Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Vynájdené nové zneužívania hackov Galaxy S9 tiež Note 9

Vynájdené nové zneužívania hackov Galaxy S9 tiež Note 9 1

Nie všetko je v tomto svete a vo svete dokonalé Galaxy S9 tiež Note 9 je súčasťou tohto nedokonalého sveta. Nedávno boli tieto zariadenia napadnuté hackingom a výsledky sú zaujímavé. Ak však tieto jednotky vlastníte, potrebujete vedieť.

Ktoré telefóny áno Galaxy Hacks ovplyvniť?

V októbri minulého roka správy o niektorých zlých správach týkajúcich sa Galaxy, To nebolo len Galaxy S9 tiež Note 9 ktoré boli ovplyvnené, ale tiež S8, S10, S10e, S10 Plus, S10 5G, Note 10 tiež Note 10 plus. Súviselo to s bezpečnostnými problémami, ktoré boli objavené ako súčasť októbrovej správy o údržbe zabezpečenia (SMR). V tomto vydaní bolo odhalených celkom 21 bezpečnostných zariadení, z ktorých väčšina sa týkala jedného používateľského rozhrania a zvyšku systému Android.

Umožňuje riešiť kritické zraniteľné miesta v okolí Galaxy S9 tiež Note 9, S asi 30 miliónmi Galaxy Telefóny S9 sa predali spolu s 10 miliónmi Note 9 jednotiek, ktoré sa tiež nakupujú, existuje veľké množstvo zraniteľných zákazníkov. Na čo sú najviac zraniteľní? Existuje otázka, ktorá dostala meno a považuje sa za kritickú. Volá sa to SVE-2019-15435. Podrobnosti boli potom súkromné, aby sa minimalizovalo riziko v tom čase.

Čo o tom vieme? Otázka sa týkala bezpečnostného mechanizmu IMEI. Platí to pre metódu obchádzania čiernej listiny IMEI, aby sa zabránilo nechcenému predaju ukradnutého tovaru. To samozrejme robí to oveľa atraktívnejšie pre zločincov, ktorí by predávali s čistým číslom IMEI. Všetkým to ukazuje, ako ďaleko sú zločinci pripravení zarobiť si peniaze.

Čo robí spoločnosť Samsung na ochranu svojich telefónov?

Všetkým používateľom zariadení sa odporúča aktualizovať čo najskôr. Hoci spoločnosť Samsung nemá dokonalý záznam z hľadiska aktualizácií, je oveľa lepšia ako alternatíva. Vyzerá to, že prebiehajúca vojna s hackermi bude nejaký čas pokračovať.

Toto len ukazuje, aké ľahké je pre ľudí na druhej strane vojny. Všetko, čo musíte urobiť, je kúpiť spyware online. Ďalším krokom je stiahnutie a inštalácia do relevantných zariadení, napr. Galaxy S9 tiež Note 9, Potom môžu slobodne hackovať toľko, koľko chcú, pretože to dokážu zo vzdialeného miesta a môžu ľahko disponovať dôkazmi, ak sa úrady stanú podozrivými. Zastaviť týchto ľudí bude dlhým zápasom.

Dobrou správou je, že hackerstvo sa zmenilo na profesionálny šport, keď sa organizujú súťaže, ktoré pomáhajú spoločnostiam zistiť, ako môžu byť ich zariadenia napadnuté. Trend Micro sponzoroval udalosť v hodnote 325 000 dolárov. a konkurencia stála za to, pretože hackeri našli cestu a použili softvér na potenciálne hrozivé účely.

Spoločnosť Samsung tiež urobila niektoré nesprávne rozhodnutia týkajúce sa softvéru, ktorý sťahujú do systému Android smartphones ktoré sa často dodávajú so štandardnými aplikáciami, ktoré nemožno odstrániť. Tento softvér je v časti Devise Care označený ako prostriedok na ukladanie dát a tento softvér vyrába spoločnosť Qihoo 360, čínska spoločnosť s obzvlášť zlou povesťou z hľadiska zabezpečenia softvéru.

riešenie

Najlepším riešením je teda poskytnúť spoločnosti Samsung nejaký čas na vyriešenie vecí a poskytnúť im čas na zapojenie partnerov, ktorí sa iba povinne venujú najlepším obchodným praktikám. Môže to byť ďalší prípad príliš veľkého množstva, pretože hneď ako sa usilujú stať sa konkurencieschopným na trhu technológií a v ponáhľaní sa na trh, zabudli vážne pozerať na malé detaily. Ako vždy, pred nákupom produktu by ste si mali urobiť vlastný prieskum, a to platí Galaxy S9 tiež Note 9 tiež.