Vydanie Oppo F3 Red Edition sa očakáva čoskoro

Vydanie Oppo F3 Red Edition sa očakáva čoskoro 1

Spoločnosť Oppo nedávno uviedla na trh najnovší vlajkový smartphone od spoločnosti, ktorým je Oppo F3. Smartfón bol uvedený na trh spoločnosťou Oppo ako smartfón zameraný na selfie, ktorý je súčasťou svojho dlhého zoznamu smartphones ktorí boli zameraní na selfies. Čo sa týka uvedenia telefónu Oppo F3 na trh, bol tento smartphone uvedený na trh v máji tohto roku. Krátko po zavedení Oppo F3 spoločnosť uviedla na trh Oppo F3 Black Edition a Oppo F3 Reza Rahadian Limited Edition. Limitovaná edícia Oppo F3 Reza Rahadian bola neskôr potvrdená ako dostupná iba v Indonézii. Teraz je Oppo F3 pripravené na spustenie v červenej farbe, ktorá sa bude nazývať Oppo F3 Red Edition. Spoločnosť má škádlil červenú farbu Oppo F3 s titulom prichádza čoskoro.

Keď už hovoríme o Oppo F3, smartfón je dodávaný s duálnymi fotoaparátmi s rozlíšením 16MP + 8MP. 16 MP kamera má jednu 1/3 palcový snímač a F2.0 clona a je tu predovšetkým na kliknutie na jednotlivé autoportréty, zatiaľ čo druhý širokouhlý objektív s veľkosťou 8MP a 120 stupňov je určený pre skupinové fotoaparáty. Medzi ďalšie zaujímavé funkcie patrí clona na dlane, na ktorú môžete kliknúť na autoportrét jednoduchým mávnutím ruky pred kamerou. Zadná kamera má snímač 13MP s PDAF, proti otrasom 2.0 a režim expertov.

Keď hovoríme o internom zariadení smartfónu, model Oppo F3 sa dodáva s jedným 5.5 Jemný displej so sklom Corilla Gorilla 5 Najlepším hráčom. Je poháňaný osemjadrovým procesorom MediaTek MT6750T spárovaným s procesorom 4 GB RAM a 64 GB úložný priestor, ktorý je možné rozšíriť až na 128 GB cez kartu microSD. Telefón používa systém Android 6,0,1 Marshmallow s ColorOS 3,0 koža navrchu a je tam jedna 3, 200 mAh batéria vo vnútri telefónu, aby sa jednotka napájala celý deň. Keď hovoríme o Oppo F3 Red Edition, očakáva sa, že interná úroveň smartfónu zostane rovnaká, iba ak sa farba smartfónu bude líšiť.