Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Vydanie ZTE Nubia Red Magic Camouflage Edition je k dispozícii na predobjednávku

Vydanie ZTE Nubia Red Magic Camouflage Edition je k dispozícii na predobjednávku 1

Koncept hern√Ĺch telef√≥nov sa medzi uŇĺ√≠vateńĺmi st√°va veńĺmi popul√°rnym. V d√īsledku toho sa tieŇĺ zvyŇ°uje konkurencia na trhu. Medzi mnoh√Ĺmi v√Ĺrobcami OEM spolońćnosŇ• ZTE tieŇĺ hrdo predstavila svoj ńćerven√Ĺ k√ļzeln√Ĺ telef√≥n, ktor√Ĺ je zariaden√≠m v√Ĺhradn√Ĺm pre hry. Teraz je v√Ĺrobca zariadenia pripraven√Ĺ predstaviŇ• svoju nov√ļ ponuku Ed√≠cia ZTE Nubia Red Magic Camouflage,

Jedn√° sa o obmedzen√Ĺ produkt, ktor√Ĺ ho zańć√≠na pred√°vaŇ• 9 V auguste. Dnes sa predstav√≠ v√Ĺstava China Joy ZTE Nubia Red Magic Camouflage Edition. PoŇ°koden√° jednotka poskytuje maskovan√Ĺ dizajn zadnej ńćasti karos√©rie. Tento dizajn bol moŇĺn√Ĺ pomocou ultrafialov√©ho lasera, ktor√Ĺ vyrez√°va dizajn na zadnej strane. Na zlepŇ°enie h√ļŇĺevnatosti je k dispoz√≠cii Ň°peci√°lna vrstva odoln√° proti odtlańćkom prstov, ktor√° d√°va elegantn√Ĺ vzhńĺad. Origin√°lne ńćerven√© k√ļzlo prich√°dza s ńćerven√Ĺm a ńćiernym povrchom.

Edícia ZTE Nubia Red Magic Camouflage

Edícia ZTE Nubia Red Magic Camouflage Edícia ZTE Nubia Red Magic Camouflage

T√°to jednotka je teraz k dispoz√≠cii na predobjedn√°vku na webov√Ĺch str√°nkach JD. Cena ed√≠cie ZTE Nubia Red Magic Camouflage bude st√°Ň• podobne ako ich beŇĺn√© varianty. Cena 6 GB / 64 GBmodel je CNY 2500 a 8 GB / 128 GBvariant je CNY 3, 000,

Ak sa pozrieme na Ň°pecifik√°cie vydania ZTE Nubia Red Magic Camouflage, bal√≠ńćky bal√≠ńćkov Qualcomm Snapdragon 835 s 6/ 8 GB RAM a 64/128 GB vn√ļtorn√© √ļloŇĺisko. Zariadenie vychvańĺuje a 5Obrazovka s rozl√≠Ň°en√≠m 0,99 palca a rozl√≠Ň°en√≠m Full HD + hrana na hranu 2.5D NEG T2X-1 obrazovka. ZTE sńĺubuje zn√≠Ňĺenie a oneskorenie sn√≠mkovej r√Ĺchlosti pońćas hry.

Telef√≥n m√° hlin√≠kov√© telo, ktor√© je ide√°lne pre hern√© telef√≥ny. ZTE tvrd√≠, Ňĺe nov√© vydanie kamufl√°Ňĺe m√° syst√©m chladenia vzduchom. M√īŇĺe Ň°√≠riŇ• teplo po okrajoch jednotky. To povedie k zlepŇ°eniu v√Ĺkonu telef√≥nu. ONE 3, 800 mAh s podporou r√Ĺchleho nab√≠jania zvl√°da v√Ĺkonov√ļ ńćasŇ•. Podńĺa ZTE sa bat√©ria ńĺahko drŇĺ√≠ 7 hodiny hry na jedno nabitie. Verzia Nubia Red Magic Camouflage beŇĺ√≠ na Androide 8,1 Oreo uŇĺ nie je v balen√≠.

TakŇĺe ak m√°te z√°ujem o hranie hier a podobn√© hern√© telef√≥ny, objednajte si teraz vydanie ZTE Nubia Red Magic Camouflage. Urńćite to dod√° v√°Ň°mu smartf√≥nu urńćit√Ĺ Ň°t√Ĺl.