Výkonný Xiaomi Mi Mix Alpha je teraz pripravený na výrobu …

môj mix alfa hmoty

Počas obchodnej konferencie skupiny Xiaomi v Pekingu boli odhalené veľmi zaujímavé informácie. Dobre Xiaomi Mix Alpha je teraz pripravený na hromadnú výrobu. Je to bezpochyby novinka, ktorú si fanúšikovia značky zamilujú.

Tím, ktorý stojí za technológiou obopínajúcej obrazovky na Mi Mix Alpha, sa rozhodol o tejto záležitosti hovoriť spolu s prezidentom Xiaomi. Podrobnosti o vyšetrovaní však vysvetlil Han Haicai, architekt vyšetrovania.

Mi Mix Alpha je pripravený na sériovú výrobu

xiaomi mi mix alfa neurčité vydanie

Podľa vysokých predstaviteľov Xiaomi nemá značka v pláne sériovo vyrábať svoj Mi Mix Alpha. Rovnako to dali celkom jasne najavo sú schopní spustiť sériovú výrobu v prípade, že budú chcieť.

Na druhej strane sa ukázalo, že Mi Mix Alpha bol vyvinutý po tom, čo Lei Jun (spoluzakladateľ a generálny riaditeľ Xiaomi) cítil potrebu uviesť na trh jedinečný a inovatívny smartfón. Navyše tvrdia, že vznikol aj preto, aby prerušil opakujúci sa cyklus podobných smartfónov, ktoré sú v obehu.

Odkedy Xiaomi 24. septembra 2019 oznámilo Mi Mix Alpha, vyvolalo to veľa očakávaní vo všetkých častiach sveta. Jeho technológia obálky, ktorá pokrýva veľkú väčšinu mobilných telefónov, je nepochybne tým aspektom, ktorý priťahuje najväčšiu pozornosť. To je samozrejme potrebné zdôrazniť je to koncepčný telefón a nemusí sa masovo predávať ako iné zariadenia Xiaomi.

xiaomi mi mix alfa

Ako ste mohli vidieť, spoločnosť má všetko na to, aby začala sériovou výrobou Mi Mix Alpha. Xiaomi však potrebuje koordinovať najprv s čínskou miestnou vládou a ďalšími oddeleniami predtým, ako začnete predávať svoj produkt vo veľkom.

Ostáva už len čakať na oficiálne vyhlásenie značky s istotou vedieť, či sa Mi Mix Alpha bude masovo predávať alebo nie. Aj keď má spoločnosť všetko, čo potrebuje, zdá sa, že stále existuje podnet na začatie sériovej výroby svojho zaujímavého telefónu s obalovou obrazovkou.

a ty Chceli by ste Mi Mix Alpha?

Zdroj | Moji ovládače