Vytvorte si vlastné vyzváňacie tóny pre svoj Android

Odkedy som dostal svoj smartphone s Androidom, nepoužíval som veľa vyzváňacích tónov, pretože som nemohol nájsť tie, ktoré by vyhovovali môjmu zvláštnemu vkusu.

V obchode Google Play je veľa aplikácií pre vyzváňacie tóny, ale nevyhnutne vám neumožňujú vytvárať prispôsobené vyzváňacie tóny. MP3 Cutter a vyzváňací tón Maker má túto jedinečnú schopnosť prevádzať vaše piesne MP3 do skvelých vyzváňacích tónov.

Táto úroveň prispôsobenia vám umožňuje vystrihnúť a použiť najlepšiu časť akejkoľvek skladby, ktorá sa vám páči. Napríklad z klavírneho sóla je možné urobiť vyzváňací tón.

Cover art

Vytvorte si vlastné vyzváňacie tóny pre svoj Android 2

Dobro

Jednou z najlepších vecí na tejto aplikácii vyzváňacích tónov pre Android je aplikácia, ktorá uľahčuje výber tej časti MP3, ktorú pre vyzváňací tón potrebujete. Jednoduchá mechanika drag and drop v aplikácii vám pomôže určiť presnú dĺžku skladieb.

Rozhranie je jednoduché a veľmi ľahko sa používa. MP3 Cutter a Ringtone Maker ukladajú vyzváňacie tóny pomerne rýchlo. Neexistuje žiadny limit na to, koľko vyzváňacích tónov môžete s touto aplikáciou vytvoriť.

Zlý

Aj keď je rozhranie veľmi praktické, aplikácia rozhodne môže využívať vylepšenia. Rozhranie vyzerá trochu zastarane v porovnaní s aplikáciami vydanými nedávno.

Nechápte ma však zle, aplikácia funguje dobre aj v prípade neohrabaného rozhrania. V aplikácii sú však reklamy a niekedy môžu byť trochu rušivé. To je však jediná nevýhoda použitia bezplatnej aplikácie tohto kalibru.

Spodný riadok

Už ste niekedy počuli pieseň a mysleli ste si, človeče, že by to bolo epické vyzváňacie tón? Rýchle vytváranie vyzváňacích tónov je presne problém, ktorý sa vývojári tejto aplikácie pokúšajú vyriešiť. S touto aplikáciou na vytváranie vyzváňacích tónov pre Android sú možnosti nekonečné. Vďaka jednoduchej mechanike rezania je táto aplikácia veľmi ľahko použiteľná. Jediným problémom je, že aplikácia dokáže spracovať iba súbory MP3.

Získanie aplikácie je jednoduché. Prejdite na stránku obchodu Google Play a klepnite na tlačidlo Inštalovať. Aplikácia je extrémne malá a jej stiahnutie bude trvať iba chvíľu. Podľa môjho názoru môžete dokonca použiť mobilné dáta na získanie aplikácie vo svojom smartfóne s Androidom.

MP3 Cutter a vyzváňací tón 001

V MP3 Cutter a Ringtone Maker nie je žiadna uvítacia obrazovka. Našťastie vám aplikácia pomôže pri rezaní súborov MP3.

Bol by som radšej, keby som mal na privítanie aspoň obrazovku s návodom. Ale pretože aplikácia je taká jednoduchá, nie je to tak nevyhnutné.

Rozhranie

Aplikácia má polovičný dizajn. Text, tlačidlá a dokonca aj farebná schéma sú nekonzistentné. Niektoré položky aplikácie, najmä tlačidlo uložiť, majú nízku kvalitu. Aj keď kvalita dizajnu presne neovplyvňuje fungovanie aplikácie, vyzerá to trochu neprofesionálne.

MP3 Cutter a vyzváňací tón 002

Podstata aplikácie je jednoduchá; vyberte MP3, vyberte časť, ktorú potrebujete, a vezmite si ju. Vylepšenie potrebuje aj rozhranie pre výber piesne/hudby.

K dispozícii je tlačidlo vyhľadávania, ktoré vám môže pomôcť nájsť požadovanú skladbu. Kategórie však nie sú súčasťou vyhľadávania. Bolo by lepšie, keby aplikácia nejako triedila piesne a hudbu.

Proces

Extrakciu konkrétnej časti stopy je ľahké vykonať. Vďaka jednoduchosti použitia som zaradil túto aplikáciu do zoznamu najlepších aplikácií pre vyzváňacie tóny pre Android.

Vyhľadajte skladbu vo svojej knižnici a klepnite na ňu, keď ju nájdete v zozname. Aplikácia vás zavedie na novú obrazovku.

MP3 Cutter a vyzváňací tón 003

Ako vidíte vyššie, aplikácia ponúka niekoľko informácií o mechanike. A úprimne povedané, toto je všetko, čo budete potrebovať. Keď obrazovku nápovedy zavriete, prejdete na skladbu, aby ste mohli začať vytvárať vyzváňací tón.

MP3 Cutter a vyzváňací tón 004

Na obrazovke výberu si budete môcť vybrať presnú časť MP3, ktorú chcete vystrihnúť. Táto bezplatná aplikácia vyzváňacích tónov pre Android používa na výber jednoduché ťahanie.

Klepnite na jednu lištu výberu a posúvajte ju vodorovne, kým nedosiahnete požadovaný bod. Najlepšie na tom je, že aplikácia prehrá výber v reálnom čase. Tento spôsob výberu vám dáva presnú predstavu o výsledkoch.

MP3 Cutter a vyzváňací tón 006

Kvalita

MP3 Cutter a Ringtone Maker zachováva kvalitu pôvodnej skladby. Bál som sa, že aplikácia zníži kvalitu, aby sa zmenšila veľkosť vyzváňacieho tónu. Našťastie to tak nie je a vyzváňací tón znel presne ako pôvodná skladba MP3.

MP3 Cutter a vyzváňací tón 007

Odporúčam však používať na vytváranie vyzváňacích tónov vysokokvalitné skladby MP3. Nenáročné skladby skončia ako fuzzy znejúce vyzváňacie tóny. Pri hraní na reproduktore vášho zariadenia sa vám budú zdať nepríjemné zvuky.

MP3 Cutter a zvonenie Maker 008

Povolenia

Aplikácia nepotrebuje nič z vášho smartfónu alebo tabletu. Uloží iba vyzváňacie tóny, ktoré vytvoríte. Toto je jedna z mála aplikácií pre vyzváňacie tóny pre Android, ktoré nepýtajú ani vašu e -mailovú adresu. Myslím si, že je to bezpečná aplikácia a nepokúsi sa ukradnúť vaše údaje.

Záver:

MP3 Cutter a vyzváňací tón Maker je viac nástrojom ako aplikáciou. Ako každý iný nástroj, výsledky závisia od vašej vlastnej kreativity a schopností. Ak máte vo svojom smartfóne veľký výber skladieb vo formáte MP3, táto aplikácia sa vám bude hodiť. Z gitarových sól v mojich skladbách som vyrobil niekoľko vyzváňacích tónov.

Aké sú teda piesne, ktoré ste ako vyzváňací tón ťažko hľadali? Nahrajte ho do Zedge a nechajme si ho vypočuť, aby sme videli, ako sa vám darilo.

Povedzte nám to v nižšie uvedených komentároch.