Vydala sa aktualizácia pre T-Mobile LG G8 ThinQ Android 10

Videli sme po─Źiato─Źn├║ verziu nasleduj├║cej verzie syst├ęmu Android, Android R, vydanej ako uk├í┼żka pre v├Żvoj├írov. To znamen├í, ┼że nov├Ż Android 10, ktor├Ż bol predt├Żm vynikaj├║ci, u┼ż nie je nov├Ż.

V tomto okamihu bolo mno┼żstvo vhodn├Żch zariaden├ş inovovan├Żch OEM na nov├║ verziu syst├ęmu Android. Okrem toho je v├Ą─Ź┼íina nov├Żch telef├│nov, ktor├ę sa dod├ívaj├║ so syst├ęmom Android, pripraven├í na pou┼żitie.

LG G8

LG G8 bol aktualizovan├Ż na Android 10. Aspo┼ł v├Ą─Ź┼íina variantov u┼ż bola. Videli sme, ┼że variant Sprint je jedn├Żm z prv├Żch, ktor├Ż sa aktualizoval, a model Verizon pri┼íiel nesk├┤r.

Model AT&T v USA USA Vydal t├║to verziu syst├ęmu Android a odomknut├í varianta LG G8 ju nasledovala. Jeden zost├ívaj├║ci variant, rovnak├Ż variant ako T-Mobile.

T-Mobile LG G8 Android 10

T-Mobile LG G8 Android 10 (zdroj)

Ale u┼ż to nie je, preto┼że US Carrier kone─Źne uviedol na trh Android 10, ktor├Ż spolo─Źnos┼ą T-Mobile LG G8 vysoko o─Źak├íva. Aktualiz├ícia prinesie trochu, aspo┼ł pod─ża changelogu. Okrem aktualizovanej z├íkladne t├íto aktualiz├ícia teraz obsahuje podporu pre slu┼żbu LG Pay a opravuje nieko─żko ch├Żb a z├írove┼ł zvy┼íuje bezpe─Źnos┼ą.

Spolo─Źnos┼ą T-Mobile v ozn├ímen├ş o aktualiz├ícii uviedla, ┼że aktualiz├ícia sa nain┼ítaluje automaticky v noci z 29. febru├íra, ak sa pou┼ż├şvate─ż rozhodne aktualiz├íciu neaktualizova┼ą okam┼żite. Je tie┼ż d├┤le┼żit├ę si uvedomi┼ą, ┼że za s├║─Źasn├ę aktualiz├ície u┼ż├şvate─żsk├Żch bal├şkov sa nebud├║ ├║─Źtova┼ą ┼żiadne poplatky.

Vydala sa aktualizácia pre T-Mobile LG G8 ThinQ Android 10 1

LG G8

LG G8 bol prv├Żkr├ít uveden├Ż na trh za─Źiatkom roku 2019 a pou┼ż├şva syst├ęm Android 9 Pie, ke─Ć je prepusten├Ż. Toto je prv├í hlavn├í aktualiz├ícia syst├ęmu Android dosiahnut├í t├Żmto zariaden├şm.

POZN├üMKA: V na┼íej ┼ípeci├ílnej sekcii LG m├íme toto a mnoho ─Ćal┼í├şch pr├şbehov t├Żkaj├║cich sa spolo─Źnosti LG. Zobrazi┼ą najnov┼íie.

PiunikaWeb za─Źal ako ─Źisto investigat├şvny web ┼żurnalistiky s prim├írnym zameran├şm na ÔÇ×najnov┼íieÔÇť alebo ÔÇ×exkluz├şvneÔÇť spr├ívy. Na┼íe pr├şbehy v kr├ítkom ─Źase rozpr├ívali ─żudia ako Forbes, Foxnews, Gizmodo, TechCrunch, Engadget, The Verge, Macrumors a mnoho ─Ćal┼í├şch. Chcete sa o n├ís dozvedie┼ą viac? Po─Ć tu.

Pom├┤┼żte n├ím zverej┼łova┼ą spr├ívy t├Żkaj├║ce sa aktualiz├íci├ş smartphones r├Żchlej┼íie a my v├ím odpovieme na v┼íetky tipy, ktor├ę sa stan├║ pr├şbehom. Ak m├íte z├íujem, kontaktujte n├ís e-mailom.

Chcete pracova┼ą pre PiunikaWeb? Budete radi, ke─Ć viete, ┼że prij├şmame pracovn├şkov.