Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Vytv├írajte vide├í nahr├ívan├şm webkamery alebo obrazovky po─Ź├şta─Źa pomocou aplik├ície Serverless Cam

Aj ke─Ć existuj├║ r├┤zne n├ístroje na dosiahnutie toho ist├ęho ├║─Źelu, potreby pou┼ż├şvate─żov s├║ ─Źasto odli┼ín├ę. Napr├şklad t├ş, ktor├ş potrebuj├║ nato─Źi┼ą video, ktor├ę ukazuje, ─Źo sa deje na ich obrazovke a webovej kamere, si m├┤┼żu objedna┼ą nieko─żko mo┼żnost├ş, ale jednu alebo druh├║ si vyber├║ v z├ívislosti od toho, ak├ę funkcie pon├║ka. Ak potrebujete r├Żchlos┼ą a jednoduchos┼ą pou┼żitia vo svojom pr├şpade, m├┤┼żete vyu┼żi┼ą vynikaj├║cu slu┼żbu, ktor├║ sme ned├ívno poskytli a ktor├í v├ím umo┼żn├ş vytvori┼ą video z obrazovky alebo webovej kamery.

N├ízov je Serveless Cam a umo┼ż┼łuje v├ím zaznamena┼ą obrazovku, webov├║ kameru a tie┼ż zachyt├íva┼ą zvuky po─Ź├şta─Źa za p├ír sek├║nd.

Vytvárajte videá z obrazovky alebo webkamery

Vytv├írajte vide├í nahr├ívan├şm webkamery alebo obrazovky po─Ź├şta─Źa pomocou aplik├ície Serverless Cam 1

Mo┼żno ste u┼ż videli nejak├ę n├ívody YouTube kde tvorca zobrazuje postup na obrazovke, spolu s mal├Żm r├ím─Źekom, ktor├Ż zachyt├íva webov├║ kameru. Aby sme to dosiahli, m├┤┼żeme zvoli┼ą r├┤zne aplik├ície, z ktor├Żch ka┼żd├í m├í odli┼ín├ę vlastnosti. Serverless Cam je v┼íak ve─żmi zauj├şmav├Ż a ─żahko pou┼żite─żn├Ż. Je to webov├Ż n├ístroj, ktor├Ż v├ím umo┼żn├ş za p├ír sek├║nd zaznamena┼ą obrazovku po─Ź├şta─Źa, webov├║ kameru a dokonca aj zvuk s minim├ílnym ├║sil├şm.

Vytv├írajte vide├í nahr├ívan├şm webkamery alebo obrazovky po─Ź├şta─Źa pomocou aplik├ície Serverless Cam 2

Aby ste ho mohli za─Źa┼ą pou┼ż├şva┼ą, nemus├şte prech├ídza┼ą procesmi registr├ície alebo in┼ítal├íciami, preto┼że n├ístroj na zaznamen├ívanie sn├şmok a za─Źatie nahr├ívania pou┼ż├şva protokol WebRTC. Ke─Ć idete na web, z├şskate ve─żmi jednoduch├║ hlavn├║ str├ínku, ktor├í ukazuje 3 Dostupn├ę mo┼żnosti na zachytenie, vyberte po┼żadovan├ę a potom kliknite na tla─Źidlo ÔÇ×Po┼ítaÔÇť.

Zobraz├ş sa kontextov├ę okno, ktor├ę definuje, ─Źi chcete zaznamena┼ą cel├║ obrazovku, kartu preh─żad├íva─Źa alebo okno a okam┼żite sa za─Źne zaznamen├íva┼ą.

Vytv├írajte vide├í nahr├ívan├şm webkamery alebo obrazovky po─Ź├şta─Źa pomocou aplik├ície Serverless Cam 3

Vykonajte po┼żadovan├Ż proces a ak ste sa rozhodli zachyti┼ą zvuk, m├┤┼żete poveda┼ą kroky, ktor├ę pr├íve vykon├ívate. Po dokon─Źen├ş kliknite na tla─Źidlo ÔÇ×Zastavi┼ą zdie─żanieÔÇť a okam┼żite prejdite na obrazovku, kde si m├┤┼żete pozrie┼ą video a stiahnu┼ą ho vo form├íte MP4. T├Żmto sp├┤sobom nebudete musie┼ą in┼ítalova┼ą ┼żiadny softv├ęr na vytv├íranie obsahu, napr├şklad videon├ívody, preto┼że to m├┤┼żete ─żahko urobi┼ą pomocou aplik├ície Serverless Cam z v├í┼ího prehliada─Źa.

Dok├íza┼ą to, kliknite na tento odkaz,