Vyho─Ćte obrazovku Android do inteligentnej telev├şzie

Vyho─Ćte obrazovku Android do inteligentnej telev├şzieVyho─Ćte obrazovku Android do inteligentnej telev├şzie

V tomto ─Źl├ínku uvid├şme ako hodi┼ą obrazovku Android do inteligentnej telev├şzie, Ned├ívno sme v├ím uk├ízali sp├┤sob, ako posielajte s├║bory z Androidu na Smart TV alebo do po─Ź├şta─Źa, ale ├║plne sme vynechali nov├║ mo┼żnos┼ą, ktor├í vych├ídza z verzie 4,4,2 od sistema operativo Android.

Dnes v├ím uk├í┼żeme, ako na to prostredn├şctvom zrkadlenia vysielajte to, ─Źo vid├şte na obrazovke Android, do telev├şzora Smart TV pl├ítno, s aplik├íciou, ktor├║ je mo┼żn├ę nain┼ítalova┼ą aj na najnov┼íie inteligentn├ę telev├şzory a na najnov┼í├ş opera─Źn├Ż syst├ęm Android od verzie 4,4,2,

Aktivujte vo svojom telev├şzore Smart TV mo┼żnos┼ą Zrkadlenie obrazovky alebo Miracast

Skontrolujte, ─Źi je va┼ía inteligentn├í telev├şzia kompatibiln├í s mo┼żnos┼ąou pre pren├í┼íajte obrazovku svojho syst├ęmu Android sta─Ź├ş prejs┼ą na kartu Mo┼żnosti pripojenia ÔÇ×ZdrojÔÇť a skontrolova┼ą, ─Źi n├íjdete ÔÇ×Screen CastÔÇ×V opa─Źnom pr├şpade sa obrazovka v├í┼ího syst├ęmu Android nem├┤┼że pripoji┼ą k v├í┼ímu telev├şzoru.

Ak nen├íjdete t├║to mo┼żnos┼ą, v┼íetko sa nestrat├ş, m├┤┼żete si od spolo─Źnosti Google k├║pi┼ą ÔÇ×palicuÔÇť, naz├Żvan├║ tie┼ż CHROMECAST, ktor├Ż sa automaticky prip├íja k v├í┼ímu mobiln├ęmu telef├│nu a resetuje rovnak├║ funkciu. Ak sa chcete dozvedie┼ą viac, pre─Ź├ştajte si ─Źl├ínok uveden├Ż ni┼ż┼íie.

Ako pren├í┼ía┼ą obrazovku Android na Smart TV

Ak chcete zisti┼ą, ─Źi va┼íe zariadenie t├║to mo┼żnos┼ą podporuje, sta─Ź├ş zada┼ą Nastavenia> Displej a prejdite nadol na spodn├║ ─Źas┼ą karty, ak vid├şte mo┼żnos┼ą ÔÇ×bezdr├┤tov├í obrazovkaÔÇť alebo nie─Źo podobn├ę, znamen├í to, ┼że telef├│n je pripraven├Ż na odoslanie.

Po pr├şprave inteligentnej telev├şzie nastavte t├║to mo┼żnos┼ą a povo─żte mo┼żnos┼ą ÔÇ×Zobrazi┼ąÔÇť. Zobraz├ş sa n├ízov v├í┼ího zariadenia, vyberte ho a po─Źkajte nieko─żko min├║t, aby sa dal ─Źas na pripojenie.

Ihne─Ć po pripojen├ş telef├│nu zobraz├ş Smart TV v┼íetko, ─Źo vid├şte na telef├│ne, aj ke─Ć otvor├şte hru, m├┤┼żete si ju pozera┼ą na Smart TV, tak┼że m├┤┼żete ─żah┼íie hra┼ą hry na telef├│ne.

[irp]

Ak m├íte ak├ęko─żvek pochybnosti ako hodi┼ą obrazovku Android do inteligentnej telev├şzie, ─Źak├íme na v├ís v sekcii koment├írov, kde v├ím pom├┤┼żeme nakonfigurova┼ą r├┤zne mo┼żnosti … viac ─Źi menej !!! Class