetky svoje možnosti, ale aplikácia urobí niečo, o čom budem hovoriť ďalej, LingQ,

Učte sa so svojím obľúbeným obsahom

Myšlienka, z ktorej začína LingQ Je to pomôcť vám naučiť sa jazyky s vlastným obsahom vo forme slovníkov, teoretických lekcií a zvukových fragmentov vo forme podcastu, ale tiež investovať do učenia konzumáciou audiovizuálny alebo písomný obsah vášho záujmu,

Viac 11 000 hodín zvuku s prepisom, kompatibilným s viac ako 20 jazykmi, integrovanými slovníkmi a schopnosťou importovať obsah, aby sa z neho stali nové hodiny. Okrem toho ho môžeme používať online alebo offline a umožňuje nám to vidieť štatistika pokroku aby sme vedeli, či sa s nami všetko darí.

Výučba jazykov s Netflixom a YouTube 1

Z knižnice môžeme importovať správy, čo je najjednoduchší prvok, pretože pozostáva z textu, ktorý LingQ objaví a môže sa preložiť, ak máme nejaké slovné zásoby.

Môžeme však tiež importovať všetko z vášho odkazu. Do ponuky je dokonca možné pridať tlačidlo zdieľam iOS a Android na export obsahu priamo z prehliadača Safari, Chrome alebo akejkoľvek inej aplikácie, ktorá má prístup k tejto ponuke.

Naučte sa krok za krokom

Ako je to často v týchto typoch aplikácií, LingQ Umožňuje naučiť sa viac jazykov naraz. Na prispôsobenie obsahu našej úrovni sa nás tiež pýta, koľko toho vieme o tomto jazyku (začiatočník, stredný alebo pokročilý) a koľko času strávime jeho učením, medzi 10 minútami denne a 1 hodina, Potom sa nás opýta aké témy nás zaujímajúako sú knihy, správy, šport, technológie, zdravie, veda, kultúra alebo cestovanie.

Z tohto prieskumu spoločnosť LingQ ukáže hodiny a obsah učenia podľa nášho vkusu byť motivovaný učenie jazykov s tým, čo sa nám páči, namiesto generického obsahu, ktorý môže byť nudný.

Výučba jazykov s Netflixom a YouTube 2

Začať, LingQ Ponúka svoj vlastný obsah, aby sa naučil niečo nové z akejkoľvek zaujímavej témy vylepšujeme našu slovnú zásobu, To všetko môžeme nájsť v knižnici.

Odtiaľ môžeme uložiť extrahovanú slovnú zásobu tohto obsahu a že sa o nich vieme dozvedieť v časti Slovník. A výberom hodín môžeme vytvoriť osobný zoznam skladieb počúvajte kedykoľvek a kdekoľvek,

Zdarma alebo prémiové

Keďže zodpovední nežijú vo vzduchu, LingQ Má bezplatnú a platenú časť. Ako vidíme, zadarmo je veľmi kompletný na stránke prihlásenia na odber, Počas tohto obdobia môžeme bezplatne vyskúšať aj platenú verziu 7 dni.

Prémiová verzia pridáva neobmedzený slovník, neobmedzený import obsahu a slovníka, režim offline, úpravy lekcie a ďalšie aktivity. To znamená, že môžete používať LingQ zadarmo a ak chcete intenzívne využívaťMožno uvažujete o prechode na platenú verziu.

V každom prípade, LingQ spája sa s neustále rastúcim zoznamom aplikácií, ktoré sa dajú zábavným spôsobom naučiť, kombinovanie hier a konzumácia hravého obsahu s úlohou poznať nové jazyky, prispôsobiť sa nášmu času namiesto žonglovania s naším programom.