Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Vytv├írajte fotografie pre svoje soci├ílne siete ─żahko pomocou aplik├ície Foca Editor

Aj ke─Ć ├║prava obr├ízkov je dokonalou pr├ícou profesion├ílov v oblasti dizajnu a retu┼íovania fotografi├ş, v s├║─Źasnosti nie je absol├║tne nevyhnutn├ę by┼ą odborn├şkom. Existuje ve─ża aplik├íci├ş a programov, ktor├ę sa objavili s cie─żom u─żah─Źi┼ą tento probl├ęm a skuto─Źne uspeli. Preto v├ím chceme predstavi┼ą online n├ístroj, ktor├Ż v├ím umo┼żn├ş ─Źo najjednoduch┼íie vytv├íra┼ą a upravova┼ą obr├ízky zameran├ę na soci├ílne siete.

Toto je editor Foca, online editor, ktor├Ż v├ím umo┼ż┼łuje vytv├íra┼ą a upravova┼ą fotografie Instagram, Facebook a ─Ćal┼íie soci├ílne siete, ktor├ę poskytuj├║ v┼íetky potrebn├ę n├ístroje.

Editor obrázkov pre sociálne siete

Vytv├írajte fotografie pre svoje soci├ílne siete ─żahko pomocou aplik├ície Foca Editor 1

Opakovan├í chyba pri odovzd├ívan├ş obr├ízkov do soci├ílnych siet├ş m├í svoje rozmery. Ve─żkos┼ą obr├ízka je nesmierne d├┤le┼żit├í, tak┼że ke─Ć je publikovan├Ż, vyzer├í perfektne a bez ru┼íenia. V tomto zmysle m├í editor Foca ┼íabl├│ny, ktor├ę s├║ prisp├┤soben├ę rozmerom Instagram, Facebook, Twitter a YouTube, pon├║ka mo┼żnos┼ą vytv├íra┼ą obr├ízky pre pr├şspevky, titulky, pr├şbehy a ─Ćal┼íie. Hovor├şme o bezplatnom n├ístroji, ktor├Ż poch├ídza z Foca Stock, banky bezplatn├Żch a bezplatn├Żch obr├ízkov a vide├ş, o ktor├Żch sme diskutovali predt├Żm.

Vytv├írajte fotografie pre svoje soci├ílne siete ─żahko pomocou aplik├ície Foca Editor 2

Pou┼ż├şvanie editora Foca neznamen├í v├Ą─Ź┼íie znalosti alebo pr├şli┼í ve─ża komplik├íci├ş, aby ste vst├║pili na str├ínku z odkazu na konci tohto ─Źl├ínku a potom klikli na tla─Źidlo ÔÇ×Za─Źa┼ą navrhova┼ąÔÇť. T├Żm sa dostanete do oblasti, kde si m├┤┼żete vybra┼ą typ obr├ízka, ktor├Ż chcete vytvori┼ą, v z├ívislosti od soci├ílnej siete a typu publik├ície, ktor├í sa m├í vykona┼ą.

Vytv├írajte fotografie pre svoje soci├ílne siete ─żahko pomocou aplik├ície Foca Editor 3

Okam┼żite prejdete do pracovn├ęho priestoru, kde n├íjdete dostupn├ę n├ístroje na ─żavej strane, ktor├ę sa objavia na pravej strane po kliknut├ş na┼ł. M├┤┼żete prid├íva┼ą text, odovzd├íva┼ą obr├ízky z banky Foca Stock a dokonca aj z po─Ź├şta─Źa.

Ak ste s v├Żsledkom spokojn├ş, sta─Ź├ş klikn├║┼ą na tla─Źidlo ÔÇ×Stiahnu┼ąÔÇť a obr├ízok sa stiahne. Najlep┼íie na tejto mo┼żnosti je, ┼że nevy┼żaduje registra─Źn├ę procesy, tak┼że m├┤┼żete za─Źa┼ą pracova┼ą okam┼żite.

Dok├íza┼ą to, kliknite na tento odkaz,