Vybran├ş fan├║┼íikovia m├┤┼żu teraz hra┼ą Minecraft Earth, ak AR zahrnie jav do uzavretej beta verzie

Vybran├ş kandid├íti na beta verziu pre Minecraft Earth boli zaraden├ş do uzavret├Żch miestnych beta verzi├ş pre ─Ćal┼íie RA spinoff popul├írnej s├ęrie sandboxov. Ofici├ílne Twitter Internetov├í str├ínka hry potvrdila, ┼że sa za─Źala v oblastiach Lond├Żna a Seattlu, pri─Źom ÔÇ×tis├şceÔÇť kandid├ítov boli beta v oboch mest├ích.

Aj ke─Ć budeme nepochybne zaplaven├ş skuto─Źnou z├íplavou inform├íci├ş v d├┤sledku verzie beta, u┼ż m├íme jasn├║ predstavu o tom, ─Źo mo┼żno o─Źak├íva┼ą od verzie beta, ktor├í bola ned├ívno zverejnen├í v tejto verzii.

Hr├í─Źi existuj├║ v digit├ílnej reprezent├ícii n├í┼ího sveta – ako hr├í─Źi v existuj├║cich hr├ích s virtu├ílnou realitou, napr├şklad Reality Clash, Pokemon Go and Harry Potter: Wizards Unite, bud├║ zn├ími. Pomocou tejto karty m├┤┼żete klepn├║┼ą na truhly a davy. To poskytuje polo┼żky, ktor├ę m├┤┼żete pou┼żi┼ą pri stavbe pomocou ÔÇ×stavebn├Żch dosiekÔÇť. Tieto stavebn├ę dosky, ktor├ę m├┤┼żete pri lezen├ş viac odomkn├║┼ą, s├║ modely, na ktor├Żch m├┤┼żete stava┼ą.

Stavebn├ę dosky za─Ź├şnaj├║ ako mal├ę dior├ímy, ktor├ę umiestnite na rovn├Ż povrch. Vy a va┼íi priatelia ste moji (ktor├ş od v├ís m├┤┼żu zhroma┼żdi┼ą viac zdrojov) a klad├║ na taniere bloky, davy a predmety, k├Żm nie s├║ spokojn├ş. Ak to urob├şte, m├┤┼żete ho umiestni┼ą do re├ílneho sveta ako realistick├Ż mierkov├Ż model. Po nahusten├ş na maxim├ílnu ve─żkos┼ą sa m├┤┼żete cez ┼łu prech├ídza┼ą alebo ju necha┼ą, aby ju videli ostatn├ş.

St├íle si m├┤┼żete zaregistrova┼ą beta verziu na ofici├ílnych str├ínkach Minecraft. Na prihl├ísenie potrebujete ├║─Źet Microsoft / Xbox Live a niektor├ę poverenia. Je to tie┼ż iba pre iOS10 a Android 7 kompatibiln├ę. Ak teda nepl├ínujete inov├íciu, prihl├íste sa pomocou najnov┼íej technol├│gie.

Nevieme presne, kedy bude Minecraft Earth k dispoz├şcii mimo verzie beta, ale ak tak urob├şme, d├íme v├ím vedie┼ą.

V našej sekcii správ nájdete najnovšie a najlepšie hry.