Vyh─żad├ívac├ş n├ístroj Huawei nahrad├ş vyh─żad├ívac├ş n├ístroj spolo─Źnosti Google

huawei h─żadaniePRE─î├ŹTAJTE SI TIE┼Ż:
Huawei certifikovan├Ż EuroPriSe: bezpe─Źn├ę s├║kromie v Eur├│pe

Nie Google? Vyh─żad├ívanie bude zveren├ę novej aplik├ícii Huawei Search

Nesta─Ź├ş v┼íak iba miesto na n├íjdenie aplik├íci├ş. Nepr├ştomnos┼ą spolo─Źnosti Google so sebou nesie cel├Ż rad sankci├ş: namiesto chobotnice Google News chobotnice, namiesto asistenta Huawei Google Assistant, ale aj nemo┼żnos┼ą pou┼żitia Vyh─żad├ívanie Google, Jedn├Żm zo z├íkladn├Żch prvkov je pr├íve sl├ívny vyh─żad├ívac├ş n├ístroj Big G, a to nielen prostredn├şctvom prehliada─Źa, ale aj pomocou ┼ípecializovanej aplik├ície. Na jeho miesto ─Źoskoro zasiahne Huawei Search, alternat├şva ur─Źen├í na kompenz├íciu tejto nepr├ştomnosti.

huawei h─żadanie

Ako ukazuj├║ prv├ę sn├şmky obrazovky, bude Huawei Search nov├í aplik├ícia, ktor├í sa stane s├║─Źas┼ąou mobiln├Żch slu┼żieb Huawei. Vo vn├║tri to m├┤┼żeme vykona┼ą r├Żchle vyh─żad├ívanie, ako aj ma┼ą skratky pre po─Źasie, ┼íportov├ę v├Żsledky, prevod jednotiek a kalkula─Źku. Z├şskan├ę v├Żsledky je mo┼żn├ę filtrova┼ą aj pod─ża kateg├│ri├ş, ako s├║ vide├í, spr├ívy a obr├ízky, ─Źo umo┼ż┼łuje rozsiahlej┼íie vyh─żad├ívanie.

Ako HuaweiCentral spr├ívy, aplik├ícia bude ─Źoskoro k dispoz├şcii na smartf├│noch Huawei a Honor prostredn├şctvom AppGallery. Je zrejm├ę, ┼że v┼íetky nov├ę modely bud├║ ma┼ą predvolen├║ predin┼ítalovan├║ verziu.


OllowNasledujte GizChinu Google News, kliknut├şm na hviezdu n├ís prid├íte medzi svojich ob─ż├║ben├Żch ԺɴŞĆ.