Vytváranie snímok obrazovky na vašom Samsung Galaxy Okraj S6

Snímky obrazovky používam stále, keď sa hádam s priateľmi na WhatsApp. Obrázok môže mať hodnotu 1 000 slov a je ťažké, aby sa obrázok mýlil! Najlepšie na tom je, že je to zadarmo, pokiaľ máte internetové pripojenie. Ak chcem niekomu ukázať spravodajský príbeh alebo zábavný obrázok, často je rýchlejšie a jednoduchšie odoslať im snímku obrazovky než samotný odkaz.

Môže sa to zdať ako jednoduchý proces, ale niekoľko používateľov uviedlo problémy pri vytváraní snímok obrazovky s najnovšou verziou súboru Samsung Galaxy Okraj S6. Existuje viac ako jeden spôsob nasnímania snímky obrazovky, takže aj keď prejdete prstom po obrazovke mierne neintuitívne, máte ďalšie možnosti.

Ak máte problémy s vytváraním snímok obrazovky na zariadení Samsung Galaxy S6 Edge, tipy a rady a informácie o tom, ako si prezerať, zdieľať a upravovať obrázky, nájdete v nasledujúcej príručke.

Súvisiaci článok: Snímka obrazovky systému Android

Aké sú rôzne metódy vytvárania snímok obrazovky na Galaxy S6 Edge?

Väčšina telefónov s Androidom sníma snímky obrazovky rovnako, ale často používa inú kombináciu tlačidiel. Modely Nexus napríklad používajú väčšinou funkciu Zvýšenie hlasitosti a Napájanie, zatiaľ čo Samsung uprednostňuje kombináciu tlačidla napájania a tlačidla Domov.

Na S6 Edge Plus existujú dve rôzne metódy snímania obrazovky:

Spôsob zhotovenia snímky obrazovky 1

Prvá je pravdivá pre Samsung. Ak chcete urobiť snímku obrazovky na S6 Edge, mali by ste:

Krok 1: Zaistite, aby bola na obrazovke zobrazená snímka, z ktorej chcete urobiť snímku.

Krok 2: Podržte spolu tlačidlá napájania a domov.

Krok 3: Ak bol proces správne dokončený, zariadenie vydá zvuk upozornenia. (A upozornenia sú povolené.)

Krok 4: Ak táto metóda nefunguje, odporúča sa stlačte vypínač tesne pred tebou stlačte tlačidlo Domov nasnímať snímku obrazovky, pretože môže ísť iba o prípad zlého načasovania. (Tiež si môže chvíľu zvykať pri vytváraní súboru prepnite z iPhone.)

Krok 5: Ak ste zadali Možnosti napájania, znamená to, že ste stlačili tlačidlo napájania príliš skoro.

Krok 6: Ak ste odoslaný na plochu, znamená to, že tlačidlo Domov bolo stlačené príliš skoro.

Spôsob zhotovenia snímky obrazovky 2

Druhá metóda zahŕňa prejdením prstom po obrazovke sprava doľava, čo v praxi asi nie je také cool, ako to znelo vo fáze vývoja. Je to trochu nepraktické, ale funguje to.

Krok 1: Na dokončenie manévru bude možno potrebné túto funkciu najskôr povoliť. Povoľte to tak, že prejdete na svoju nastaveniea klepnutím na Pohyby a gestá

Krok 2: Uistite sa, že Prejdením prstom dlaňou zachytíte funkcia je povolená. V pravom hornom rohu obrazovky sa prepína.

Ak sa vrátim k svojmu predchádzajúcemu bodu, niekedy je obrázok užitočnejší. Tu je obrázok, ktorý ukazuje, ako by ste mali prejsť prstom po zariadení, aby ste urobili snímku obrazovky.

Screenshot_S6_Swipe

Záver

Aj keď sa to môže zdať jednoduché, nie ste sami, ak ste mali problémy so snahou prinútiť váš S6 Edge Plus vytvárať snímky obrazovky. Používatelia sa obrátili na fóra a požiadali o pomoc, takže kontrola sprievodcu je dosť proaktívna. Ak to čítate pomocou telefónu, môžete si dokonca urobiť snímku obrazovky, aby ste si to vždy zapamätali!

Podarilo sa nám vyriešiť vaše problémy so snímkou ​​obrazovky? Dajte nám vedieť v nižšie uvedených komentároch alebo nám môžete tiež poslať správu (alebo follow) o oboch Facebook a Twitter.

Ak máte so systémom Samsung samostatné problémy Galaxy S6 tu je sprievodca riešením problémov, ktorý by vám mohol pomôcť.

Ak sa nám podarilo pomôcť alebo máte problémy s vytváraním snímok obrazovky do zariadenia, dajte nám vedieť v nižšie uvedených komentároch.

Odporúčaný obrazový kredit, potiahnutie rukou