Vys├íva─Ź Roborock P5 Stone je pripraven├Ż na trh a bur├íca┼ą na trhu

─î├şnsky v├Żrobca inteligentn├Żch robotick├Żch vys├íva─Źov Roborock odi┼íiel v tomto odbore na dlh├║ cestu, aby svojim pou┼ż├şvate─żom poskytoval kvalifikovan├ę rie┼íenia na ─Źistenie dom├ícnosti. V─Ćaka o─Źividne ve─żk├ęmu portf├│liu robotick├Żch vys├ívac├şch zariaden├ş si zna─Źka stanovila m├ş─żnik v tejto oblasti. Teraz spolo─Źnos┼ą prich├ídza s najnov┼í├şm produktom, vys├íva─Źom Roborock P5 Stone, ktor├Ż je za rohom.

Pokia─ż ide o pr├şstroje na ─Źistenie dom├ícnosti, m├íme dnes ve─ża mo┼żnost├ş a Roborock patr├ş medzi popredn├Żch prispievate─żov. Pozrime sa na niektor├ę k─ż├║─Źov├ę funkcie robotick├ęho ─Źisti─Źa P5 Stone a niektor├ę ─Ćal┼íie ponuky z minulosti.

Vys├íva─Ź Roborock P5 Stone – ┼ápecifik├ície

Najnov┼í├ş a nadch├ídzaj├║ci v├íkuov├Ż stroj od spolo─Źnosti Roborock vyzer├í ┼ít├Żlovo vybaven├Ż s nieko─żk├Żmi vyspel├Żmi funkciami, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu chyti┼ą hru. Niektor├ę vide├í s up├║tavkami sa objavili online a popisuj├║ hlavn├ę vlastnosti produktu, aby za─Źali div├íka rozh├Żba┼ą.

Vo─żba editora: Xiaomi wemax One pro, projektor 7 000 l├║menov teraz za 1348 dol├írov

Xiaomi Roborock P5 Stone

Rovnako ako predch├ídzaj├║ci v├Żvoj, aj nov├Ż Roborock P5 Stone bude ma┼ą rovnak├Ż kruhov├Ż fyzik├ílny obrys a dizajn. M├í na vrchu algoritmus SLAM plus LIDAR na vytv├íranie m├íp, zatia─ż ─Źo spodn├í strana obsahuje valiv├ę kefy.

Okrem toho robotick├Ż ─Źisti─Ź pon├║kne niektor├ę ┼ípecifik├ície AI na inteligentn├║ automatiz├íciu oper├íci├ş. V─Ćaka saciemu v├Żkonu 1800PA robot zvl├ídne va┼íe ─Źistiace ├║lohy efekt├şvne bez ┼íkv┼Ľn na podlahe.

Pokia─ż ide o v├Żkonov├║ sie┼ą, nov├Ż ─Źisti─Ź Roborock P5 Stone sa dod├íva s 5200 mAh ve─żkou bat├ęriou so samonab├şjan├şm. ─Äalej sa m├┤┼że vy┼íplha┼ą a┼ż na 2 cm a poskytuje podporu mobiln├Żch aplik├íci├ş pre bezdr├┤tov├ę pripojenie.

Predt├Żm v okt├│bri 2019 spolo─Źnos┼ą Roborock uviedla na trh jednotku Roborock P5 s ve─żmi fascinuj├║cimi konfigur├íciami. Pripravovan├Ż produkt bude aktualizova┼ą t├║to verziu pridan├şm ─Ćal┼í├şch inovat├şvnych schopnost├ş v balen├ş.

O d├ítume spustenia a dostupnosti ─Źistiaceho prostriedku pre dom├ícnos┼ą e┼íte st├íle nie je zn├íme.

COUPON: GBSTSDJS6