Vydanie Final Fantasy Crystal Chronicles Remastered Edition prich├ídza do syst├ęmu Android 27. augusta

CRYSTAL CARRIERS UNIT THE AUGUST OF FINAL FANTASI CRYSTAL CHRONICLE REMASTERED EDITION

Nov├í vzru┼íuj├║ca funkcia mimikry bola ozn├ímen├í pre o─Źak├ívan├ę vydanie

LOS ANGELES (28. m├íja 2020) – SQUARE ENIX┬« dnes ozn├ímila, ┼że fin├ílna verzia FANTASY┬« CRYSTAL CHRONICLES┬« Remastered Edition, o─Źak├ívan├í aktualiz├ícia milovan├ęho ak─Źn├ęho RPG dobrodru┼żstva, bude k dispoz├şcii 27. augusta 2020 pre Nintendo SwitchÔäó syst├ęm, PlayStation┬«4 po─Ź├şta─Źov├ę z├íbavn├ę syst├ęmy a mobiln├ę zariadenia pre iOS a Android *, ktor├ę umo┼żnia dobrodruhovi spoji┼ą sa s platformov├Żmi hrami.

Nav┼ít├şvte: https://youtu.be/cJLiLWQnRvE, kde n├íjdete nov├Ż pr├şves FINAL FANTASY CRYSTAL CHRONICLES Remastered Edition.

Okrem vizu├ílnych a zvukov├Żch aktualiz├íci├ş m├í FINAL FANTASY CRYSTAL CHRONICLES Remastered Edition aj mno┼żstvo vylep┼íen├ş, v─Ćaka ktor├Żm je z├í┼żitok o─Źaruj├║ci ako kedyko─żvek predt├Żm. Preh─żady post├ív, online multiplayer ** s funkciou cross-play, nov├Żmi predmetmi a n├íro─Źn├Żmi nov├Żmi dungeonmi a ┼í├ęfmi ─Źakaj├║, ke─Ć hr├í─Źi presk├║maj├║ ├║┼żasn├Ż svet fant├ízie a vytvoria nov├ę spomienky, privolaj├║ k├║zla a mo┼żno aj ke─Ć sa spoja s ├║┼żasn├Żmi postavami a spolupracuj├║ s priate─żmi, aby si vzali stra┼íideln├ę nepriate─żov pomocou z├íbavn├Żch ak─Źn├Żch RPG hier.

Vydanie FINAL FANTASY CRYSTAL CHRONICLES Remastered Edition okrem toho predstavuje ├║plne nov├║ funkciu ÔÇ×MimicÔÇť, ktor├í umo┼ż┼łuje hr├í─Źom ma┼ą podobu r├┤znych post├ív, s ktor├Żmi sa stretn├║ na svojej ceste. Zhroma┼ż─Ćovan├şm zn├ímok a n├ív┼ítevou domov Moogle alebo dokon─Źen├şm zlo┼żit├Żch ┼żal├írov hr├í─Źi z├şskaj├║ jedine─Źn├ę kry┼ít├íly, ktor├ę im umo┼żnia zmeni┼ą svoj vzh─żad na svoje ob─ż├║ben├ę postavi─Źky FIN├üLNEJ FANTASY CRYSTAL CHRONICLES a pokra─Źova┼ą vo svojom dobrodru┼żnom ┼ít├Żle.

FINAL FANTASY CRYSTAL CHRONICLES Remastered Edition je ohodnoten├í ako T (Teen) a bude k dispoz├şcii na adrese Nintendo SwitchÔäó syst├ęm, PlayStation┬«4 syst├ęm, App Store┬« a Google Play Ôäó Skladujte 27. augusta 2020 *. Viac inform├íci├ş n├íjdete na adrese https://sqex.link/tig.

* D├ítum vydania pre iOS a Android sa m├┤┼że zmeni┼ą.

** Na hranie online pre PlayStation┬« je potrebn├ę akt├şvne predplatn├ę slu┼żby PlayStation┬«Plus4 u┼ż├şvatelia a akt├şvny Nintendo SwitchÔäó Online ├║─Źet potrebn├Ż na hranie online Nintendo SwitchÔäó -user.

Súvisiace odkazy: Oficiálna webová stránka: https://sqex.link/tigFacebook: http://www.facebook.com/FinalFantasyTwitter: http://twitter.com/finalfantasyInstagram: https://www.instagram.com/finalfantasy/YouTube: https://www.youtube.com/finalfantasy#FinalFantasy

O spolo─Źnosti Square Enix, Inc. Spolo─Źnos┼ą Square Enix, Inc. vyv├şja, vyd├íva, distribuuje a licencuje z├íbavn├Ż obsah SQUARE ENIX┬«, EIDOS┬« a TAITO┬« v celej Amerike ako s├║─Źas┼ą skupiny Square Enix. Square Enix, Inc. je napojen├í na glob├ílnu sie┼ą popredn├Żch v├Żvojov├Żch ┼ít├║di├ş, ako s├║ Crystal Dynamics┬« a Eidos Montr├ęal. Ôäó, Skupina Square Enix m├í cenn├ę portf├│lio du┼íevn├ęho vlastn├şctva vr├ítane: FINAL FANTASY┬«, ktor├í predala po celom svete viac ako 151 mili├│nov kusov; DRAGON QUEST┬«, ktor├Ż predal po celom svete viac ako 81 mili├│nov kusov; TOMB RAIDER┬«, ktor├Ż predal po celom svete viac ako 77 mili├│nov kusov; a legend├írny SPACE INVADERS┬«. Square Enix, Inc. je dc├ęrskou spolo─Źnos┼ąou 100 Enix Holdings Co., Ltd. so s├şdlom v USA.

Viac inform├íci├ş o spolo─Źnosti Square Enix, Inc. n├íjdete na adrese https://square-enix-games.com.