Vylep┼íite svoje ┼ítudijn├ę v├Żsledky pomocou aplik├íci├ş pre ┼ítudentov

Ka┼żd├Ż ┼ítudent chce ma┼ą sk├│re a zlo┼żi┼ą z├ívere─Źn├ę sk├║┼íky s najvy┼í┼í├şm sk├│re. Tradi─Źn├í met├│da ┼ít├║dia predt├Żm znamenala str├ívi┼ą ve─ża hod├şn vo vzdel├ívacej in┼ítit├║cii alebo kni┼żnici. Modern├ş ┼ítudenti maj├║ to ┼í┼ąastie, ┼że sa im podarilo z├şska┼ą pr├şstup k online kurzom pon├║kan├Żm najlep┼í├şmi univerzitami a ┼íkolami, objedna┼ą si slu┼żby p├şsania dom├ícich ├║loh alebo nain┼ítalova┼ą aplik├ície, aby sa ┼ítudijn├Ż proces stal menej nudn├Żm a ─Źasovo n├íro─Źn├Żm. V s├║─Źasnosti sa digit├ílna technol├│gia zlep┼íuje ve─żmi r├Żchlo. Z tohto d├┤vodu by ste mali pokra─Źova┼ą v ─Ź├ştan├ş tohto pr├şspevku o tom, ako u─żah─Źi┼ą ┼ít├║dium, tvorivos┼ą a pr├şjemnos┼ą. M├┤┼żete si stiahnu┼ą ktor├║ko─żvek z t├Żchto aplik├íci├ş do svojho smartf├│nu alebo tabletu, aby ste k svojim pozn├ímkam ─żahko pristupovali na r├┤znych platform├ích. Tieto aplik├ície pom├íhaj├║ ┼ítudentom s├║stredi┼ą sa a z├írove┼ł zv├Ż┼íi┼ą svoju produktivitu.

Evernote

Vysoko┼íkol├íci vedia, ┼że pozn├ímky s├║ v┼íetko. Je to u┼żito─Źn├ę, ke─Ć sa pripravujete na z├ívere─Źn├ę sk├║┼íky. Program Evernote je navrhnut├Ż tak, aby v├ím pomohol udr┼żiava┼ą pozn├ímky hladk├ę a usporiadan├ę na jednom mieste. Va┼íe pozn├ímky je mo┼żn├ę vylep┼íi┼ą pomocou audio, kontroln├Żch zoznamov, pr├şloh, odkazov at─Ć. Aplik├íciu m├┤┼żete zadarmo pou┼ż├şva┼ą na synchroniz├íciu pozn├ímok na dvoch zariadeniach. Okrem toho existuj├║ funkcie na vyh─żad├ívanie textu vo vn├║tri obr├ízkov a webov├Żch klipov.

ISTUDIEZ PRO LEGEND

Aplik├ícia je navrhnut├í tak, aby pomohla ┼ítudentom sledova┼ą akademick├ę rozvrhy, pridelen├ę vysok├ę ┼íkoly a zn├ímky na jednom mieste. Teraz u┼ż nemus├şte ma┼ą na pam├Ąti, ke─Ć je to va┼ía talianska sk├║┼íka. Inform├ície si m├┤┼żete skontrolova┼ą v aplik├ícii iStudiez. Mus├şte len zada┼ą d├ítumy a zvy┼íok vykon├í aplik├ícia. Je to ide├ílna aplik├ícia pre ┼ítudentov, ktor├Żm ─Źasto ch├Żba d├┤le┼żit├í ├║loha alebo trieda. Aplik├ícia m├┤┼że by┼ą integrovan├í do v├í┼ího Kalend├íra Google.

QUIZLET GO

V┼íetci si pam├Ąt├íme papierov├ę flash karty z n├í┼ího detstva. V 21. storo─Ź├ş m├íte Quizlet Go. T├íto aplik├ícia v├ím umo┼ż┼łuje pou┼ż├şva┼ą ┼ítudijn├ę skupiny vytvoren├ę in├Żmi ─żu─Ćmi alebo si vytvori┼ą svoj vlastn├Ż. Budete prekvapen├ş, ke─Ć uvid├şte nekone─Źn├ę mno┼żstvo ┼ítudijn├Żch skup├şn a grafick├Żch t├ęm. Pomocou aplik├ície n├íjdete v┼íetky inform├ície na ├║spe┼ín├ę absolvovanie nasleduj├║ceho testu.

Pr├ęmiov├Ż TODOIST

Todoista u┼ż do svojho zariadenia nain┼ítalovalo vy┼íe desa┼ą mili├│nov ┼ítudentov. To nie je prekvapuj├║ce, preto┼że aplik├ícia je ve─żmi ├║─Źinn├í pri organizovan├ş ┼żivota. Po nain┼ítalovan├ş aplik├ície m├┤┼żete usporiada┼ą v┼íetko, napr├şklad n├íkupn├ę zoznamy, narodeniny, nadch├ídzaj├║ce ┼ítudijn├ę ├║lohy, filmy, stretnutia so spolu┼żiakmi at─Ć. N├íjdete miesto pre ak├Żko─żvek druh ─Źinnosti alebo udalosti, aby ste zv├Ż┼íili svoju produktivitu.Vylep┼íite svoje ┼ítudijn├ę v├Żsledky pomocou aplik├íci├ş pre ┼ítudentov 2

M├┤j ┼ítudijn├Ż ┼żivot

My Study Life je popul├írna aplik├ícia pre ┼ítudentov, ktor├║ si m├┤┼żete nain┼ítalova┼ą zadarmo. Je efekt├şvny pri organizovan├ş vysok├Żch ┼ík├┤l / ┼ík├┤l / univerz├şt a pri p├şsan├ş zadan├ş a sk├║┼íok. Aplik├ícia pon├║ka ve─ża vynikaj├║cich funkci├ş a jednou z najlep┼í├şch je schopnos┼ą synchronizova┼ą ├║daje v ├║lo┼żisku typu cloud. K ├║dajom je mo┼żn├ę pristupova┼ą na mnoh├Żch zariadeniach. Okrem toho m├┤┼żete aplik├íciu pou┼ż├şva┼ą offline, aby ste sa uistili, ┼że st├íle m├┤┼żete overova┼ą ├║daje aj bez pr├şstupu k sieti Wi-Fi.

XMIND

Pou┼ż├şvatelia Man iOS u┼ż nain┼ítalovali XMind do svojho zariadenia, preto┼że je to jeden z najlep┼í├şch mapovac├şch / brainstormingov├Żch n├ístrojov, ak├ę som kedy videl. Pomocou tejto aplik├ície m├┤┼żete ─żahko zachyti┼ą n├ípady, zv├Ż┼íi┼ą kreativitu svojho myslenia a usporiada┼ą komplexn├ę inform├ície v─Ćaka r├┤znym diagramom a grafom. M├┤┼żete si by┼ą ist├ş, ┼że XMind zlep┼í├ş ├║─Źinnos┼ą va┼íich ┼ít├║di├ş. T├║to aplik├íciu by mali vysk├║┼ía┼ą ┼ítudenti, ktor├ş sa chc├║ zapoji┼ą do nov├ęho myslenia a zamera┼ą sa na svoje ┼ít├║dium. Okrem toho je mo┼żn├ę exportova┼ą vygenerovan├ę mapy mysle do Evernote.