Vydan├í aktualiz├ícia zabezpe─Źenia zo septembra 2019 pre Motorola Moto X4

Vydan├í aktualiz├ícia zabezpe─Źenia zo septembra 2019 pre Motorola Moto X4 1

V┼żdy, ke─Ć je dvojro─Źn├ę zariadenie v─Źas aktualizovan├ę, je v┼żdy d├┤le┼żit├ę. Motorola je ve─żmi zn├íma t├Żm, ┼że nie je skuto─Źne presn├í so svojimi aktualiz├íciami softv├ęru. Ale Motorola Moto X4 m├í trochu ┼í┼ąastia ako jeho spolo─Źn├şci. Zariadenie v posledn├Żch mesiacoch dostalo pravideln├ę softv├ęrov├ę ÔÇőÔÇőopravy. V skuto─Źnosti to tie┼ż urobilo ve─żk├Ż krok k Androidu 9,0 Pie. Moto X4 bol uveden├Ż na trh s u┼ż zaniknut├Żm syst├ęmom Android 7,1 Nug├ít.

Teraz sp├Ą┼ą k aktu├ílnemu scen├íru, Moto X4 dostane aktualiz├íciu zabezpe─Źenia syst├ęmu Android v septembri 2019. OEM ohl├ísil aktualiz├íciu Moto X4 September na svojej str├ínke podpory. Tu ju m├┤┼żete sledova┼ą.

Motorola Moto X4

Z changelogu m├┤┼żeme us├║di┼ą, ┼że aktualiz├ícia poskytuje iba aktualiz├íciu zabezpe─Źenia. ├üno, m├┤┼że d├┤js┼ą k mal├Żm ├║prav├ím jednotky. Neexistuj├║ v┼íak ┼żiadne v├Ą─Ź┼íie aktualiz├ície ako tak├ę.

Moment├ílne neexistuj├║ ┼żiadne pou┼ż├şvate─żsk├ę spr├ívy z ktor├ęhoko─żvek miesta, ktor├ę dostalo aktualiz├íciu Motorola Moto X4 v septembri 2019. Mo┼żno sa teda bude postupne zav├ídza┼ą. Po prv├ę, aktualiz├ícia dostane obmedzen├Ż po─Źet pou┼ż├şvate─żov. Aktualiz├ícia sa potom roz┼í├şri po celom svete.

OTA z├ívis├ş od servera. Okrem toho existuj├║ ─Ćal┼íie faktory, ako napr├şklad telekomunika─Źn├Ż oper├ítor a geografick├Ż regi├│n, ktor├ę ovplyv┼łuj├║ zav├ídzanie softv├ęrovej opravy.

Ak dostanete aktualiz├íciu s vy┼í┼íie uveden├Żm denn├şkom zmien, mus├şte tak urobi┼ą. Knock on Stiahnite a nain┼ítalujte, Pomocou siete WiFi m├┤┼żete proces aktualiz├ície vykona┼ą r├Żchlej┼íie. Po dokon─Źen├ş aktualiz├ície nezabudnite re┼ítartova┼ą po─Ź├şta─Ź.

Ak m├íte probl├ęmy s ─Źakan├şm na aktualiz├íciu, m├┤┼żete ju skontrolova┼ą manu├ílne. Je to ├║─Źinn├Ż sp├┤sob, ako sa zmocni┼ą OTA. Tu je to, ─Źo mus├şte urobi┼ą.

├Źs┼ą do Nastavenia> Syst├ęm> Aktualiz├ície syst├ęmu> Vyh─żada┼ą aktualiz├ície, V z├ísade mus├şte vykona┼ą kontrolu najnov┼íej aktualiz├ície. Ke─Ć sa zd├í, ┼że je k dispoz├şcii, sta─Ź├ş klikn├║┼ą na tla─Źidlo Stiahnu┼ą a nain┼ítalova┼ą. To je v┼íetko.

Prejdite si prsty a po─Źkajte, k├Żm doraz├ş najnov┼íia aktualiz├ícia. Ak si po inov├ícii na najnov┼íiu v┼íimnete ak├ęko─żvek men┼íie zmeny na va┼íom motocykli Motorola Moto X4 Aktualiz├ícia zo septembra 2019, dajte n├ím vedie┼ą v sekcii koment├írov.