Vytvorte pr├ęmiov├║ webov├║ str├ínku adres├íra

GeoDirectory je nov├Ż doplnok od tvorcov GeoTheme, ob─ż├║benej t├ęmy WordPress zalo┼żenej na umiestnen├ş, ktor├í bola prv├Żkr├ít vydan├í pred nieko─żk├Żmi rokmi. V├Żvoj├íri pre┼íli t├ęmu na doplnok pre tento projekt, aby umo┼żnili ka┼żd├ęmu u┼ż├şvate─żovi WordPress bez oh─żadu na t├ęmu, ktor├║ si nain┼ítalovali, aby si zostavili webov├║ str├ínku so zoznamom adres├írov s pln├Żm v├Żkonom.

To znamen├í, ┼że ak vytv├írate webov├║ str├ínku adres├íra pomocou programu WordPress, u┼ż nemus├şte vybera┼ą jednu z t├ęm adres├írovej aplik├ície, aby ste z├şskali pr├şstup ku v┼íetk├Żm pr├ęmiov├Żm funkci├ím adres├íra potrebn├Żm na vytvorenie takejto profesion├ílnej str├ínky.

Ak v┼íak h─żad├íte vhodn├║ t├ęmu, v├Żvoj├íri GeoDirectory pr├íve vydali t├ęmu, ktor├í bola vytvoren├í na bezprobl├ęmov├║ integr├íciu s t├Żmto doplnkom.

Tento prechod od t├ęmy k doplnku sleduje trend, ktor├Ż za─Źali niektor├ę ─Ćal┼íie popul├írne doplnky WordPress vr├ítane WooCommerce, BuddyPress a bbPress. Tento pr├şstup umo┼ż┼łuje pou┼ż├şvate─żom prida┼ą na svoju webov├║ str├ínku ─Ćal┼íiu ├║rove┼ł doplnkov├Żch funkci├ş a z├írove┼ł ma┼ą mo┼żnos┼ą pou┼ż├şva┼ą t├ęmu pod─ża vlastn├ęho v├Żberu.

Podobne ako predch├ídzaj├║ce doplnky, aj hlavn├í funk─Źnos┼ą GeoDirectory je bezplatn├í. K dispoz├şcii s├║ bezplatn├ę a pr├ęmiov├ę doplnky, ktor├ę v├ím umo┼ż┼łuj├║ v pr├şpade potreby prida┼ą na svoje str├ínky potrebn├ę funkcie.

V tomto preh─żade doplnku GeoDirectory sa pozrieme na funkcie hlavn├ęho doplnku, ako aj na doplnky, ktor├ę m├í moment├ílne k dispoz├şcii. Presk├║mame tie┼ż, ak├ę ─żahk├ę je pou┼żitie z poh─żadu spr├ívcu a koncov├ęho pou┼ż├şvate─ża.

Funkcie GeoDirectory

GeoDirectory m├í v┼íetky funkcie, ktor├ę by ste o─Źak├ívali v t├ęme aplik├ície alebo doplnku, ktor├í bola vytvoren├í, aby v├ím umo┼żnila vytvori┼ą profesion├ílny adres├írov├Ż web s WordPress. Tu je preh─żad niektor├Żch najlep┼í├şch funkci├ş tohto doplnku, vr├ítane doplnkov, ktor├ę s├║ k dispoz├şcii, aby sme v├ím predstavili, ─Źo s t├Żmto doplnkom m├┤┼żete urobi┼ą.

Mapy Google sa ┼íiroko pou┼ż├şvaj├║ na v┼íetk├Żch str├ínkach vytvoren├Żch pomocou tohto doplnku. GeoDirectory obsahuje dve widgety na zobrazenie m├íp: jedna pre domovsk├║ str├ínku adres├íra a druh├í pre zoznamov├ę str├ínky. Mapy m├┤┼żu zobrazova┼ą tis├şce z├ílo┼żiek, v─Ćaka ─Źomu s├║ ide├ílne pre ve─żk├ę adres├írov├ę str├ínky.

Okrem prehliadania m├íp a klikania na zna─Źky m├┤┼żu n├ív┼ítevn├şci adres├íra tie┼ż pou┼żite n├ístroj na vyh─żad├ívanie v dvoch poliach, N├ív┼ítevn├şci m├┤┼żu do jedn├ęho po─ża zada┼ą meno alebo kateg├│riu a do druh├ęho uvies┼ą inform├ície o polohe, napr├şklad PS─î alebo mesto. Pr├şspevky a str├ínky blogu s├║ vyl├║─Źen├ę z v├Żsledkov vyh─żad├ívania v adres├íri, aby boli v├Żsledky relevantn├ę, a zobrazia sa iba zoznamy adres├írov.

Ke─Ć n├ív┼ítevn├şk n├íjde zoznam a vyu┼żije t├║to slu┼żbu, m├┤┼że zanecha┼ą hodnotenie a skontrolova┼ą hodnotenie firmy, alebo in├ę subjekty uveden├ę v jeho adres├íri. Spr├ívca str├ínok m├┤┼że tieto hodnotenia a recenzie pou┼ż├şvate─żov moderova┼ą. Pomocou tohto doplnku si pou┼ż├şvatelia m├┤┼żu tie┼ż ulo┼żi┼ą svoje ob─ż├║ben├ę z├íznamy do z├ílo┼żiek, aby im pomohli r├Żchlo ich n├íjs┼ą, ke─Ć sa vr├ítia na str├ínku.

T├Żmto doplnkom sa tie┼ż akt├şvne podporuje zdie─żanie soci├ílnych m├ędi├ş, preto┼że ka┼żd├Ż zoznam adres├írov m├┤┼że obsahova┼ą soci├ílne ikony a mo┼żnos┼ą posla┼ą konkr├ętny zoznam e-mailom kontaktu.

V├Żpisy m├┤┼żu by┼ą hromadne importovan├ę prostredn├şctvom s├║boru CSV ─Źo v├ím m├┤┼że u┼íetri┼ą ve─ża ─Źasu pri nastavovan├ş adres├íra. Doplnok obsahuje uk├í┼żkov├Ż s├║bor CSV so v┼íetk├Żmi relevantn├Żmi st─║pcami, ktor├Ż v├ím pom├┤┼że za─Źa┼ą importova┼ą ├║daje t├Żmto sp├┤sobom.

Pokia─ż ide o widgety, tento doplnok nech├Żba. 12 widgetov M├┤┼że sa prida┼ą do bo─Źn├ęho panela va┼íej str├ínky, aby sa n├ív┼ítevn├şkom zobrazili u┼żito─Źn├ę inform├ície. Doplnok v┼íak na va┼íe str├ínky prid├í aj dve oblasti miniaplik├íci├ş hlavnej str├ínky a r├┤zne ─Ćal┼íie oblasti miniaplik├íci├ş. Umo┼ż┼łuj├║ v├ím prida┼ą na svoju domovsk├║ str├ínku dostupn├ę widgety, ─Źo v├ím umo┼żn├ş priamo na domovskej str├ínke zobrazova┼ą obsah, ako je posuvn├şk zoznamu, mapy, popul├írne v├Żpisy a mnoho ─Ćal┼í├şch.

widgety

N├ív┼ítevn├şci str├ínok m├┤┼żu zaregistrujte sa pomocou frontendov├Żch formul├írova prihl├íste sa bez toho, aby ste sa museli obzera┼ą do oblasti administr├ície WordPress, ─Źo v├ím umo┼ż┼łuje poskytova┼ą konzistentn├║ pou┼ż├şvate─żsk├║ sk├║senos┼ą pre va┼íu str├ínku adres├íra.

M├íte tie┼ż mo┼żnos┼ą prisp├┤sobi┼ą alebo vytvorte si vlastn├ę prepravn├ę formul├íre aby zodpovedali typu ent├şt, ktor├ę s├║ v zozname uveden├ę. Mo┼żnos┼ą prida┼ą do formul├írov ─żubovo─żn├ę pole pod─ża v├í┼ího v├Żberu zaru─Źuje, ┼że va┼íi n├ív┼ítevn├şci m├┤┼żu predlo┼żi┼ą relevantn├ę ├║daje pre va┼íe z├íznamy.

Vytvorte pr├ęmiov├║ webov├║ str├ínku adres├íra 1

Rozhranie na vytv├íranie formul├írov sa ─żahko pou┼ż├şva a je to iba pr├şpad pretiahnut├şm ┼żelan├ęho pole na paneli formul├íra. Ka┼żd├ę pole formul├íra m├í svoj vlastn├Ż s├║bor podrobn├Żch nastaven├ş, ktor├ę v├ím poskytuj├║ ve─żk├║ kontrolu nad t├Żm, ako formul├ír funguje.

Pokia─ż ide o spe┼ła┼żenie adres├íraExistuje nieko─żko platobn├Żch mo┼żnost├ş, ktor├ę m├┤┼żete vyu┼żi┼ą. Prostredn├şctvom administra─Źn├ęho panela m├┤┼żete nastavi┼ą v┼íeobecn├ę inform├ície o cen├ích, ako s├║ mena a symboly, ale m├┤┼żete urobi┼ą aj omnoho viac. To zah┼Ľ┼ła:

 • Nastavi┼ą zoznamy tak, aby automaticky vypr┼íali
 • Nastavte po─Źet dn├ş, po─Źas ktor├Żch m├í zoznam zosta┼ą akt├şvny (alebo neobmedzen├Ż)
 • Vyberte polia so zoznamom, ku ktor├Żm m├í ka┼żd├Ż cenov├Ż pl├ín pr├şstup
 • Prij├şmajte opakuj├║ce sa platby prostredn├şctvom slu┼żby PayPal
 • Vytvorte odpor├║─Źan├ę z├íznamy
 • Zistite, v ktor├Żch kateg├│ri├ích je mo┼żn├ę zoznam uverejni┼ą
 • Po─Źet obr├ízkov, ktor├ę je mo┼żn├ę na─Ź├şta┼ą.
 • Vytvorte viac cenov├Żch pl├ínov
 • Vyberte si z viacer├Żch platobn├Żch br├ín

V┼íetky vy┼í┼íie uveden├ę sa vz┼ąahuj├║ na zoznamy adres├írov, ak je nain┼ítalovan├Ż doplnok udalost├ş, m├┤┼żu sa pou┼żi┼ą aj na zoznamy udalost├ş.

Platobn├ę mo┼żnosti sa v┼íak nekon─Źia. S GeoDirectory m├┤┼żete tie┼ż spravova┼ą fakt├║ry, ktor├ę sa generuj├║ pre t├Żch, ktor├ş platia za odoslanie z├íznamu. ─Äal┼íou vlastnos┼ąou je schopnos┼ą vytvori┼ą z─żavov├ę kup├│ny,

Z─żavov├ę kup├│ny

Z─żavov├ę kup├│ny je mo┼żn├ę nakonfigurova┼ą tak, aby boli pevnou sumou miesta konania alebo zoznamu udalost├ş alebo percentom z celkov├Żch n├íkladov. V doplnku ch├Żbaj├║ najpokro─Źilej┼íie funkcie plnohodnotn├ęho rie┼íenia kup├│nov, napr├şklad vypr┼íanie platnosti po stanovenom d├ítume alebo nieko─żko pou┼żit├ş. Kup├│ny v┼íak m├┤┼żu by┼ą neakt├şvne kedyko─żvek, ak chcete propag├íciu ukon─Źi┼ą.

V nastaveniach platieb m├íte tie┼ż mo┼żnos┼ą vytv├íra┼ą upozornenia, ktor├ę sa pou┼ż├şvate─żom automaticky posielaj├║ pri registr├ícii a vykonan├ş platby.

V├Żvoj├íri GeoDirectory sa pok├║sili z poh─żadu administr├ítorsk├ęho pou┼ż├şvate─ża ─Źo naj─żah┼íie nakonfigurova┼ą a spravova┼ą tento doplnok. Pr├şsne sa dodr┼żiava ┼ít├Żl nat├şvneho pou┼ż├şvate─żsk├ęho rozhrania WordPress a v┼íetky mo┼żnosti n├íjdete na jednom mieste v pozad├ş, u─żah─Źenie h─żadania spr├ívnej konfigur├ície, ktor├║ h─żad├íte.

Tento doplnok by mal tie┼ż atrakt├şvne pre v├Żvoj├írov h─żada┼ą nie─Źo, ─Źo m├í potenci├íl sa efekt├şvne ┼í├şri┼ą. V─Ćaka pou┼żitiu r├┤znych h├í─Źikov a filtrov m├┤┼że by┼ą funk─Źnos┼ą roz┼í├şren├í bez ├║pravy ktor├ęhoko─żvek z k├│dov hlavn├ęho doplnku.

Tie┼ż sa nemus├şte b├í┼ą kompatibility s in├Żmi popul├írnymi doplnkami, preto┼że GeoDirectory je plne kompatibiln├Ż s doplnkom WPML ─Źo v├ím umo┼żn├ş vytvori┼ą viacjazy─Źn├ę adres├íre pomocou najlep┼íieho doplnku na tento ├║─Źel. Je tie┼ż kompatibiln├Ż s najob─ż├║benej┼í├şmi doplnkami SEO, ─Ź├şm sa zvy┼íuje pravdepodobnos┼ą, ┼że va┼íe cie─żov├ę publikum n├íjde va┼íe str├ínky vo vyh─żad├íva─Źoch.

T├ęma GeoDirectory

Zatia─ż ─Źo jednou z hlavn├Żch atrakci├ş tohto doplnku je to, ┼że sa d├í pou┼żi┼ą s akouko─żvek t├ęmou WordPress, ktor├í v├ím umo┼żn├ş vytvori┼ą adres├írov├║ str├ínku s dizajnom pod─ża v├í┼ího v├Żberu, v├Żvoj├íri tie┼ż vytvorili kompatibiln├Ż r├ímec t├ęm.

Tematick├Ż r├ímec GeoDirectory

GeoDirectory Theme Framework bol navrhnut├Ż tak, aby ├║zko spolupracoval s t├Żmto doplnkom, hoci sa d├í pou┼żi┼ą samostatne alebo s in├Żm doplnkom pod─ża v├í┼ího v├Żberu. r├ímec je 100% citliv├Ż pre n├ív┼ítevn├şkov, ktor├ş si prezeraj├║ v├í┼í adres├ír na smartf├│noch alebo tabletoch.

R├ímec GeoDirectory sa d├í tie┼ż prisp├┤sobi┼ą pomocou zabudovan├ęho ovl├ídacieho panela mo┼żnost├ş t├ęm WordPress. To v├ím umo┼żn├ş vykona┼ą zmeny v farb├ích a ─Ćal┼í├şch aspektoch ┼ít├Żlu na va┼íom webe, aby ste dosiahli po┼żadovan├Ż vzh─żad.

Mo┼żnosti t├ęm GeoDirectory

Ak st├íle h─żad├íte t├ęmu pre svoju webov├║ str├ínku so zoznamom adres├írov, tento novo vydan├Ż r├ímec je Ide├ílny spolo─Źn├şk pre doplnok GeoDirectory, V├Żvoj├íri tie┼ż pl├ínuj├║ vytvori┼ą sekund├írne t├ęmy pre tento r├ímec a pon├║knu┼ą v├ím mno┼żstvo mo┼żnost├ş na konfigur├íciu vzh─żadu va┼íej str├ínky.

Zobrazi┼ą t├ęmu

Doplnky GeoDirectory

Hlavn├Ż doplnok GeoDirectory je s├şce zadarmo, ale st├íle rastie pr├ęmiov├ę doplnky ktor├ę m├┤┼żu by┼ą pou┼żit├ę na roz┼í├şrenie funkci├ş a funkci├ş tohto doplnku. ├Üpln├Ż zoznam doplnkov pre v├Żvoj├írov GeoDirectory n├íjdete v pr├şslu┼ínej sekcii ich webov├Żch str├ínok, ale tu je mal├Ż v├Żber dostupn├Żch mo┼żnost├ş, ktor├ę v├ím poskytn├║ predstavu o tom, ─Źo sa d├í do tohto doplnku prida┼ą:

 • Udalosti: Tento doplnok umo┼ż┼łuje jeho pou┼ż├şvate─żom vyp├şsa┼ą zoznam udalost├ş na webe a urobi┼ą z neho adres├ír propaguj├║ci udalosti.

 • Multilok├ícia: Umo┼żnite, aby boli va┼íe z├íznamy zoskupen├ę pod─ża viacer├Żch miest na nasleduj├║cich ├║rovniach: krajiny, regi├│ny, mest├í a ┼ítvrte.

 • Ceny a platby: spe┼ła┼żte svoje adres├írov├ę str├ínky nastaven├şm cenov├Żch bal├şkov a integr├íciou svojich str├ínok s PayPal, Pe┼ła┼żenkou Google a ─Ćal┼í├şmi platobn├Żmi br├ínami.

 • Vy┼żiada┼ą si v├Żpisy – S cie─żom pom├┤c┼ą pri uveden├ş v├í┼ího webu do prev├ídzky m├┤┼żete vytvori┼ą zoznamy v mene spolo─Źnost├ş, ktor├ę si potom m├┤┼żu tieto v├Żpisy vy┼żiada┼ą a prevzia┼ą kontrolu nad nimi za poplatok.

 • T├ęma GeoDirectory: volite─żn├í t├ęma na vytv├íranie webov├Żch str├ínok pomocou tohto doplnku.

Ak chcete zobrazi┼ą aktu├ílny zoznam roz┼í├şren├ş pre GeoDirectory a ich individu├ílne ceny, prejdite na str├ínku doplnkov.

Pou┼ż├şvate─żsk├ę prostredie spr├ívcu

Preto┼że hlavn├ę funkcie GeoDirectory s├║ dostupn├ę prostredn├şctvom bezplatn├ęho doplnku, mo┼żno ho nain┼ítalova┼ą priamo z dashboardu WordPress preh─żadan├şm adres├íra doplnkov WordPress.org. Po in┼ítal├ícii a aktiv├ícii sa prid├í nov├í polo┼żka ponuky, z ktorej sa dostanete do ovl├ídacieho panela GeoDirectory. Doplnky sa in┼ítaluj├║ tak, ┼że sa stiahnu z webov├Żch str├ínok v├Żvoj├íra a potom ich nahr├íte do svojej administrat├şvnej oblasti WordPress alebo na server prostredn├şctvom FTP.

Domov├Ż ovl├ídac├ş panel

Mo┼żnosti s├║ ┼íirok├ę, s viacer├Żmi sekciami a ka┼żd├í sekcia m├í svoju vlastn├║ sadu kariet. Aj ke─Ć mnoh├ę z t├Żchto mo┼żnost├ş m├┤┼żu zosta┼ą na svojich predvolen├Żch hodnot├ích, ak naozaj chcete z tohto doplnku z├şska┼ą ─Źo najviac, ur─Źite sa oplat├ş presk├║ma┼ą, kedy dostanete ┼íancu.

Pri spusten├ş doplnku m├íte prostredn├şctvom ovl├ídacieho panela mo┼żnos┼ą na vytvorenie niektor├Żch z├íznamov pou┼żite fikt├şvne ├║daje alebo udalosti, importujte s├║bor CSV alebo za─Źnite pr├ízdnym pl├ítnom. Importovanie fikt├şvnych ├║dajov je dobr├Ż n├ípad, preto┼że v├ím m├┤┼że poskytn├║┼ą predstavu o tom, ako doplnok sprac├║va v├Żpisy alebo udalosti a ak├Ż typ ├║dajov m├┤┼że obsahova┼ą. Z├íznamy vytvoren├ę pomocou fikt├şvnych ├║dajov je mo┼żn├ę kedyko─żvek odstr├íni┼ą stla─Źen├şm jedin├ęho tla─Źidla.

Fikt├şvne ├║daje

Prostredn├şctvom ovl├ídacieho panela pre spr├ívu obsahuje doplnok aj mno┼żstvo nastaven├ş na konfigur├íciu rozlo┼żenia a vzh─żadu va┼íej str├ínky. To zah┼Ľ┼ła mo┼żnosti, ako je nastavenie ┼í├şrky ur─Źit├Żch oblast├ş, nastavenie domovskej str├ínky adres├íra ako domovskej str├ínky v├í┼ího webu a ove─ża viac.

Pr├şklad konfigur├ície

Pre tento doplnok je skuto─Źne takmer nekone─Źn├ę mno┼żstvo nastaven├ş. Aj ke─Ć je to od tej doby dobr├í vec d├íva v├ím ve─ża kontroly O tom, ako je v├í┼í web nakonfigurovan├Ż a ako funguje, bude chv├ş─żu trva┼ą, k├Żm si budete m├┤c┼ą pre─Ź├şta┼ą v┼íetky mo┼żnosti.

Po presk├║man├ş rozsiahlych nastaven├ş si m├┤┼żete prezrie┼ą existuj├║ce zoznamy na svojom webe alebo vytvori┼ą nov├ę pomocou administra─Źn├ęho rozhrania.

V ponuke typu miesta Miesta (alebo Udalosti) m├┤┼żete vidie┼ą v┼íetky zoznamy rovnako ako pri be┼żn├Żch typoch pr├şspevkov WordPress, vr├ítane zmeny ich stavu a ─Ćal┼í├şch nastaven├ş pomocou mo┼żnosti R├Żchla ├║prava.

R├Żchly zoznam ├║prav

Ak chcete upravi┼ą existuj├║ci zoznam, sta─Ź├ş klikn├║┼ą na odkaz upravi┼ą a prejs┼ą do editora Miesta. Na tejto obrazovke m├┤┼żete prida┼ą alebo upravi┼ą existuj├║ci popis a vyu┼żi┼ą v┼íetky be┼żn├ę funkcie publikovania WordPress, napr├şklad vlastn├ę polia a v├Ż┼łatky, ako aj volite─żn├ę panely, ktor├ę GeoDirectory prid├í na obrazovku editora pre vlastn├ę miest.

Podrobnosti o mieste

Tieto panely volieb, ktor├ę sa pridaj├║ na nov├║ str├ínku so z├íznamom, v├ím umo┼ż┼łuj├║:

 • Vytvorte cenov├Ż bal├şk
 • Nastavte d├ítum vypr┼íania platnosti alebo po─Źet dn├ş, aby ste zostali akt├şvni
 • Vytvorte si zoznam, ktor├Ż je mo┼żn├ę z├şska┼ą
 • Pridajte taxon├│miu miest (kateg├│rie a ┼ít├ştky)
 • Zadajte podrobnosti z├íznamu (umiestnenie, adresa URL at─Ć.)
 • Nahr├ívanie pr├şloh miest (obr├ízky, dokumenty at─Ć.)

Ak ste so zoznamom spokojn├ş, m├┤┼żete ho uverejni┼ą ako be┼żn├Ż pr├şspevok WordPress.

To sa t├Żka pou┼ż├şvate─żsk├ęho prostredia spr├ívcu. Existuje mnoho nastaven├ş, ktor├ę zais┼ąuj├║, ┼że m├┤┼żete nakonfigurova┼ą web adres├íra tak, ako chcete. Spravovanie a vytv├íranie jednotliv├Żch z├íznamov prostredn├şctvom koncov├ęho zariadenia je hra─Źkou a m├íte tie┼ż mo┼żnos┼ą importova┼ą hromadn├ę z├íznamy prostredn├şctvom s├║boru CSV.

Sk├║senosti koncov├ęho pou┼ż├şvate─ża

T├ęma, ktor├║ pou┼ż├şvate, a sp├┤sob, ak├Żm ste doplnok nakonfigurovali, ovplyvn├ş vzh─żad str├ínok pomocou GeoDirectory, ale spolo─Źnou mo┼żnos┼ąou konfigur├ície adres├írov├Żch serverov je prezent├ícia ve─żk├í mapa na domovskej str├ínke,

Uk├í┼żka mapy domovskej str├ínky

Mapa domovskej str├ínky zahrnut├í do GeoDirectory umo┼ż┼łuje n├ív┼ítevn├şkom pribl├ş┼żi┼ą sa a klikn├║┼ą na z├ílo┼żky, ktor├ę boli pridan├ę pre ka┼żd├Ż z├íznam. Pr├şpadne m├┤┼żu n├ív┼ítevn├şci filtrova┼ą zoznamy pod─ża kateg├│riea potom vyh─żadajte pod─ża polohy a k─ż├║─Źov├ęho slova. ─Äal┼íou mo┼żnos┼ąou je preh─żad├íva┼ą zoznamy pomocou miniaplik├íci├ş, ktor├ę je mo┼żn├ę prida┼ą na domovsk├║ str├ínku, vr├ítane ob─ż├║ben├Żch zoznamov a najnov┼í├şch z├íznamov.

Zobrazi┼ą z├íznamy pod─ża kateg├│rie

Jednotliv├ę zoznamy pou┼ż├şvaj├║ karty na zobrazenie r├┤znych typov inform├íci├ş, ako s├║ popis, recenzie a mapa umiestnenia. Funguje to dobre a umo┼ż┼łuje v├ím zobrazi┼ą ve─ża inform├íci├ş o ka┼żdom z├ízname bez toho, aby va┼íi n├ív┼ítevn├şci prin├║tili prejs┼ą nadol po str├ínke a n├íjs┼ą podrobnosti o zozname.

Pozrite si jednotliv├ę zoznamy

Ak zoznam obsahuje viac obr├ízkov, pou┼ż├şvate─ż ich m├┤┼że pos├║va┼ą pomocou pos├║va─Źa, v─Ćaka ─Źomu m├┤┼że v├í┼í web zobrazi┼ą ve─ża obr├ízkov v jednej oblasti str├ínky.

Pokia─ż ide o pridanie zoznamu z rozhrania, pou┼ż├şvatelia m├┤┼żu zaregistrova┼ą ├║─Źet zadan├şm svojho mena a e-mailovej adresy alebo sa prihl├ísi┼ą pomocou svojich existuj├║cich ├║dajov o ├║─Źte. Potom m├┤┼żu pou┼ż├şva┼ą predn├ę formul├íre, ktor├║ ste nakonfigurovali pri konfigur├ícii doplnku, na odoslanie z├íznamu.

Formuláre pre zasielanie frontend

Ak pou┼ż├şvate─ż vytv├íra platen├Ż zoznam, vykon├í platbu prostredn├şctvom platobnej br├íny, ktor├í bola pre tento web povolen├í. V├í┼í z├íznam sa potom odo┼íle s moderovan├şm alebo za├║─Źtuje priamo na web v z├ívislosti od toho, ako bol nakonfigurovan├Ż adres├ír GeoDirectory.

N├ív┼ítevn├şci v├í┼ího adres├íra by nemali ma┼ą probl├ęm s navig├íciou v zozname alebo s predlo┼żen├şm vlastn├Żch z├íznamov. Rozhranie sa ─żahko pou┼ż├şva, aj ke─Ć pou┼ż├şvan├í t├ęma ur─Źuje rozlo┼żenie a sp├┤sob zobrazenia v├Żpisov.

ceny

Doplnok jadra GeoDirectory je bezplatn├Ż a doplnky s├║ dostupn├ę za r├┤zne ceny. Ak v┼íak chcete z├şska┼ą predstavu o tom, ko─żko to v┼íetko m├┤┼że st├í┼ą, v┼íetky v s├║─Źasnosti dostupn├ę doplnky je mo┼żn├ę k├║pi┼ą za 150 USD vr├ítane podpory.

Vo v├Ą─Ź┼íine pr├şpadov budete musie┼ą k├║pi┼ą aspo┼ł niektor├ę z doplnkov, aby ste vytvorili plne funk─Źn├Ż adres├írov├Ż server. To znamen├í, ┼że pri porovn├ívan├ş tohto doplnku s najlep┼í├şmi dostupn├Żmi t├ęmami adres├írov WordPress je d├┤le┼żit├ę ma┼ą na pam├Ąti tieto n├íklady.

záver

Tento doplnok je vynikaj├║cou alternat├şvou k v├Żberu pr├ęmiov├Żch t├ęm adres├írov├Żch aplik├íci├ş, ktor├ę s├║ moment├ílne k dispoz├şcii. Niektor├ę z t├Żchto t├ęm s├║ s├şce skvel├ę, ale n├║tia v├ís zmeni┼ą t├ęmu WordPress na svojich str├ínkach, aby ste z├şskali pr├şstup k v├Żkonn├Żm funkci├ím adres├írov, ktor├ę obsahuj├║.

S GeoDirectory m├┤┼żete pou┼żi┼ą existuj├║cu t├ęmu na svojich str├ínkach, alebo nov├║ t├ęmu pod─ża v├í┼ího v├Żberu a st├íle si vytvor├şte plne vybaven├Ż web so zoznamom adres├írov.

Aj ke─Ć hlavn├Ż doplnok je bezplatn├Ż, pre ka┼żd├ęho, kto m├í v├í┼żne probl├ęmy s vytvoren├şm profesion├ílnej adres├írovej webovej str├ínky, bude musie┼ą investova┼ą do niektor├Żch pr├ęmiov├Żch doplnkov. S ├║pln├Żm bal├şkom doplnkov, ktor├Ż je k dispoz├şcii za 150 USD (vr├ítane t├ęmy GeoDirectory), je cena porovnate─żn├í s niektor├Żmi ─Ćal┼í├şmi najlep┼í├şmi adres├írov├Żmi t├ęmami, napr├şklad Directory from Templatic a Vantage from AppThemes.

Ak si v┼íimnete, ┼że cena t├Żchto dvoch t├ęm nezah┼Ľ┼ła podporu na pou┼żitie na viac ako jednom webe (Directory) alebo na v┼íetk├Żch dostupn├Żch roz┼í├şreniach (Vantage), potom cena 150 USD za GeoDirectory so v┼íetk├Żmi doplnkami a pou┼żit├şm na neobmedzen├Żch str├ínkach Je to viac ako porovnate─żn├ę.

Vyberte pou┼żitie a Plugin namiesto t├ęmy m├í svoje v├Żhody, Preto┼że ktoko─żvek m├┤┼że vytv├íra┼ą doplnky pre GeoDirectory, existuje ve─żk├í ┼íanca, ┼że mnoho v├Żvoj├írov tret├şch str├ín za─Źne vyr├íba┼ą roz┼í├şrenia pre tento doplnok, rovnako ako v s├║─Źasnosti pre in├ę doplnky WordPress ako WooCommerce alebo Easy Digital Downloads. Ak k tomu d├┤jde, po─Źet funkci├ş, ktor├ę sa daj├║ prida┼ą na v├í┼í adres├írov├Ż server, sa v├Żrazne zv├Ż┼íi.

Pokia─ż ide o vlastnosti tohto doplnku plus jeho doplnky skvel├í pr├íca z konkurencie s ostatn├Żmi mo┼żnos┼ąami dostupn├ę na zostavenie tak├Żchto str├ínok, ktor├ę s├║ v├Ą─Ź┼íinou t├ęmami adres├írov WordPress. Ch├Żbali ┼żiadne d├┤le┼żit├ę funkcie a schopnos┼ą pou┼ż├şva┼ą GeoDirectory s akouko─żvek t├ęmou WordPress z neho urob├ş ve─żk├║ vo─żbu pre mnoh├Żch pou┼ż├şvate─żov. Na prv├Ż poh─żad sa m├┤┼że zda┼ą obrovsk├Ż po─Źet mo┼żnost├ş a nastaven├ş, je to v┼íak cena, ktor├║ zaplat├şte za pou┼ż├şvanie v├Żkonn├ęho n├ístroja, ako je tento.

Ak h─żad├íte doplnok, ktor├Ż v├ím umo┼żn├ş vytvori┼ą adres├írov├║ str├ínku pomocou programu WordPress, vyp├şsa┼ą zoznam spolo─Źnost├ş, miest, udalost├ş alebo in├Żch atrakci├ş, GeoDirectory sa d├┤razne odpor├║─Źa.

Z├şskajte GeoDirectory e┼íte dnes