Vynies┼ą smeti! 10 najlep┼í├şch zoznamov aplik├íci├ş pre Android

N├í┼í svet technol├│gie a elektronick├ęho luxusu sa stal hektick├Żm a n├íro─Źn├Żm. S ka┼żd├Żm sa toho deje to─żko, ┼że je pre nich ┼ąa┼żk├ę sledova┼ą veci. Mali ste dnes tri roky? Vyniesli ste smeti? Nejde┼í neskoro na n├ív┼ítevu lek├íra? Tieto typy ot├ízok zamestn├ívaj├║ va┼íu myse─ż neust├íle. Aj ke─Ć to neviete, mozog sa neust├íle sna┼ż├ş dr┼ża┼ą krok so v┼íetk├Żmi ├║lohami, ktor├ę potrebujete splni┼ą.

Zhluknut├í myse─ż nikdy nie je produkt├şvna a v─Ćaka syst├ęmu Android m├┤┼żeme sledova┼ą, ─Źo m├íme robi┼ą. Zoznam aplik├íci├ş je va┼íou sp├ísou. Nie ka┼żd├Ż si m├┤┼że dovoli┼ą naja┼ą osobn├║ sekret├írku, ale v┼żdy sa m├┤┼żete spo─żahn├║┼ą na skvel├ę aplik├ície, ktor├ę v├ím posielaj├║ upozornenia.

Pozn├ímka spisovate─ża: V┼íetky najlep┼íie zoznamy aplik├íci├ş pre Android v├ím m├┤┼żu pripomen├║┼ą ─Źakaj├║ce ├║lohy. Hlavn├Ż rozdiel medzi nimi nie je funk─Źnos┼ą; takto upozor┼łuj├║ a ukladaj├║ ├║lohy. Milovali sme v┼íetky aplik├ície a v┼íetky s├║ plne nabit├ę, aby zvl├ídli va┼íe ka┼żdodenn├ę pr├íce.

1. Todoist – zadarmo

10 najlep┼í├şch zoznamov aplik├íci├ş pre Android

Robi┼ą alebo nerobi┼ą

Todist m├í najlep┼íie rozhranie pre tablety, ak├ę sme kedy videli v aplik├ícii so zoznamom ├║loh. Je to osvie┼żuj├║ci poh─żad na ve─żk├║ obrazovku a dobre sa v nej vyu┼ż├şva obrazovka. Todoist nie je len aplik├ícia na sledovanie ├║loh. Je to ove─ża viac. M├┤┼żete vytvori┼ą ├║lohu a zdie─ża┼ą ju s in├Żmi ─żu─Ćmi. Ak ste napr├şklad ved├║ci projektu, m├┤┼żete zdie─ża┼ą ├║lohy so v┼íetk├Żmi spoluhr├í─Źmi zo skupiny. ├Üloha sa potom stane interakt├şvnou pre v┼íetk├Żch z├║─Źastnen├Żch ─żud├ş a m├┤┼żu sa k ├║lohe tie┼ż vyjadri┼ą.

Vlastnosti:

Pode─żte sa o ├║lohy s ostatn├Żmi. Dost├ívajte okam┼żit├ę upozornenia na koment├íre k ├║loh├ím. Automaticky synchronizujte ├║lohy medzi platformami.

Pozoruhodná funkcia:

Okrem soci├ílneho aspektu aplik├ície v├ím Todoist umo┼ż┼łuje do ├║loh za─Źleni┼ą miniaplik├ície, pou┼żite─żn├ę upozornenia a Asistenta Google.

Stiahnu┼ą na Google Play

2. Pam├Ątajte si mlieko – zadarmo

10 najlep┼í├şch zoznamov aplik├íci├ş pre Android

A nezabudnite na slaninu

Zab├║da va┼ía polovi─Źka v┼żdy na prinesenie mlieka? Mysl├şm t├Żm, ak├ę ┼ąa┼żk├ę je zapam├Ąta┼ą si jednu mali─Źkos┼ą? Ak m├ím by┼ą ├║primn├Ż, je to dos┼ą ┼ąa┼żk├ę, ke─Ć v├ím v hlave be┼ż├ş nespo─Źetn├ę mno┼żstvo ─Ćal┼í├şch vec├ş. Pam├Ątajte si, ┼że mlieko m├┤┼że znie┼ą ako vtipn├Ż n├ízov najlep┼íej aplik├ície so zoznamom ├║loh pre Android, ale je celkom presn├Ż. Nem├┤┼żeme si spomen├║┼ą, ko─żkokr├ít sme zabudli prinies┼ą mlieko. Najlep┼íie na tom je, ┼że si tie┼ż nezabudnete prinies┼ą domov chlieb, vaj├ş─Źka a kvety.

Vlastnosti:

Skvel├ę, ale jednoduch├ę rozhranie. Posuvn├ę ponuky funguj├║ ako k├║zlo. Synchroniz├íciou aplik├ície len zaz├ílohujete svoje ├║lohy. Mlieko si samozrejme zapam├Ątajte.

Pozoruhodná funkcia:

Pam├Ątajte si, ┼że mlieko sleduje va┼íu polohu a pom├íha v├ím n├íjs┼ą ├║lohy, ktor├ę s├║ v bl├şzkosti. Ak napr├şklad prech├ídzate okolo kvetin├írstva a m├íte s n├şm spojen├║ ├║lohu, aplik├ícia v├ím to okam┼żite pripomenie.

Stiahnu┼ą na Google Play

3. GTasks – zadarmo

10 najlep┼í├şch zoznamov aplik├íci├ş pre Android

Za ├║lohy vr├íten├ę

GTasks m├┤┼że znie┼ą ako aplik├ícia od Google, ale nie je. Na┼í┼ąastie je to ve─żmi kompetentn├Ż n├ístroj a poskytuje kvalitn├ę slu┼żby. Aplik├ícia m├í ┼ít├Żl ICS s rozsiahlymi funkciami. Ak m├íte ve─ża ├║loh, ktor├ę je potrebn├ę vykona┼ą a zvl├ídnu┼ą, je to aplik├ícia, ktor├║ by ste si mali nain┼ítalova┼ą. V─Ćaka svojim hromadn├Żm zar├í┼żkam mo┼żnosti presunu, nastavenia d├ítumu splatnosti a odstr├ínenia GTasks u─żah─Źuj├║ spr├ívu viacer├Żch ├║loh naraz. Aplik├ícia v├ím tie┼ż umo┼ż┼łuje synchroniz├íciu medzi viacer├Żmi ├║─Źtami Google, ─Źo je zjavne ve─żmi zriedkav├í funkcia v aplik├ícii na zoznam ├║loh, ktor├║ je najlep┼íie vykona┼ą pre zoznam Android.

Vlastnosti:

Jednoduch├ę kroky a kontroln├ę zoznamy. Odsadi┼ą, oddeli┼ą, ─żahko zdie─ża┼ą a pohybova┼ą sa. V├Żborne sa kombinuje s Gmailom.

Pozoruhodná funkcia:

Ovl├ídanie synchroniz├ície je v ├║loh├ích GT bezchybn├ę. M├┤┼żete vybra┼ą manu├ílnu synchroniz├íciu, automatick├║ synchroniz├íciu a dokonca aj synchroniz├íciu na pozad├ş. Ve─ża pr├íce a ├║silia bolo vynalo┼żen├Żch na to, aby bola aplik├ícia najlep┼íia, pokia─ż ide o synchroniz├íciu ├║─Źtov.

Stiahnu┼ą na Google Play

5. Any.do – zadarmo

10 najlep┼í├şch zoznamov aplik├íci├ş pre Android

Robi┼ą ─Źoko─żvek

V─Ćaka svojmu minimalistick├ęmu dizajnu si Any.do d├íva za cie─ż poskytova┼ą v├ím spr├ívne inform├ície v spr├ívnom ─Źase. Ak chcete pl├ínova┼ą dopredu a chcete by┼ą nad v┼íetk├Żm, je to aplik├ícia pre v├ís. M├┤┼żete si napl├ínova┼ą t├Ż┼żdne dopredu a aplik├ícia v├ís na to v prav├Ż ─Źas upozorn├ş. To najlep┼íie, ─Źo sa n├ím na aplik├ícii p├í─Źilo, je funkcia ÔÇ×dobr├ę r├ínoÔÇť. V z├ísade s├║ v ┼łom uveden├ę v┼íetky ├║lohy, ktor├ę mus├şte po─Źas d┼ła splni┼ą. Aplik├ícia zobraz├ş zoznam so sladkou spr├ívou na dobr├ę r├íno, rovnako ako priate─żsk├Ż asistent.

Vlastnosti:

─îist├ę a minim├ílne rozhranie. V├Żstrahy ka┼żd├ę r├íno. Nie ru┼íiv├ę. Podpora hlasu na text.

Pozoruhodná funkcia:

Aplik├ícia m├í mal├ę ikony takmer pre ─Źoko─żvek. Napr├şklad, ak potrebujete nie─Źo k├║pi┼ą, ├║lohu je mo┼żn├ę sp├írova┼ą s ikonou n├íkupn├ęho ko┼í├şka, aby sa dala ─żahko identifikova┼ą. Aj ke─Ć to nemus├ş by┼ą ve─żk├í funkcia, zvy┼íuje to intuit├şvnos┼ą zoznamov, ktor├ę vytv├írate.

Stiahnu┼ą na Google Play

6. Google Keep – zadarmo

10 najlep┼í├şch zoznamov aplik├íci├ş pre Android

Je to str├í┼żca

Ofici├ílna aplik├ícia pre zoznam ├║loh pre Android, Google Keep, si zasl├║┼żi. Aplik├ícia kr├ísne preklenuje priepas┼ą medzi ostatn├Żmi aplik├íciami so zoznamom najlep┼í├şch ├║loh pre Android a predstavuje skvel├ę rozhranie, s ktor├Żm je mo┼żn├ę pracova┼ą. Ke─Ć┼że ide o ofici├ílnu aplik├íciu Google, existuje z├íruka skvel├ęho prepojenia a synchroniz├ície medzi zariadeniami a in├Żmi aplik├íciami Google. ─îi u┼ż vytv├írate rozsiahle zoznamy ├║loh alebo si len p├ş┼íete my┼ílienky v podobe pozn├ímok, Google Keep je spr├ívcom. Odpor├║─Źame t├║to skvel├║ aplik├íciu ka┼żd├ęmu, kto m├í r├íd Android, a to in┼ítal├íciou tejto vysoko spo─żahlivej aplik├ície; m├íte istotu, ┼że spolo─Źnos┼ą Google ju bude na─Ćalej podporova┼ą.

Vlastnosti:

Farebne ozna─Źen├ę pozn├ímky pre ─żahk├Ż pr├şstup. Skvel├í integr├ícia slu┼żby Google Now. Pridajte si pripomienky k d├┤le┼żit├Żm pozn├ímkam a nechajte si ich pripomen├║┼ą prostredn├şctvom slu┼żby Asistent Google. Widgety je mo┼żn├ę pou┼żi┼ą na r├Żchle ukladanie ├║loh.

Pozoruhodná funkcia:

Google Keep v├ím umo┼ż┼łuje k ├║lohe pripoji┼ą zvukov├ę pozn├ímky. T├íto funkcia o┼żije, ke─Ć po─Źujete, ako v├ím mama hovor├ş, aby ste kosili tr├ívnik.

Stiahnu┼ą na Google Play

7. ColorNote – zadarmo

10 najlep┼í├şch zoznamov aplik├íci├ş pre Android

Prilepia sa na stenu

Niekedy sta─Ź├ş pozn├ímka a ostatn├ę si zapam├Ąt├íte. ColorNote je ekvivalentom k n├íjdeniu samolepiek na dver├ích chladni─Źky. Pozn├ímky si budete m├┤c┼ą usporiada┼ą pod─ża farby a jednoducho ich umiestni┼ą na domovsk├║ obrazovku pomocou pribalen├ęho widgetu. Kedyko─żvek teda skontrolujete svoj smartf├│n, pripomenie v├ím, aby ste vybrali oble─Źenie z ─Źistiarne. Aplik├ícia je svojou povahou jednoduch├í, ale m├┤┼że by┼ą tak├í robustn├í, ako by ste chceli. Od komplikovan├ęho vytv├írania zoznamov a┼ż po jednoduch├ę zapisovanie n├íhodn├Żch ─Ź├şsel, ktor├ę sa maj├║ nesk├┤r spracova┼ą, v├ís aplik├ícia ColorNote obsad├ş na v┼íetk├Żch frontoch.

Vlastnosti:

Farebne ozna─Źen├ę pozn├ímky s├║ efektn├ę a ├║┼żitkov├ę. Widget s pozn├ímkou je u┼żito─Źn├Ż. Kontroln├ę zoznamy ├║loh a n├íkupn├ę zoznamy. Napl├ínujte si rutinu s kalend├írom.

Pozoruhodná funkcia:

Ak sa ob├ívate o svoje s├║kromie, potom je ColorNote najbezpe─Źnej┼íou aplik├íciou v zozname 10 najlep┼í├şch zoznamov ├║loh pre zoznam Android. V aplik├ícii je mo┼żnos┼ą pozn├ímky chr├ínenej heslom, ktor├í skryje v┼íetky va┼íe pozn├ímky za bezpe─Źn├Żm heslom.

Stiahnu┼ą na Google Play

8. Evernote – zadarmo

10 najlep┼í├şch zoznamov aplik├íci├ş pre Android

Urobte si poznámku

Evernote je najlep┼í├ş z najlep┼í├şch a jasne to ukazuje. Hne─Ć od za─Źiatku sa v├ím predstavuje kvalita a skvel├Ż dizajn. Evernote nie je v ┼żiadnom pr├şpade jednoduch├í aplik├ícia; Preto v├Żvoj├íri zaradili rozsiahly n├ívod, ktor├Ż si m├┤┼żete vysk├║┼ía┼ą. D├┤razne odpor├║─Źame, aby ste si n├ívod pred pou┼żit├şm aplik├ície aspo┼ł raz vysk├║┼íali, preto┼że v programe Evernote je mnoho u┼żito─Źn├Żch funkci├ş. Aplik├ícia v├ím umo┼ż┼łuje vytv├íra┼ą, upravova┼ą a zobrazova┼ą pozn├ímky a zoznamy ├║loh. Zoznamy m├┤┼żete organizova┼ą pod─ża pozn├ímkov├Żch blokov a zna─Źiek.

Vlastnosti:

Synchronizujte v┼íetky svoje pozn├ímky na viacer├Żch zariadeniach. Pridajte ru─Źne p├şsan├ę pozn├ímky do zoznamov ├║loh. E -mailov├ę pozn├ímky a zoznamy na jednoduch├ę zdie─żanie.

Pozoruhodná funkcia:

Evernote v├ím umo┼ż┼łuje nasn├şma┼ą obr├ízok priamo z aplik├ície a pripoji┼ą ho k zoznamu alebo pozn├ímke. Napr├şklad, ak potrebujete opravi┼ą okno, m├┤┼żete jednoducho nasn├şma┼ą obr├ízok a pripoji┼ą k nemu pripomenutie. T├íto met├│da v├ís informuje o tom, ─Źo je potrebn├ę urobi┼ą bez p├şsania pozn├ímky.

Stiahnu┼ą na Google Play

Záver:

Najlep┼í├şm zoznamom aplik├íci├ş pre Android je nepochybne Evernote. ├Üplne milujeme funkcie poskytnut├ę v tomto skvelom n├ístroji a vrelo ho odpor├║─Źame ka┼żd├ęmu, kto m├í v├í┼żny z├íujem o zoznamy. Je to v┼íak trochu zlo┼żit├ę na pou┼żitie, najm├Ą ak ste ve─żmi zm├Ąten├ş. Sk├║ste pou┼żi┼ą dve aplik├ície paralelne k sebe, ak maj├║ obe synchroniz├íciu s Googlom, nebudete musie┼ą tie┼ż ve─ża pracova┼ą. V┼íetky tieto aplik├ície funguj├║ dobre, ke─Ć s├║ sp├írovan├ę s e -mailov├Żmi a kontaktn├Żmi aplik├íciami. Bavte sa experimentova┼ą. Teraz za─Źiarkneme ÔÇ×─Źl├ínok o zozname ├║lohÔÇť z kontroln├ęho zoznamu. Dajte n├ím vedie┼ą, ak m├íte ak├ęko─żvek ot├ízky v sekcii koment├írov.