Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Vytv├írajte si pozn├ímky a ukladajte polo┼żky ─żahko a bezpe─Źne pomocou Notemee

V posledn├Żch rokoch z├şskali aplik├ície, ktor├ę je potrebn├ę vzia┼ą na vedomie, ve─żk├Ż v├Żznam v ka┼żdodennom ┼żivote mnoh├Żch pou┼ż├şvate─żov. Tieto rie┼íenia prich├ídzali ako digit├ílna verzia star├Żch prenosn├Żch po─Ź├şta─Źov alebo programov, do ktor├Żch obvykle vklad├íme najr├┤znej┼íie z├íznamy. v WindowsNapr├şklad m├íme k dispoz├şcii aplik├íciu Notes, ktor├í dokonca zahrnula schopnos┼ą synchroniz├ície s in├Żmi zariadeniami. Keep Google predstavuje aj ─Ćal┼íie vynikaj├║ce rie┼íenie. Dnes v├ím v┼íak chceme predstavi┼ą ─Ćal┼íiu ve─żmi zauj├şmav├║ mo┼żnos┼ą s n├ízvom Notemee.

Je to vynikaj├║ca mo┼żnos┼ą uchov├íva┼ą v┼íetky druhy pozn├ímok, od mal├Żch n├ípadov po kompletn├ę ─Źl├ínky, aby ste ich v┼żdy mali k dispoz├şcii.

Ulo┼żte v┼íetky druhy pozn├ímok

Vytv├írajte si pozn├ímky a ukladajte polo┼żky ─żahko a bezpe─Źne pomocou Notemee 1

Ak potrebujete robi┼ą pozn├ímky ─Źasto a neust├íle sa pohybova┼ą na internete, je pravdepodobn├ę, ┼że v┼żdy beriete materi├íl sem a tam a p├ş┼íete n├ípady. Aj ke─Ć existuje ve─ża mo┼żnost├ş na vykonanie tejto ├║lohy, pr├íca s programom Notemee je ve─żmi zauj├şmav├í z d├┤vodu jeho silnej podpory pre ak├Żko─żvek typ form├ítu. To znamen├í, ┼że ak potrebujete skop├şrova┼ą ─Źas┼ą ─Źl├ínku, ktor├í obsahuje aj grafiku alebo fotografiu, slu┼żba v├ím umo┼żn├ş vlo┼żi┼ą v┼íetko bez probl├ęmov.

Je potrebn├ę poznamena┼ą, ┼że slu┼żba Notemee je bezplatn├í a ak ju chcete za─Źa┼ą pou┼ż├şva┼ą, mali by ste sa prihl├ísi┼ą iba pomocou e-mailu.

Vytv├írajte si pozn├ímky a ukladajte polo┼żky ─żahko a bezpe─Źne pomocou Notemee 2

Akon├íhle ste vo vn├║tri hlavn├ęho panela, budete ma┼ą pred sebou ve─żmi jednoduch├ę rozhranie, kde m├┤┼żete za─Źa┼ą prid├íva┼ą svoje pozn├ímky. Str├ínka umo┼ż┼łuje vytv├íra┼ą kateg├│rie a t├Żmto sp├┤sobom m├┤┼żete jednoduch┼íie usporiada┼ą v┼íetok materi├íl, ktor├Ż prid├ívate. Medzi jej najzauj├şmavej┼íie vlastnosti patr├ş mo┼żnos┼ą prid├ívania s├║borov Word, Excel a PowerPoint a slu┼żba to uk├í┼że bez op├Ątovn├ęho otvorenia.

Bezpe─Źnos┼ą je navy┼íe faktorom charakterizuj├║cim t├║to slu┼żbu, preto┼że d├íta s├║ ┼íifrovan├ę a v┼íetky formy a prenosy ├║dajov s├║ chr├ínen├ę pomocou SSL. Vo v┼íeobecnosti teda hovor├şme o bezpe─Źnom a bezplatnom rie┼íen├ş s vynikaj├║cimi funkciami nielen na zaznamen├ívanie pozn├ímok, ale aj na ukladanie polo┼żiek s obr├ízkami alebo kancel├írskymi dokumentmi.

Ak to chcete vysk├║┼ía┼ą, kliknite na tento odkaz.