Vyskúšajte Android 11 na svojom Poco F1 skôr ako ostatní s…

Ukážková inštalácia vývojára pocophone f1 android 11

Po mnohí si mysleli, že na značku Pocophone sa zabudlo, postupne sa začalo ukazovať, že to tak nie je. Počnúc predstavením Poco X2 alebo aktualizáciami, ktoré Poco F1 obdržal, značka opäť ožíva. A ako! ako Ak máte Poco F1, môžete mať Android 11 skôr ako všetci ostatní.

Finálna a stabilná verzia Androidu 11 je čoraz bližšie a hoci mnohí ešte stále nemajú Android 10 vo svojich telefónoch (niečo nešťastné), používatelia Pocophone F1 si teraz môžu vychutnať novinky Android 11 v predchádzajúcej verzii pre vývojárov.

Google už vydal prvú verziu Androidu 11 pre vývojárov

Ukážka vývojára pocophone f1 android 11, ako nainštalovať krok za krokom

Android Developer Preview bola tento rok predložená a to môže byť len dobrá správa. Verzia Androidu 11 je teraz k dispozícii pre vývojárov na testovanie ich aplikácií pred jeho oficiálnym odhalením.

Najprv, Google vydal túto verziu na testovanie na vlastných počítačoch, z Pixelu 2, Pixel 3, Pixel 3a až Pixel 4. Ak však nemáte Pixel, stále existujú možnosti a práve z toho majú používatelia Pocophone prospech.

Poco F1 je kompatibilný s Project Treble, iniciatívou spustenou v systéme Android Oreo uľahčuje vývojárom použiť predchádzajúcu verziu operačného systému ako testovaciu pôdu.

Kroky na inštaláciu systému Android 11 na váš Pocophone F1

Pred pokračovaním vieme, že myšlienka o byť jedným z prvých, ktorí testujú Android 11 Musíte však pochopiť, že táto metóda je určená pre špecialistov, to znamená pre vývojárov aplikácií pre Android. takže, ak nemáte dostatok skúseností, mohli by ste to mať nakoniec ťažké.

Na druhej strane, ak si na to trúfate máš výhodu, že to už urobil niekto iný a nielen to, ale dal si tú námahu, aby to nahral YouTube, ako môžete vidieť vo videu vyššie.

Na základe skúseností tohto používateľa, táto verzia systému sa na vašom Pocophone F1 správala celkom dobre, takže by sme mohli povedať, že máte výhodu, ak si to chcete vyskúšať na vlastnej koži.

Toto sú kroky, ktoré musíte vykonať, aby ste otestovali Android 11 na svojom mobile

Proces inštalácie prebieha cez GSI (Všeobecný systémový obrázok), ktorý nainštaluje čistý systém Android, bez úprav od výrobcu, ktorým by v tomto prípade bolo Xiaomi. Postupujte podľa nasledujúcich krokov:

  • Stiahnite si ROM a GSI.
  • Po stiahnutí extrahujte ich do svojho tímu.
  • Vyčistite systémové informácie, provider, data, delvick, cache a potom naformátujte dáta, ak to robíte z verzie MIUI.
  • Nainštalujte ROM.
  • Nainštalujte GSI na systémovom oddiele.
  • Zmeňte informácie o poskytovateľovi pre nový a odstráňte predchádzajúci priečinok.
  • Reštartujte systémAk sa zasekne v animácii zavádzania, stlačte a podržte tlačidlo napájania, aby sa reštartovalo.

pripravený, s týmto si už môžete vyskúšať Android 11 Developer Preview. Znie to jednoducho, ale ako uvidíte, budete potrebovať nejaké znalosti. Pred vykonaním týchto krokov musíte mať tiež uvoľnený bootloader. Našťastie tu vysvetlíme, ako na to.

Ste ochotní vyskúšať Android 11 skôr ako ostatní?

Dajte nám vedieť v komentároch, či by ste chceli otestovať Android 11 na svojom Pocophone podľa tejto metódy. V tom prípade, bolo by užitočné, keby ste sa podelili o svoje skúsenosti s komunitou. Ak sa ukáže, že ide o dostatočne stabilnú verziu, určite to povzbudí viac používateľov objavte novinky, ktoré Google vyvíja pre Android 11.

Zdroj | MEGAROMY