V├Żpadok servera Steemit / server dole: Mnoho pou┼ż├şvate─żov sa stret├íva s probl├ęmami – Ako ich vyrie┼íim?

V├Żpadok servera Steemit / server dole: Mnoho pou┼ż├şvate─żov sa stret├íva s probl├ęmami - Ako ich vyrie┼íim? 1

M├íte probl├ęmy s webom Steemit? Potom nie ste sami. Existuje mnoho s┼ąa┼żnost├ş, ktor├Żm pou┼ż├şvatelia ─Źelia po celom svete v s├║vislosti so spolo─Źnos┼ąou Steemit. Po─Ćme zisti┼ą, ─Źi je Steemit dole alebo pre v├ís jednoducho nefunguje.

Pri p├şsan├ş tohto ─Źl├ínku sme zistili, ┼że ve─ża pou┼ż├şvate─żov hl├ísi probl├ęm Steemit. ├üno, Steemit m├í teraz technick├Ż probl├ęm. T├şm sa v s├║─Źasnosti sna┼ż├ş probl├ęm vyrie┼íi┼ą. Ak sa s t├Żmto probl├ęmom stret├ívate s├ím, v┼żdy je lep┼íie kontaktova┼ą t├şm podpory spolo─Źnosti Steemit, aby v├í┼í probl├ęm pre┼íetril a vyrie┼íil.

V├Żpadok servera Steemit / server dole: Mnoho pou┼ż├şvate─żov sa stret├íva s probl├ęmami - Ako ich vyrie┼íim? 2

Steemit je webov├í str├ínka zameran├í na blog a soci├ílne m├ędi├í zalo┼żen├í na blockchainoch, ktor├í svojim pou┼ż├şvate─żom odme┼łuje kryptomenu STEEM za publikovanie a spr├ívu obsahu a vlastn├ş ju Steemit Inc., s├║kromn├í spolo─Źnos┼ą so s├şdlom v New Yorku so s├şdlom vo Virg├şnii. Wikipedia

Aktualizovan├ę 24. marca 2020: Dnes pou┼ż├şvatelia slu┼żby Steamit za─Źali hl├ísi┼ą probl├ęm v komunite Reddit, kde pou┼ż├şvatelia nem├┤┼żu z├şska┼ą pr├şstup k str├ínkam.

Je Steemit dole pre niekoho in├ęho? z r / steemit

Je to naozaj prerušenie Steemitu?

Ak ste pravdepodobne zvedav├ş, ako m├┤┼żete potvrdi┼ą, ─Źi je to technick├í ot├ízka od spolo─Źnosti Steemit alebo ─Źi pr├íve ─Źel├şte tomuto probl├ęmu, odpove─Ć je jednoduch├í. M├┤┼żete skontrolova┼ą webov├║ str├ínku detektora a zisti┼ą, ─Źi probl├ęm pretrv├íva pre v┼íetk├Żch v ┼ít├ítoch. Ak to chcete urobi┼ą, prejdite na webov├║ str├ínku Downdetector a vyh─żadajte graf, ak sa vyskytn├║ probl├ęmy, ktor├ę s├║ zn├ízornen├ę modrou farbou.

Ako vyrie┼íim probl├ęm spolo─Źnosti Steemit?

Ak je Steemit na v┼íetk├Żch, mus├şte trpezlivo ─Źaka┼ą, a┼ż probl├ęm vyrie┼íite sami. Ak m├íte probl├ęmy so samotn├Żm serverom, m├┤┼żete sa obr├íti┼ą na t├şm podpory a vyrie┼íi┼ą probl├ęm.

Tu je podporn├Ż t├şm:

https://www.reddit.com/r/steemit

Po obnoven├ş probl├ęmu nezabudnite na vyrie┼íenie probl├ęmov postupova┼ą pod─ża na┼íich ─Ćal┼í├şch krokov