Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Vytvorte vlastné QR kódy pomocou QR kódu Monkey

QR kódy sú veľmi užitočné prvky na prenos informácií bez potreby káblov alebo úložných zariadení. Počas našich dní sa stali oveľa efektívnejšími, pretože sa domnievame, že všetko, čo ich musíme obsadiť, je mať fotoaparát, ktorý ich naskenuje, a vždy ich berieme so sebou zo smartfónu. To znamená, že ak budeme zobrazovať pomocou QR kódu, bude veľmi ľahké prenášať informácie alebo údaje.

Preto vám chceme predstaviť bezplatnú službu, ktorá vám umožní ich vytvorenie s pridanou hodnotou ponúkania veľmi zaujímavých možností prispôsobenia. Volá sa QR kód Monkey.

Vytvárajte a prispôsobujte kódy QR

Vytvorte vlastné QR kódy pomocou QR kódu Monkey 1

Tento mechanizmus na ukladanie a prenos informácií je veľmi efektívny, pretože jediné, čo si zaslúži, je mať váš smartphone po ruke. Prostredníctvom QR kódu tak môžeme dosiahnuť zdieľaním kľúča WiFi, otvorením webovej stránky na stiahnutie všetkých súborov. Aj keď existuje veľa možností na vytváranie QR kódov, QR kód je špeciálny pre Monkey, pretože ponúka ďalšie možnosti zamerané na prispôsobenie obrázka. Týmto spôsobom môžete pridávať logá, farby a dokonca si prispôsobovať vzhľad vytvoreného kódu.

Ak chcete začať pracovať na svojom osobnom QR kóde, je to len otázka zadania odkazu na konci tohto článku a pracovný priestor vás dostane na domovskú stránku.Vytvorte vlastné QR kódy pomocou QR kódu Monkey 2

V hornej časti rozhrania nájdete všetky dostupné možnosti načítania do QR kódu, v tomto zmysle môžete zadávať internetové adresy, texty, e-maily, telefónne čísla, SMS, profily Twitter a Facebook, Kanály YouTube, WiFi kľúče a dokonca aj pozvánky na udalosti.Vytvorte vlastné QR kódy pomocou QR kódu Monkey 3

Keď si vyberiete typ údajov, v ktorých bude uložený váš kód QR, bude to o farebných možnostiach, logách a prispôsobení podľa vášho vkusu. V adresári loga nájdete tie, ktoré zodpovedajú najobľúbenejším platformám, Facebook, Twitter, YouTube a viac.

Na konci stačí kliknúť na položku „Vytvoriť kód QR“, aby sa odrazil na obrazovke a neskôr ho môžete získať pomocou tlačidla „Stiahnutie PNG“.

Dokázať to, kliknite na tento odkaz,