Vyskúšajte aplikáciu Android 11 Preview Preview Update Image GSI on Poco F1

Vyskúšajte aplikáciu Android 11 Preview Preview Update Image GSI on Poco F1 1

Pou┼ż├şvatelia Poco boli tento rok kone─Źne o┼íetren├ş nov├Żm telef├│nom Poco vo forme Poco X2. Telef├│n, aj ke─Ć prich├ídza so ┼ípi─Źkov├Żmi technick├Żmi ├║dajmi, prich├ídza s obnovovacou frekvenciou 120 Hz, bodov├Żm bodom hrub├ęho ─Źreva medzi mnoh├Żmi ─Ćal┼í├şmi funkciami. Spolo─Źnos┼ą Poco, ktor├í je v s├║─Źasnosti samostatnou zna─Źkou od spolo─Źnosti Xiaomi, tie┼ż ozn├ímila, ┼że Poco X2 bude v bud├║cnosti aktualizovan├Ż pre Android 11 (Android R), ke─Ć bude obr├ízok pripraven├Ż na verejn├║ spotrebu. V skuto─Źnosti to bolo ofici├ílne ozn├ímen├ę prostredn├şctvom Twitter:

Dodr┼żiavanie s─żubu, ┼że to najlep┼íie e┼íte lep┼íie! Toto je najv├Ą─Ź┼íie ozn├ímenie pre v┼íetk├Żch fan├║┼íikov #POCO. Ned├ívno vydan├ę ─Ź├şslo # POCOX2 bude inovovan├ę na @Android 11.

(zdroj)

poco x2 android 11

Poco F1, ktor├Ż bol prv├Żm telef├│nom, ktor├Ż spolo─Źnos┼ą Poco uviedla asi pred rokom a pol, bol ned├ívno aktualizovan├Ż na Android 10. Ale pre t├Żch, ktor├ş st├íle pou┼ż├şvaj├║ Pocophone F1 alebo Poco F1, na o┼íetrenie ako Android 11 (Android R), uk├í┼żka v├Żvoj├íra 1 Obraz GSI je mo┼żn├ę nain┼ítalova┼ą do telef├│nu a pou┼ż├şvatelia m├┤┼żu vysk├║┼ía┼ą Android 11 DP 1 aktualizova┼ą na svojom zariaden├ş. Pre t├Żch, ktor├ş to nevedia, je obr├ízok GSI nemodifikovan├Ż AOSP, ktor├Ż spolo─Źnos┼ą Google v├Żvoj├írom zvy─Źajne umo┼ż┼łuje z├şska┼ą kompatibilitu svojich aplik├íci├ş a hier na spr├ívnom mieste s najnov┼í├şm syst├ęmom Android.

To tie┼ż znamen├í, ┼że nie je ur─Źen├Ż pre be┼żn├Żch a priemern├Żch pou┼ż├şvate─żov. Pou┼ż├şvatelia, ktor├ş chc├║ doladi┼ą svoje zariadenia, si teda m├┤┼żu nain┼ítalova┼ą obr├ízok Android 11 GSI pr├íve teraz. V skuto─Źnosti m├í niekto nain┼ítalovan├Ż Android 11 DP 1 na sn├şmke Poco F1 a GSI sa zd├í, ┼że funguj├║ dokonale. Pozrite sa na video ni┼ż┼íie:

Ke─Ć hovor├şme o tom, ─Źo nefunguje alebo o chyb├ích, s ktor├Żmi sa pou┼ż├şvate─ż stretne vo vy┼í┼íie uvedenom videu, kamere a jase, s├║ najd├┤le┼żitej┼íie funkcie, ktor├ę odteraz nefunguj├║. Pravda je tak├í u┼ż├şvate─ż zdie─żal tie┼ż met├│du in┼ítal├ície, ktor├║ n├íjdete ni┼ż┼íie, spolu s odkazmi na stiahnutie s├║borov GSI a ROM:

Inštrukcie

    Stiahnite si s├║bor ROM a GSI a extrahujte such├Ż syst├ęm / predajca / d├íta / Delvick / cache (ak in┼ítalujete z MIUI, potom naform├ítujte ├║pln├ę ├║daje) Nain┼ítalujte ROMInstall GSI do syst├ęmov├ęho oddielu Pripojte dod├ívate─ża a odstr├í┼łte prie─Źinok dod├ívate─ża / prekr├Żvania Re┼ítartujte po spusten├ş anim├ície stla─Źte vyp├şna─Ź a jedenkr├ít re┼ítartujte)

Ak vlastn├şte aj telef├│n Poco F1 a ak ste sa do telef├│nu pok├║sili nain┼ítalova┼ą obr├ízok Android 11 GSI, dajte n├ím vedie┼ą v ni┼ż┼íie uveden├Żch koment├íroch a vysk├║┼íajte si Android 11 na telef├│ne Pocophone F1.