Vypuknutie koronav├şrusu Vytvorenie klinov v GDC 2020: Unity odvol├íva svoju ├║─Źas┼ą na podujat├ş

Vypuknutie koronav├şrusu Vytvorenie klinov v GDC 2020: Unity odvol├íva svoju ├║─Źas┼ą na podujat├ş 1

Konferencia GDC: The Game Developers je jednou z najv├Ą─Ź┼í├şch udalost├ş pre hern├║ komunitu. Konferencia sa bude kona┼ą ka┼żd├Ż rok v r├┤znych krajin├ích a bude sa kona┼ą v Kalifornii. D├ítumy s├║ zatia─ż od 16. marca do 20. marca. Existuje v┼íak st├íle probl├ęm. Ned├ívne prepuknutie koronav├şrusu ├║plne naru┼íilo trh. Pri poh─żade najm├Ą na finan─Źn├ę in┼ítit├║cie a vid├şme, ┼że ├ízijsk├Ż akciov├Ż trh nevidel tak├Ż hit v rokoch. K├Żm sa v├şrus za─Źal v ─Ź├şnskom meste Wuhan, v├şrus sa r├Żchlo ┼í├şri.

Za─Źiatkom tohto roka sme sa dozvedeli o nieko─żk├Żch hl├ísen├Żch pr├şpadoch v Eur├│pe. Vl├ída USA sa pripravuje na boj proti epid├ęmii.

To m├í jednozna─Źne negat├şvny vplyv aj na konferenciu. Ako sme sa dozvedeli z ozn├ímenia na Twitteri, Unity sa rozhodla, ┼że nebude hos┼ąova┼ą st├ínok GDC 2020, Je to z d├┤vodu COVID-19 upozornenie sp├┤soben├ę roz┼í├şren├şm Coronavirus. Tweet je uveden├Ż ni┼ż┼íie

Spolo─Źnos┼ą Weve sa tvrdo rozhodla zru┼íi┼ą na┼íu ter├ęnnu aktivitu na konferencii GDC 2020 z d├┤vodu s├║─Źasn├Żch podmienok s programom COVID-19. Zdravie a bezpe─Źnos┼ą na┼íich zamestnancov, partnerov a priate─żov je na┼íou najvy┼í┼íou prioritou. Viac inform├íci├ş o tom, ─Źo sa zdie─ża online. https://t.co/xkujzb4v5c

– Jednota (@ unity3d) 27. febru├íra 2020

Pre─Źo sp├Ą┼ą?

Pod─ża gigantu v├Żvoja hry je rozhodnutie chr├íni┼ą svojich zamestnancov a z├íkazn├şkov. V tomto oh─żade m├┤┼że by┼ą viac spolo─Źnost├ş pripraven├Żch odst├║pi┼ą. Pokra─Źujte a mohli by sme vidie┼ą, ┼że sa konferencia v├┤bec nestane.

V skuto─Źnosti existuje aj vzn├í┼íaj├║ca sa zves┼ą o tomto v├Żvoji. Bolo by to neist├ę, keby sa za─Źalo vytrh├íva┼ą viac gigantov priemyslu. M├┤┼że sa sta┼ą, ┼że bude zru┼íen├í, ak si organiz├ítori uvedomia, ┼że ide o v┼íeobecn├ę zdravotn├ę riziko. D├┤vodom je skuto─Źnos┼ą, ┼że ─żudia prich├ídzaj├║ z cel├ęho sveta a v s├║─Źasnosti s├║ hl├ísen├ę pr├şpady, dokonca aj pri d├┤slednom skr├şningovom procese. Vzh─żadom na to, ┼że americk├í vl├ída podnik├í v├í┼żne kroky a ned├ívny n├ívrh z├íkona, ktor├Ż sa zva┼żuje v boji proti epid├ęmii, m├┤┼żeme vidie┼ą, ┼że t├║to udalos┼ą ├║plne zru┼íia. E┼íte st├íle m├íme p├ír t├Ż┼żd┼łov, k├Żm sa uskuto─Źn├ş skuto─Źn├í konferencia, a my by sme to mali vedie┼ą v nasleduj├║cich t├Ż┼żd┼łoch.