Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Vynechan├Ż propaga─Źn├Ż obr├ízok potvrdzuje, ┼że predobjedn├ívky od Galaxy S20 Plus alebo S20 Ultra pr├şde s p├írom Samsung Galaxy Buds Plus zadarmo

Red Magic 3S

Sme len p├ír t├Ż┼żd┼łov od ofici├ílneho otvorenia spolo─Źnosti Samsung Galaxy S20 a ├║niky neprest├ívaj├║. U┼ż sme videli linky a ┼ípecifik├ície hlavn├Żch telef├│nov v rade, ale teraz vieme, ak├Ż bude bonus za objedn├ívku pre po─Źiato─Źn├Żch pou┼ż├şvate─żov.

Propaga─Źn├Ż obr├ízok uveden├Ż ni┼ż┼íie (prostredn├şctvom Evan Blass) potvrdzuje, ┼że predobjedn├ívky pre Galaxy S20 Plus alebo S20 Ultra pr├şde s p├írom Samsung Galaxy Buds Plus zadarmo.

Za─Źiatkom tohto t├Ż┼żd┼ła do┼ílo k ├║niku vysokokvalitn├Żch vykreslen├ş najnov┼í├şch skuto─Źn├Żch bezdr├┤tov├Żch sl├║chadiel Samsung. Prv├ę n├íznaky ukazuj├║, ┼że n├ístupca Galaxy P├║─Źiky maj├║ vy┼í┼íiu cenu a v├Ą─Ź┼íiu bat├ęriu, ale bez akt├şvneho potla─Źenia hluku.

Vynechan├Ż propaga─Źn├Ż obr├ízok potvrdzuje, ┼że predobjedn├ívky od Galaxy S20 Plus alebo S20 Ultra pr├şde s p├írom Samsung Galaxy Buds Plus zadarmo 1

Samsung

Minul├Ż rok spolo─Źnos┼ą Samsung pon├║kla podobn├Ż obchod s predobjedn├ívkami pre internet Galaxy S10, aj ke─Ć nakoniec d├┤jdu jednotky a pon├║kaj├║ dar─Źekov├Ż certifik├ít. Na drobnom v├Żtla─Źku je uveden├ę ÔÇ×do vypredania z├ísobÔÇť a ak je tohtoro─Źn├í ponuka rovnak├í, m├┤┼żete si objedna┼ą ─Źo najsk├┤r.

Na obr├ízku ch├Żba najm├Ą Galaxy ┼átandard S20, ktor├Ż sa pova┼żuje za najlacnej┼í├ş programovac├ş program bez monitorovania syst├ęmu Galaxy S10e.

To nevyhnutne neznamen├í, ┼że nebude s├║─Źas┼ąou predpredajnej ponuky, ale plat├ş to v porovnan├ş s minuloro─Źnou ponukou, ktor├í nezah┼Ľ┼łala predobjedn├ívky od Galaxy S10e.

Obr├ízok tie┼ż poskytuje dobr├Ż poh─żad na zv├Ą─Ź┼íenie fotoapar├ítu a zd├í sa, ┼że model S20 Ultra vy─Źnieva v├Żrazne z tela telef├│nu.

Aj ke─Ć je to v├Żrazne menej ┼íkared├ę ako prv├ę vizualiz├ície, ktor├ę viedli k mno┼żstvu memov, ke─Ć sa prv├Żkr├ít objavil takmer pred dvoma mesiacmi, ostr├ę hrany krytu fotoapar├ítu sa nezdaj├║ by┼ą obzvl├í┼í┼ą pohodln├ę na dr┼żanie.

Hovor├ş sa, ┼że Galaxy Model S20 Ultra iba 5G m├í p├┤sobiv├║ konfigur├íciu, ktor├í zah┼Ľ┼ła hlavn├Ż fotoapar├ítov├Ż senzor s rozl├ş┼íen├şm 108 MP a teleobjekt├şv s rozl├ş┼íen├şm 48 MP schopn├Ż fotografova┼ą s 10x optick├Żm a 100x digit├ílnym zoomom.

T├íto kombin├ícia senzorov pravdepodobne sp├┤sob├ş, ┼że kamerov├Ż modul je ove─ża v├Ą─Ź┼í├ş ako S20 Plus alebo S20. Bez oh─żadu na to v┼íak m├┤┼żete o─Źak├íva┼ą ├║pln├Ż zoznam podrobnost├ş pre modely S20 a Galaxy Buds Plus na ofici├ílnom ┼ítarte Unpacked 2020 11. febru├íra.

zdroj