Výpredaj Honor Black Friday 2020: najlepšie živé ponuky

Výpredaj HONOR’S Black Friday je skvelou príležitosťou na to, aby ste si lacnejšie zobrali telefón s Androidom.

Ak nepotrebujete najdrahší smartphone v okolí, môžete získať fantastickú ponuku – a my ich sledujeme tu.

*Pamätajte si, že to, že je položka vo výpredaji, neznamená, že nemôžete nájsť rovnaký alebo podobný produkt inde. Vždy nakupujte, aby ste sa presvedčili, že získate najlepšiu cenu.

Nakupujte ponuky Honor’s Black Friday – tu

Živé ponuky:

Honor 9X, 169,95 GBP od Argos – kúpite tu Honor 9X Lite, 159,95 GBP od Argos – kúpite tu Honor 20e, 139,95 GBP od Argos – kúpite tu Honor Magic Watch 2, 119,99 libier od Amazon – kúpte si tu Honor Watch GS Pro, 212,99 libier od Amazon – kúpiť tu

Kedy je čierny piatok 2020?

Piatok 27. novembra je dátumom tohtoročného Čierneho piatku.

Dátum sa mení, pretože vždy nasleduje po americkom sviatku, vďakyvzdaní – štvrtý štvrtok v novembri.

Možno by ste sa však mali radšej pozrieť skôr na ponuky Honoru – niektoré značky a maloobchodníci začínajú týždeň alebo dva pred samotným dňom; minulý rok bolo možné ponuky Honor Black Friday nájsť o desať dní skôr.

Kedy je Cyber ​​Monday 2020 a zúčastňuje sa Honor?

Kybernetický pondelok je v pondelok 30. novembra tohto roku.

Maloobchodníci radi predlžujú ponuky cez víkend a Cyber ​​Monday, a dokonca si môžete nasadiť telefón, ktorý bol v Cyber ​​Monday ešte zredukovaný.

Telefóny Honor sú široko dostupné online, takže očakávame celý rad ponúk Cyber ​​Monday.

Čo môžete očakávať od ponúk Honor Black Friday

V novembri bude mať Honor pravdepodobne svoje vlastné ponuky na Čierny piatok, ale značka je k dispozícii na mnohých miestach online.

Maloobchodníci ako Carphone Warehouse, Very a John Lewis skladujú Honor smartphones, rovnako ako Amazon.

Očakávajte, že každý poskytne ponuky počas celého obdobia s – ak sa má nadviazať na minulý rok – veľkými zľavami až 100 libier na niektoré zariadenia.

Očakávali by sme, že uvidíme zľavy na zariadenia Honor 20 a Honor 30, vďaka čomu budú schopné a dostupné zariadenia ešte výhodnejšie.

Nezabudnite na Honor MagicBook. Ľahký prenosný počítač je všestranné a nákladovo efektívne zariadenie a môže dôjsť k zníženiu ceny.

Čo bolo minulý rok vo výpredaji?

Minulý rok bolo možné na telefónoch Honor nájsť zľavy až 100 GBP a nižšie nájdete náš výber ponúk na rok 2019.

Honor 10 Lite, 149 GBP (ušetríte 50 GBP) od Very – kúpte si tu Honor 20 Lite, 199,95 GBP (ušetríte 70 GBP) od Johna Lewisa – kúpite tu Honor 20 Pro, 449,99 GBP (ušetríte 100 GBP) od Very – kúpite tu Honor 20, 329,99 GBP (ušetríte 40 GBP) od Very – nakupujte tu

Česť smartphones sú medzi technickými fanúšikmi, ktorí hľadajú lacnejšie, ale napriek tomu výkonné telefóny, stále obľúbenejšie.

Sú nákladovo efektívne: keďže firma funguje predovšetkým online, je spoločnosť schopná udržať nízke ceny telefónov a ponúkať celý rad cenovo dostupných smartphones na celom svete.

Kto vlastní značku Honor?

Honor je oficiálne vo vlastníctve spoločnosti Huawei Technologies a špecializuje sa na smartphones, tablety a príslušenstvo.

Bola založená v roku 2013 a konkuruje značkám online smartfónov strednej triedy.

Koľko si Honor účtuje za doručenie?

Štandardná doručovacia služba Honoru je 1-2 pracovné dni za cenu £4 pre objednávky pod 39,99 GBP a zadarmo pre objednávky nad 39,99 GBP.

Spoločnosť tiež ponúka službu doručenia nasledujúci pracovný deň pre objednávky potvrdené do 16:00 od pondelka do piatku.

Ak chcete nájsť úplné informácie o doručení Honoru, navštívte webovú stránku Honor.

Ak si objednávate telefón u maloobchodného predajcu, nezabudnite si overiť konkrétne zásady dodania.

Užili ste si čítanie o tom, čo môžete očakávať od ponúk Honor Black Friday? Pozrite sa na našu hlavnú stránku Black Friday.

Ak chcete získať ďalšie ponuky telefónov, navštívte našu najlepšiu stránku s telefónnymi akciami Black Friday.

Hľadáte odporúčania k produktom? Vytvorili sme Sun Selects, aby sme zhromaždili všetky najlepšie položky na trhu na jednom mieste.

Tento článok a všetky odporúčané produkty nezávisle vybrali The Sun novinári. Všetky odporúčania v článku sú podložené odborným redakčným stanoviskom. Ak kliknete na odkaz a kúpite si produkt, môžeme získať príjmy: pomáha to The Suna v žiadnom prípade neovplyvňuje naše odporúčania.