Výhody a nevýhody spoločnosti Samsung Galaxy S7, aby ste to vedeli skôr, ako miniete peniaze

Spoločnosť Samsung uviedla na trh svoj najnovší vlajkový smartphone v tvare Samsung Galaxy S7 a podarilo sa mu vo svete Android urobiť veľké vlny. Ak ste na okraji kúpy smartfónu a potrebujete zhodnocovať klady a zápory spoločnosti Samsung Galaxy S7, potom je tento článok napísaný práve pre vás.

Je potrebné mať na pamäti, že Samsung Galaxy S7 je takmer dokonalý smartphone. Jeho kúpa určite má svoje nevýhody, ale nie sú také výrazné a úžasné ako výhody tohto zariadenia. Spoločnosť Samsung tento rok vypočula svojich priateľov a dodala hviezdny vlajkový telefón.

Nie je pochýb o tom, že spoločnosť Samsung vykonala vylepšenia svojho prémiového radu smartfónov. Znovu boli predstavené niektoré funkcie, ktoré pri predchádzajúcej aktivácii série chýbali alebo chýbali. Nielenže sa im podarilo vytvoriť krásne vyzerajúce zariadenie, ale tiež bolo zabalené do nových funkcií, aby každý fanúšik Androidu slintal.

Ako už bolo povedané, v článku môžem pôsobiť ako fanúšik spoločnosti Samsung, ale verte mi, že to tak nie je; Spoločnosť Samsung dokázala zaujať aj mňa. A bol som jedným z ľudí, ktorí o tom dosť hovorili Apple-podobné zariadenia, ktoré spoločnosť Samsung predstavila minulý rok. Takže bez ďalších rečí sa pozrime na výhody a nevýhody Samsungu Galaxy S7.

Profesionáli spoločnosti Samsung Galaxy S7

Používanie Samsungu má veľa výhod Galaxy S7. Tento zoznam však bude iba diskutovať o hlavných vylepšeniach a funkciách smartfónu, než by mal ísť hlbšie do sady funkcií. Dôrazne vám odporúčame, aby ste si vyskúšali najlepšie funkcie spoločnosti Samsung Galaxy V článku S7 sa dozviete viac o smartfóne a o tom, čo môže ponúknuť.

1. Budujte kvalitu

galaxy-s7_gallery_back_black

Samsung nás prekvapil, keď vlani vydali unibody smartphone. Úprimne povedané, nič také som nečakal. Avšak, dizajn Samsung Galaxy S6 bol pozoruhodný. Tento rok sa spoločnosti Samsung podarilo tento dizajn ešte vylepšiť znížením škaredého hrboľa fotoaparátu. Fotoaparát trochu vyčnieva, ale nie je taký výrazný ako ten, ktorý sme videli minulý rok.

Telefón je vyrobený z prvotriednych materiálov a vyzerá úžasne z každého uhla. Zaoblené krivky smartfónu sú vyrobené z kovového rámu. Zadná strana smartfónu je vyrobená zo skla a je úžasná na dotyk. Samsung prešiel k zaoblenému tvaru Samsungu Galaxy S3, ale s výhodou prémiových materiálov a krásnych farieb.

Ďalej je potrebné poznamenať, že smartphone je k dispozícii v troch rôznych farbách a každý z nich vyzerá úžasne. Na Samsungu nie sú k dispozícii žiadne prekvapivo zelené alebo nápadne modré farby Galaxy S7, a to sa dá očakávať od vlajkového smartfónu.

2. Obrazovka

dizajn - S7

Samsung Galaxy Vlastnosti S7 a 5.1-palcový displej na prednej strane. Obrazovka má super AMOLED charakter a vyzerá šialene krásne. Použil som takmer každý displej, od IPS po P-OLED a dokonca aj panely TN, pokryl som všetko, ale krása skvelého panela s obrazovkou AMOLED na mňa stále robí dojem. Kontrastný pomer obrazovky a spôsob individuálneho osvetlenia pixelov z neho robia pozoruhodný zážitok. Nehovoriac o tom, že obrazovka je dodávaná v rozlíšení quad HD 1440 X 2560. Výsledkom je úžasne vysoká hustota 577 PPI.

Obrazovka vyzerá za každých okolností úplne ostro a jasne. Dokonca aj na priamom slnečnom svetle budete môcť obrazovku používať bez problémov, mnoho smartfónov v tej istej situácii bojuje. Pomer veľkosti displeja k telu je 72.1 percent je tiež celkom pôsobivé pre a 5.1-palcový displej. Celkovo nebudete z tejto podmanivej obrazovky sklamaní.

3. fotoaparát

Napriek tomu, že Samsung znižuje počet megapixelov na Samsungu Galaxy S7 až 12 MP z minulého roku 16 MP, veľa toho do fotoaparátu pridali. Napríklad F/1.7 clona v kombinácii s ohniskovou vzdialenosťou 26 mm je dobrým fotoaparátom. The 1/2.6” Veľkosť snímača je tiež celkom pôsobivá, ale nie taká úžasná ako 1.4 µm veľkosť pixelu. Väčšia veľkosť pixelov smartfónu umožňuje presvitať viac svetla a v dôsledku toho je fotografia pri slabom osvetlení jednoducho pozoruhodná.

galaxy-s7_camera_focus_l

Považujem Huawei Nexus 6P za jeden z najlepších dostupných fotoaparátov pre smartfóny, tento ho však dokonca prekonáva aj pri slabom osvetlení. Spoločnosť Samsung tiež urobila spomalené schopnosti smartfónu na úrovni tých, ktoré sú k dispozícii v telefónoch iPhone. Fotoaparát je schopný zachytiť 240 snímok za sekundu v rozlíšení HD.

Vďaka optickej stabilizácii obrazu implementovanej do smartfónu vyzerajú bežné zábery 4K úžasne, aj keď sa pohybujete. Keďže optická stabilizácia obrazu je mechanický proces, na fotografiách nasnímaných smartfónom neuvidíte žiadne zníženie rozlíšenia.

Ale to nie je všetko, Samsung predstavil aj niečo, čo sa nazýva dvojpixelové automatické zaostrovanie, na zaostrenie na objekt v zásade používa všetky pixely na obrazovke. Výsledkom je, že fotoaparát je schopný zaostriť hneď, ako naň namierite. Musíte sa tomu skutočne pokúsiť uveriť, ale je to takmer také rýchle, ako vaše vlastné oči.

4. Vodeodolný

galaxy-s7_design_resistance_water

V minulom roku, keď spoločnosť Samsung odstránila odnímateľnú zadnú stranu a slot pre kartu microSD, si veľa ľudí myslelo, že smartfón môže byť vodotesný. Nebolo to však tak a bolo to veľké sklamanie, pretože sme veľa obetovali, aby sme získali unibody dizajn. Prémiová zostava neznamená, že sa nám nepáči sloboda zariadení s Androidom.

Spoločnosť Samsung sa skutočne spamätala a vyrobila spoločnosť Samsung Galaxy S7 vodotesný. Smartfón má teraz certifikáciu IP 68 a odoláva vode 1.5 m po dobu 30 minút. Toto je výrazné zlepšenie a jasne ukazuje, že spoločnosť Samsung bude počúvať fanúšikov.

5. Rozbaliteľné úložisko

galaxy-s7_hardware_greatmemory-sim_single

Tento rok spoločnosť Samsung priniesla aj jednu funkciu, ktorá vo minuloročných verziách veľmi chýbala; slot pre kartu microSD. Dočítali ste sa, že existujú určité problémy s rozšíriteľným úložiskom, ale aspoň máme možnosť ho rozšíriť, kedykoľvek budeme chcieť. Smartfón môže obsahovať kartu microSD až do 200 GB úložného priestoru. To znamená, že všetky vaše videá v rozlíšení 4K a obrázky vo vysokom rozlíšení je možné uložiť iba na karty microSD bez toho, aby ste museli zasahovať do vnútornej pamäte.

Nevýhody spoločnosti Samsung Galaxy S7

Na Samsungu nie je veľa vecí Galaxy S7 a je to pozoruhodný výkon. Existujú však mierne menšie problémy so smartfónom, ktoré môže spoločnosť Samsung ďalej vylepšiť. Nechápte ma zle, v žiadnom prípade nejde o nejaké krikľavo veľké problémy, sú to jednoduché podráždenia, ktoré by mal Kórejský gigant vyžehliť. Pozrime sa teda na nevýhody, ktoré som vybral.

1. Magnet na odtlačky prstov

galaxy s7 späť

Zadná strana smartfónu je vyrobená zo skla a ako sa zdá, okuliare sú veľmi náchylné na odtlačky prstov. K dispozícii sú tri modely smartfónu a odtlačky prstov skryje iba biely. Čierny sa môže dobre cítiť aj v noci, ale cez deň to vyzerá naozaj zle. V skutočnosti som videl smartphone v prevádzke a pravdu mu treba povedať; Na smartfón dám facku alebo kožu.

To nás privádza k ďalšiemu bodu; bude škoda zakrývať smartfón, ktorý vyzerá mimoriadne krásne. Investujte však do dobrého puzdra a krytu pre Samsung Galaxy S7, aby ste mohli telefón zachrániť pred šmuhami. Alternatívne je pre smartfón k dispozícii veľa chráničov chrbta, ktorých cena sa pohybuje od päť dolárov, jeden z nich by ste si určite mali zaobstarať.

2. Krehké

dizajn galaxy-s7

Napriek tomu, že je smartphone vyrobený zo skla Gorilla Glass 4, je stále náchylný na rozbitie. Jeden z mojich priateľov už zlomil svoj Samsung Galaxy S7 Edge a je to jeden z najopatrnejších a zodpovedných ľudí, ktorých poznám. Preto bude najlepšie, keď investujete do kvalitného puzdra pre svoj smartphone, inak môže jedna kvapka rozbiť prednú alebo zadnú časť.

3. Predná kamera

predná kamera galaxie - s7

Na prednej strane nájdete a 5 MP kamera, ktorá väčšinou funguje dobre. Avšak, post-processing Samsung Galaxy S7 na fotografiách je trochu drsný. Nie veľa ľudí chce na svojich fotografiách pôsobiť plasticky a presne to robí Samsung za určitých svetelných podmienok. Nechápte ma zle, nie je to strašný fotoaparát, ale Samsung by vám mal dať aspoň možnosť úplne vypnúť následné spracovanie. Môžete však použiť tie najlepšie selfie aplikácie pre Android, aby ste sa vyhli nejakému tomu atrape podobnému vzhľadu, takže to nie je také veľké riešenie.

4. Žiadne prispôsobiteľné úložisko

micro sd

Samsung Galaxy Zdá sa, že S7 prichádza iba v 32 GB variant, pretože som 64 -ku nevidel GB jeden kdekoľvek vo výpredaji. Našťastie tentokrát môžete vložiť kartu microSD a uložiť na ňu všetky svoje médiá. V smartfóne však chýba dôležitá funkcia s názvom Adaptable Storage.

Táto funkcia vám v zásade umožňuje ľahko kombinovať interné a externé zdroje úložiska a inštalovať aplikácie do slotu na kartu microSD. Spoločnosť Samsung to však nezahrnovala do spoločnosti Samsung Galaxy S7 alebo Samsung Galaxy S7 Edge. Spoločnosť to možno povolí aktualizáciou firmvéru, ale v súčasnosti neexistuje spôsob, ako inštalovať aplikácie na kartu microSD vášho smartfónu. Samozrejme môžete použiť aplikáciu ako Link2SD, ale táto možnosť by sa nám páčila.

5. USB typu C.

Aj keď takmer každý vlajkový smartphone, ktorý v dnešnej dobe vychádza, má USB typu C, Samsung stále zostáva za starou technológiou. Rozhodne to nie je veľký problém, pretože USB typu C by mohla byť budúcnosť, zatiaľ nie je divoko používaná. Skutočne by sme však ocenili, že spoločnosť urobila zo smartfónu dôkaz budúcnosti.

Záver

Samsung Galaxy S7 je takmer dokonalý malý smartphone. Ako si môžete prečítať, „nevýhody“ nie sú práve nevýhody. Ťažko som hľadal niečo, čo by sa na telefóne mohlo pokaziť. Ako už bolo povedané, niektorí ľudia sa budú pravdepodobne sťažovať na skutočnosť, že verzia smartfónu s dvoma SIM kartami používa jeden zásobník buď na prídavnú kartu SIM, alebo na kartu microSD.

Aký je váš názor na smartphone? Podeľte sa s nami o svoje názory a nápady v komentároch.