Vyberte si t├ęmu elektronick├ęho obchodu a 15 z najlep┼í├şch pre WordPress!

St├íle viac spolo─Źnost├ş otv├íra internetov├ę obchody a nejde iba o nov├ę podniky, dokonca aj star├ş a zaveden├ş hr├í─Źi teraz ch├ípu d├┤le┼żitos┼ą online pr├ştomnosti.

Z├şskanie online z├íkazn├şkov na uskuto─Źnenie n├íkupu na va┼íom webe v┼íak vy┼żaduje spr├ívne pl├ínovanie. V priebehu nieko─żk├Żch sek├║nd, ke─Ć my┼í prejde po va┼íej domovskej str├ínke, by ste mali pril├íka┼ą n├ív┼ítevn├şka, aby zostal dlh┼íie, vyzeral dlh┼íie a ─Źo je najd├┤le┼żitej┼íie, kupoval!

V tomto ─Źl├ínku sa venujeme niektor├Żm najd├┤le┼żitej┼í├şm veciam, ktor├ę treba pam├Ąta┼ą na to, ako zvoli┼ą pre v├í┼í web vhodn├║ t├ęmu elektronick├ęho obchodu, a na z├íver stru─Źne presk├║mam 15 z najlep┼í├şch t├ęm elektronick├ęho obchodu na trhu WordPress.

Za─Źnime.

Elektronick├Ż obchod na nechty

Predstavte si sami seba v tradi─Źnom kamennom obchode. Predajca by v├ís pozval a presved─Źil v├ís, aby ste skontrolovali produkt v prostred├ş prostredia. Dekor├ícia, osvetlenie a cel├í prezenta─Źn├í platforma produktu by boli navrhnut├ę tak, aby produkt zv├Żraz┼łovali. Predajca sa pravdepodobne pok├║si poveda┼ą, pre─Źo by ste mali produkt k├║pi┼ą a pouk├íza┼ą na ponuku s vysokou hodnotou, ktor├║ predstavuje. Tie┼ż by porovnal svoj produkt s in├Żmi podobn├Żmi v├Żrobkami a vysvetlil, pre─Źo by ste si ho mali k├║pi┼ą od neho a nie z obchodu nesk├┤r.

Teraz to v┼íetko, ─Źo pred├ívaj├║ci rob├ş za p├ír min├║t, ktor├ę str├ívi vo svojom obchode, mus├ş domovsk├í str├ínka jeho webovej str├ínky urobi┼ą v prv├Żch sekund├ích po pr├şchode nov├ęho n├ív┼ítevn├şka.

Ako presved─Źi┼ą n├ív┼ítevn├şka

Kr├ítka odpove─Ć je prezent├ícia produktu. Zobrazenie produktu na str├ínkach v├í┼ího obchodu by malo by┼ą tak├ę n├ípadn├ę, aby my┼í zostala. Obr├ízky by mali by┼ą ostr├ę, vidite─żn├ę z r├┤znych uhlov a pribl├ş┼żen├ę. Opis v├Żrobku mus├ş by┼ą ├║pln├Ż, ale stru─Źn├Ż. Porovnanie produktov a cien by malo by┼ą k dispoz├şcii potenci├ílnemu kupuj├║cemu.

Ak nem├┤┼żete dobre vyjadri┼ą n├ívrh hodnoty, nem├┤┼żete za─Źa┼ą o─Źak├íva┼ą primeran├║ mieru konverzie. Dobr├Ż elektronick├Ż obchod prospieva t├Żm, ┼że zobrazuje katal├│g produktov sp├┤sobom, ktor├Ż oslov├ş kupuj├║ceho. Kombin├ícia vynikaj├║ceho zobrazenia produktu s prvotriednou navig├íciou na va┼íom webe znamen├í, ┼że ste dostali pr├şle┼żitos┼ą na ziskov├ę podnikanie v elektronickom obchode. A tu m├┤┼żu vynika┼ą t├ęmy WordPress.

Pre─Źo WordPress pre elektronick├Ż obchod?

┼áanca je, ┼że nebudem stava┼ą ─Ćal┼íie Amazon, v takom pr├şpade bude WordPress ur─Źite najlep┼íou vo─żbou. (Pozn├ímka: Ak ste sa e┼íte nerozhodli o presnej platforme, ktor├║ by ste mali pou┼ż├şva┼ą, pred pokra─Źovan├şm sa pozrite na tento predch├ídzaj├║ci pr├şspevok.) Ak m├íte alebo m├íte v ├║mysle zalo┼żi┼ą mal├║ firmu, ktor├í bude obsl├║┼żi┼ą menej ako nieko─żko mili├│nov ro─Źne, alebo ak u┼ż m├íte pre svoju firmu web WordPress, pridanie komponentu elektronick├ęho obchodu do rovnice je pozoruhodne ─żahk├ę.

Majte na pam├Ąti, ┼że marketing obsahu je neuverite─żne popul├írnym mechanizmom na zv├Ż┼íenie miery konverzie. A pridanie blogov├Żch str├ínok je ist├Ż sp├┤sob, ako zlep┼íi┼ą pripojenie k z├íkazn├şkom. WordPress je elegantn├í publika─Źn├í platforma a dok├í┼że tieto funkcie zvl├ídnu┼ą ve─żmi dobre.

Doplnky pre elektronick├Ż obchod pre WordPress

Ak prev├ídzkujete internetov├Ż obchod, takmer ur─Źite ste po─Źuli o WooCommerce. ├Ü┼żasn├Ż doplnok elektronick├ęho obchodu WordPress, ktor├Ż je z─Ćaleka najv├Żznamnej┼í├şm hr├í─Źom, ktor├Ż v s├║─Źasnosti ┼żiv├ş viac ako 37% v┼íetk├Żch online obchodov, je WooCommerce jednoducho vynikaj├║ci! Teraz je tie┼ż pod spr├ívou a akt├şvne ju vyv├şja rovnak├í spolo─Źnos┼ą za WordPress.com: Automatic. To znamen├í, ┼że je to nielen super spo─żahliv├ę, ale aj absol├║tne sol├şdne dlhodob├ę st├ívka!

V z├íujme spravodlivosti je v┼íak potrebn├ę poveda┼ą, ┼że WooCommerce nie je jedin├Ż doplnok elektronick├ęho obchodu WordPress a pre niektor├ę weby nemus├ş by┼ą ani ide├ílny. K ─Ćal┼í├şm doplnkom elektronick├ęho obchodu WordPress, ktor├ę je potrebn├ę zv├í┼żi┼ą, patria iThemes Exchange, eCommerce MarketPress, WP eCommerce, Cloud Cloud a jednoduch├ę digit├ílne s├║bory na stiahnutie. (Pozn├ímka: Tu je u┼żito─Źn├Ż ─Źl├ínok, ktor├Ż obsahuje ─Ćal┼íie inform├ície o ka┼żdom.)

V├Żber t├ęmy elektronick├ęho obchodu pre WordPress

V├Żber t├ęm elektronick├ęho obchodu je naozaj ┼íirok├Ż. Len na ThemeForest (z─Ćaleka najob─ż├║benej┼íie miesto na n├íkup t├ęm WordPress) n├íjdete bl├şzko 110 000 t├ęm elektronick├ęho obchodu WordPress, z ktor├Żch si m├┤┼żete vybra┼ą. M├┤┼że to by┼ą oslobodzuj├║ce aj ohromuj├║ce, ak nie ├║plne ├║primn├ę.

Ako teda vyberiete pre svoj web najlep┼íiu t├ęmu elektronick├ęho obchodu?

T├ęma, ktor├║ si vyberiete, by mala predstavova┼ą va┼íe podnikanie a sp├┤sobom, ktor├Ż zvy┼íuje identitu va┼íej zna─Źky. Vo v├Ą─Ź┼íine pr├şpadov bude lep┼íie udr┼ża┼ą t├ęmu jednoduch├║ a zachova┼ą iba funkcie, ktor├ę s├║ d├┤le┼żit├ę pre va┼íe webov├ę str├ínky. Pam├Ątajte: je to v├í┼í produkt, ktor├Ż by mal by┼ą v centre pozornosti, nie predmet.

 • Ak m├íte pochybnosti, nezabudnite: pou┼ż├şvate─żsk├║ sk├║senos┼ą najprv, posledne a v┼żdy.
 • Prisp├┤sobte si sk├║senosti z├íkazn├şkov a prisp├┤sobte t├ęmu, ktor├║ pou┼ż├şvate, aby odr├í┼żali va┼íu zna─Źku. Uistite sa, ┼że t├ęma je dostato─Źne kujn├í, aby sa prisp├┤sobili t├Żmto zmen├ím.
 • Kompatibilita so ┼ítandardn├Żmi doplnkami elektronick├ęho obchodu na trhu je nevyhnutn├í.
 • Aj ke─Ć je mo┼żn├ę ve─ża zauj├şmav├Żch n├ívrhov, je bezpe─Źnej┼íie riadi┼ą sa zn├ímymi n├ívrhmi obchodov. Z├íkazn├şci o─Źak├ívaj├║ ur─Źit├Ż typ form├ítu pre obchody a ak sa pr├şli┼í vzdialite od zn├ímych prezent├íci├ş, m├┤┼że by┼ą pre nich ┼ąa┼żk├ę navigova┼ą. Jednoduch├Żm testom by bolo zisti┼ą, ─Źi si pou┼ż├şvate─ż n├íjde cestu, aj ke─Ć je str├ínka v nezn├ímom jazyku. To je po┼żadovan├Ż stupe┼ł vizu├ílnej znalosti.

─îo e┼íte h─żada┼ą v t├ęme elektronick├ęho obchodu?

Medzi ─Ćal┼íie povinn├ę polo┼żky patria:

 • Zadarmo alebo platen├ę: Konkuren─Źn├ę bezplatn├ę t├ęmy s├║ k dispoz├şcii pre elektronick├Ż obchod, rad┼íej by som si v┼íak namiesto bezplatn├ęho vyberal pr├ęmiov├║ t├ęmu z dvoch d├┤vodov. (1) Pr├ęmiov├ę t├ęmy s├║ vo v┼íeobecnosti bezpe─Źnej┼íie, preto┼że sa aktualizuj├║ ─Źastej┼íie a bezpe─Źnostn├ę chyby a chyby sa pravidelne aktualizuj├║. (2) Pr├ęmiov├ę t├ęmy poskytuj├║ lep┼íiu podporu.
 • citliv├Ż: Svet sa uber├í smerom k mobiln├Żm telef├│nom. Preto je nevyhnutn├ę, aby va┼ía t├ęma na tak├Żchto zariadeniach vyzerala dobre. V skuto─Źnosti mus├şte najprv ├şs┼ą na mobiln├Ż pr├şstup, preto┼że v├Ą─Ź┼íina vyh─żad├ívan├ş sa teraz vykon├íva na mobiln├Żch zariadeniach. To neznamen├í, ┼że by ste mali ignorova┼ą v├Ą─Ź┼íie obrazovky, preto┼że sa na nich odohr├íva v├Ą─Ź┼íina predajov alebo konverzi├ş, ale t├ęma by mala by┼ą dokonale citliv├í a mala by sa zmen┼íova┼ą presne na najmen┼íie zariadenia. Optimaliz├ícia dotykom je v├ştan├í funkcia.
 • navig├ícia: Cesta od vstupnej str├ínky k pokladni by mala by┼ą jasn├í a n├ív┼ítevn├şk by si mal bez v├íhania n├íjs┼ą cestu na web bez oh─żadu na to, kde na va┼íom webe pristane. Mega ponuky robia svoju pr├ícu dostato─Źne dobre, ale lepkav├ę hlavi─Źky, ┼í├şpky a tla─Źidl├í s v├Żzvou na akciu m├┤┼żu pom├┤c┼ą. Kupuj├║ci by sa mal intuit├şvne pohybova┼ą po webovej str├ínke bez toho, aby musel zisti┼ą, kedy klikne na ─Ćal┼íie.
 • zabezpe─Źenia: T├ęma by mala pon├║ka┼ą maxim├ílnu bezpe─Źnos┼ą, a to je zvl├í┼í┼ą d├┤le┼żit├ę pre funkcie voz├şka. Aj ke─Ć v├Ą─Ź┼íina z toho z├ívis├ş od hostingu, SSL a doplnkov, samotn├í t├ęma m├┤┼że minimalizova┼ą probl├ęmy so zabezpe─Źen├şm. Napr├şklad Divi (mimoriadne ob─ż├║ben├í viac├║─Źelov├í t├ęma od Elegant Themes) je dr┼żite─żom Safe Seal od spolo─Źnosti Sucuri, ─Źo je pre pou┼ż├şvate─żov Divi v├Żhodou.
 • r├Żchlos┼ą: R├Żchly web je pre internetov├ę obchody ve─żmi d├┤le┼żit├Ż. Kupuj├║ci s├║ netrpezliv├ş a ak musia ─Źaka┼ą na na─Ź├ştanie produktu, jednoducho presun├║ my┼í na in├║ webov├║ str├ínku. Anim├ície a posuvn├şky s├║ prek├í┼żkou r├Żchlosti str├ínky, preto ich pou┼ż├şvajte striedmo. Svoj web m├┤┼żete tie┼ż zr├Żchli┼ą t├Żm, ┼że sa uist├şte, ┼że pou┼ż├şvate vhodn├ęho poskytovate─ża hostingu v elektronickom obchode, sie┼ą na doru─Źovanie obsahu (viac inform├íci├ş) a optimaliz├íciu obr├ízkov. Spravidla ho vylad├şte tak, aby obsahoval iba to, ─Źo je skuto─Źne potrebn├ę (na zn├ş┼żenie mno┼żstvo ├║dajov potrebn├Żch na na─Ź├ştanie ka┼żdej str├ínky).
 • Podpora doplnkov: T├ęma mus├ş by┼ą kompatibiln├í s doplnkami, ktor├ę potrebujete pre svoje str├ínky. D├┤le┼żit├í je ├║pln├í integr├ícia s produktom WooCommerce alebo in├Żm elektronick├Żm obchodom / in├Żmi doplnkami.
 • Spolo─Źensk├ę zdie─żanie: Slovo my┼íi sa premen├ş na n├ív┼ítevy a n├ív┼ítevy sa stan├║ predajom. Preto je nevyhnutn├í integr├ícia soci├ílnych siet├ş. Ak sa pou┼ż├şvatelia m├┤┼żu prihl├ísi┼ą z ├║─Źtov soci├ílnych m├ędi├ş, t├Żm lep┼íie.
 • preklad: Ak chcete pred├íva┼ą na celom svete alebo r├┤znorod├║ demografick├║ skupinu, predmet mus├ş by┼ą pripraven├Ż na preklad.

P├Ątn├ís┼ą z najlep┼í├şch t├ęm elektronick├ęho obchodu WordPress na trhu:

Teraz, ke─Ć m├íme f├ęrov├║ predstavu o tom, ─Źo h─żada┼ą v t├ęme elektronick├ęho obchodu, pozrime sa na niektor├ę z najlep┼í├şch t├ęm WooCommerce / WordPress.

Aj obchod s potravinami

V slu┼żbe Shopkeeper si m├┤┼żete jednoducho prevzia┼ą jednu vopred zostaven├║ str├ínku z mnoh├Żch, ktor├ę prich├ídzaj├║ s t├ęmou. Ak chcete by┼ą dobrodru┼żn├ş a za─Źa┼ą od nuly, pokro─Źil├ę mo┼żnosti t├ęm v├ím pom├┤┼żu vytvori┼ą str├ínku, ktor├í najlep┼íie odr├í┼ża zna─Źku v├í┼ího obchodu. T├íto t├ęma je tie┼ż pote┼íen├şm pre v├Żvoj├írov, preto┼że m├┤┼żu zostavi┼ą webov├║ str├ínku pre r├┤znych klientov pomocou vopred pripraven├Żch rozlo┼żen├ş, mno┼żstva dizajnov├Żch prvkov a mo┼żnost├ş prisp├┤sobenia. Multifunk─Źn├í viac├║─Źelov├í hlavi─Źka sa tu ur─Źite hod├ş.

Starostlivos┼ą o takmer v┼íetky funkcie obchodu, od zobrazenia produktu po exped├şciu. S├║─Źas┼ąou t├ęmy s├║ dva pr├ęmiov├ę pluginy, Visual Composer (ktor├Ż pom├íha pri vytv├íran├ş str├ínky) a Revolution Slider (pre prezent├íciu obr├ízkov), ─Źo z nej rob├ş dobr├║ ponuku.

Podrobnosti – Uk├í┼żka

Cena: 59 dolárov

diel┼ła

Workshop bol aktualizovan├Ż a┼ż za─Źiatkom j├║na a je teraz lep┼í├ş ako kedyko─żvek predt├Żm. Jeho vylep┼íen├í kompatibilita s programami WooCommerce a Visual Composer znamen├í, ┼że pou┼ż├şvatelia m├┤┼żu obchod nakonfigurova┼ą bez probl├ęmov. Dvan├ís┼ą uk├í┼żok je tie┼ż mo┼żn├ę jednoducho importova┼ą a prisp├┤sobi┼ą pre v├í┼í obchod.

Desa┼ą typov hlavi─Źiek s mo┼żnos┼ąami anim├ície a ┼ítyrmi r├┤znymi mo┼żnos┼ąami n├ívrhu produktu (ka┼żd├Ż s vlastn├Żmi vari├íciami) v├ím m├┤┼że pom├┤c┼ą zobrazi┼ą produkty v├í┼ího obchodu a z├şska┼ą tak v├Żhodu. Sk├║senosti s n├íkupn├Żm voz├şkom pre z├íkazn├şkov s├║ plynul├ę a vizu├ílne podnety ich ved├║ k zaplateniu. ┼átyri ┼ít├Żly ko┼í├şka m├┤┼żu by┼ą animovan├ę piatimi sp├┤sobmi a eliminova┼ą tedium uskuto─Ź┼łovania platieb. T├ęma sa na─Ź├şta r├Żchlo a je ├║plne optimalizovan├í pre vyh─żad├ívacie n├ístroje.

Gravity Forms s├║ navrhnut├ę tak, aby sa zhodovali s t├ęmou, a m├┤┼żete ich prida┼ą takmer kdeko─żvek na webe, aby pou┼ż├şvatelia mohli komunikova┼ą v ktorejko─żvek f├íze procesu n├íkupu. Ak h─żad├íte re┼ąazec obchodov alebo viacer├Żch zna─Źiek, nebojte sa: Atelier podporuje viacero webov, tak┼że ak chcete, m├┤┼żete ma┼ą samostatn├ę str├ínky pre ka┼żd├║ zna─Źku, obchod alebo re┼ąazec alebo pre ka┼żd├Ż jazyk.

Podrobnosti – Uk├í┼żka

Cena: 64 dolárov

Flatsome

S obratom 28 000 je Flatsome najpred├ívanej┼íou t├ęmou WooCommerce na ThemeForest.

Vyh─żad├ívanie produktov na webe z ─żubovo─żn├ęho zariadenia je pr├şjemn├Żm z├í┼żitkom s touto t├ęmou, preto┼że obsahuje posuvn├ę ovl├ída─Źe optimalizovan├ę na dotyk a karusely produktov. Atrakt├şvne zobrazenie produktu je mo┼żn├ę pomocou animovan├Żch bannerov CSS, bannerov s paralaxou, video bannerov a jazdcov, animovan├Żch a predvolen├Żch bannerov a vstavan├ęho r├Żchleho zobrazenia.

Flatsome

T├ęma pon├║ka nieko─żko mo┼żnost├ş, ktor├ę m├┤┼żete pod─ża po┼żiadavky prida┼ą: Facebook prihlasovanie, r├Żchle pribl├ş┼żenie obr├ízkov produktov, ┼żiv├ę vyh─żad├ívanie produktov, lepkav├ę nadpisy pre ─żahk├║ navig├íciu, neobmedzen├ę formul├íre a funkcie ÔÇ×zoznam ┼żelan├şÔÇť alebo ÔÇ×podobn├ęÔÇť. K dispoz├şcii je tie┼ż mo┼żnos┼ą zobrazenia katal├│gu, ktor├í skryje ceny a funk─Źnos┼ą n├íkupu. D├┤le┼żitou po┼żiadavkou pre t├ęmy elektronick├ęho obchodu s├║ neobmedzen├ę bo─Źn├ę panely a oblasti miniaplik├íci├ş, ktor├ę s├║ mo┼żn├ę pomocou programu Flatsome.

S├║ zahrnut├ę s├║bory PSD a podraden├ę t├ęmy a je povolen├Ż pr├şstup k online dokument├ícii, tak┼że v├Żvoj├íri maj├║ s t├ęmou ve─żk├║ flexibilitu. Autori tie┼ż pon├║kaj├║ osobn├║ e-mailov├║ pomoc.

Podrobnosti – Uk├í┼żka

Cena: 59 dolárov

MayaShop

MayaShop pou┼ż├şva na zaostrenie produktu ve─ża pr├ízdnych miest. Podobne ako ostatn├ę t├ęmy tu diskutovan├ę, prich├ídza s preddefinovan├Żmi rozlo┼żeniami, jazdcami a mo┼żnos┼ąami prisp├┤sobenia. T├ęmou je osem jazdcov na domovskej str├ínke.

Maya

Ko┼í├şk je trochu ve─żk├Ż, tak┼że z├íkazn├şci m├┤┼żu dohliada┼ą na to, ─Źo sa v nich hromad├ş, a ka┼żd├Ż produkt m├┤┼że by┼ą ozna─Źen├Ż. Ke─Ć my┼í prejde nad miniat├║ru produktu, mal├í rozba─żovacia ponuka v dolnej ─Źasti zobrazuje, ─Źo robi┼ą ─Ćalej: prida┼ą do ko┼í├şka, zvoli┼ą ve─żkos┼ą alebo pre─Ź├şta┼ą viac o produkte, ktor├Ż nie je na sklade. Z├íkazn├şci m├┤┼żu produkty pred pridan├şm do ko┼í├şka porovna┼ą a v hlavi─Źke je mo┼żn├ę povoli┼ą vyh─żad├ívanie.

Podrobnosti – Uk├í┼żka

Cena: 64 dolárov

Predajca

Maloobchodn├şk je vysoko kvalitn├í t├ęma elektronick├ęho obchodu, ktor├í je ob─ż├║ben├í medzi majite─żmi obchodov. Ve─żk├Ż po─Źet predkompilovan├Żch str├ínok m├┤┼że pom├┤c┼ą aj za─Źiato─Źn├şkom pri vytv├íran├ş webovej str├ínky a potom ju prisp├┤sobi┼ą z v├Żkonn├ęho panela mo┼żnost├ş t├ęm. V┼żdy, ke─Ć naraz├şte na prek├í┼żku, sa m├┤┼żete obraca┼ą na podrobn├Żch sprievodcov a videon├ívodov. S├║─Źas┼ąou tejto t├ęmy je aj bezplatn├Ż program Visual Composer, ktor├Ż m├┤┼że pom├┤c┼ą s vytvoren├şm vizu├ílnej str├ínky.

Predajca

T├íto t├ęma v├ím pom├┤┼że spravova┼ą obchod takmer jednorazovo, preto┼że podporuje inkaso platieb, spr├ívu z├ísob a sledovanie z├íkazn├şkov a objedn├ívok, ako aj priebe┼żn├║ aktualiz├íciu v├Żkonu obchodu prostredn├şctvom integrovan├ęho preh─żadu. Pod ka┼żd├Żm zoznamom m├┤┼żete zobrazi┼ą aj s├║visiace produkty.

Predkompilovan├ę str├ínky sa m├┤┼żu pou┼żi┼ą aj pre in├ę webov├ę str├ínky (nie iba pre webov├ę str├ínky elektronick├ęho obchodu). V takom pr├şpade sa m├┤┼żete rozhodn├║┼ą skry┼ą funkciu elektronick├ęho obchodu.

Podrobnosti – Uk├í┼żka

Cena: 59 dolárov

Kallyas

Kallyas je viac├║─Źelov├í t├ęma WordPress, ktor├║ m├┤┼żete pou┼żi┼ą vo viacer├Żch oblastiach vr├ítane elektronick├ęho obchodu. V t├ęme je zahrnut├Ż program Visual Builder, k dispoz├şcii je viac ako 100 polo┼żiek, ktor├ę sa zmestia do ka┼żdej aplik├ície, a t├║, ktor├║ chcete n├íjs┼ą, n├íjdete pomocou funkcie ┼żiv├ęho vyh─żad├ívania. Po navrhnut├ş str├ínky m├┤┼żete ulo┼żi┼ą ktor├║ko─żvek ─Źas┼ą alebo cel├║ str├ínku pre bud├║ce pou┼żitie.

Kallyas

Medzi funkcie ┼ípecifick├ę pre obchod v tejto t├ęme patria ┼ípeci├ílne navrhnut├ę domovsk├ę str├ínky obchodu, pos├║va─Źe a karusely na zobrazenie produktu, kateg├│ria s bo─Źn├Żmi panelmi, produktov├ę str├ínky, n├íkupn├Ż ko┼í├şk, proces platby a ├║─Źty z├íkazn├şkov. Mnoho prvkov na pou┼żitie v internetov├Żch obchodoch nach├ídza miesto medzi prvkami drag and drop: Mapy Google, tabu─żky cien, kontaktn├ę formul├íre, obr├ízkov├ę polia a ─Ćal┼íie.

Nov├Ż dizajnov├Ż doplnok ÔÇ×ModernÔÇť si m├┤┼żu ako tak├ę osvoji┼ą obchody. Poskytuje nov├ę zoznamy produktov, rozlo┼żenie str├ínky produktu a v┼íeobecn├ę rozlo┼żenia WooCommerce. Kallyas je pripraven├Ż na SEO a pri zoh─żadnen├ş r├Żchlosti webu na─Ź├şta iba potrebn├ę zdroje.

Podrobnosti – Uk├í┼żka

Cena: 59 dolárov

susedstve

Susedstvo je t├ęma, ktor├í prich├ídza s dizajnov├Żmi prvkami in┼ípirovan├Żmi elektronick├Żm obchodom, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu vytvori┼ą internetov├Ż obchod s m├│dou. Zameriavate sa na poskytovanie vynikaj├║cich z├íkazn├şckych sk├║senost├ş, aby ste zistili, ┼że t├ęma, okrem toho, ┼że reaguje, je optimalizovan├í na dotyk. V┼íetky posuvn├şky obsahuj├║ funkciu potiahnutia prstom, ─Źo u─żah─Źuje navig├íciu z ─żubovo─żn├ęho zariadenia.

susedstve

Susedstvo prich├ídza s r├ímcom Swift a n├ístrojom na tvorbu str├ínok Swift, tak┼że ak 19 predvolen├Żch str├ínok nie je pod─ża va┼íich predst├ív, m├┤┼żete ich ─żahko zmeni┼ą. Na webov├║ str├ínku obchodu m├┤┼żete zahrn├║┼ą volite─żn├Ż zoznam ┼żelan├ş: pou┼ż├şvatelia m├┤┼żu prid├íva┼ą produkty do zoznamu ┼żelan├ş prostredn├şctvom str├ínky produktu alebo pomocou miniat├║r a potom z├şska┼ą pr├şstup k zoznamu ┼żelan├ş z hlavi─Źky alebo prostredn├şctvom z v├í┼ího ├║─Źtu.

Ak chcete produkty jednoducho zobrazi┼ą bez ich predaja, m├┤┼żete skry┼ą ko┼í├şk a funkcie platby. Jednou konkr├ętnou vlastnos┼ąou, ktor├║ z├íkazn├şci pova┼żuj├║ za u┼żito─Źn├║, je funkcia super vyh─żad├ívanie alebo osobn├Ż n├íkup, ktor├í im umo┼ż┼łuje pou┼żi┼ą filtre a┼ż do ┼íiestich r├┤znych pol├ş a potom k nim priradi┼ą atrib├║ty. Z├íkazn├şci maj├║ pr├şstup k super vyh─żad├ívaniu, aby na┼íli produkty pomocou formul├íra v prirodzenom jazyku.

Podrobnosti – Uk├í┼żka

Cena: 64 dolárov

divi

20 predpripraven├Żch rozlo┼żen├ş a Divi Builder zahrnut├Żch v Divi ho robia ob─ż├║ben├Żm medzi pou┼ż├şvate─żmi WordPressu. Rozlo┼żenia s├║ prisp├┤sobite─żn├ę a Divi Builder a 46 obsahov├Żch modulov v├ím pom├┤┼żu vizu├ílne zostavi┼ą va┼íe webov├ę str├ínky. T├ęma obsahuje viacero mo┼żnost├ş hlavi─Źky – svoje logo m├┤┼żete vycentrova┼ą alebo vytvori┼ą viacero oblast├ş ponuky a ─Ćal┼íie a pomocou funkcie ┼żiv├ęho n├íh─żadu m├┤┼żete skontrolova┼ą, ─Źi ste to dosiahli spr├ívne.

divi

Spomedzi 46 modulov obsahu skontrolujte konkr├ętny modul obchodu. Z├şskate tak cel├║ ┼ík├ílu funkci├ş na vytvorenie ├║pln├ęho internetov├ęho obchodu. Divi je plne prelo┼żite─żn├Ż a u┼ż bol prelo┼żen├Ż do 32 jazykov. Plne prelo┼żen├ę rozhranie Divi Builder bude pre pou┼ż├şvate─żov jednoduch├ę a ─Źitatelia k nemu maj├║ pr├şstup aj v dostupn├Żch jazykoch. Rozhranie front-end a gener├ítora sa d├í aktivova┼ą pomocou RTL.

Divi Builder obsahuje integrovan├Ż syst├ęm optimaliz├ície prevodn├ęho pomeru a test rozdelenia, z ktor├ęho m├┤┼żete z├şska┼ą ┼ítatistiky, ktor├ę m├┤┼żu poskytn├║┼ą cenn├ę inform├ície pre v├í┼í obchod. M├┤┼żete porovna┼ą r├┤zne verzie tej istej str├ínky, aby ste zistili, ktor├í z nich je pre v├ís najv├Żhodnej┼íia, a testovanie rozdelenia mo┼żno pou┼żi┼ą na v┼íetky aspekty vytv├írania webov├Żch str├ínok, tak┼że m├┤┼żete pr├şs┼ą s najlep┼í├şm modelom.

T├ęma z├şskala Sucuri od spolo─Źnosti Secure Theme Seal.

Podrobnosti – demon┼ítr├ície

Cena: Divi je mo┼żn├ę zak├║pi┼ą ako s├║─Źas┼ą ─Źlensk├Żch bal├şkov Elegant Themes, ktor├ę stoja medzi 69 dol├írov (osobn├Ż bal├şk) a 249 dol├írov (pr├şstup na cel├Ż ┼żivot).

predaj┼ła

Obchod je viac├║─Źelov├í t├ęma elektronick├ęho obchodu od t├ęmy Obox Themes. Je navrhnut├Ż tak, aby bol vhodn├Ż pre v┼íetky internetov├ę obchody, ─Źi u┼ż ve─żk├ę alebo mal├ę. Je dod├ívan├Ż s funkciami priazniv├Żmi pre z├íkazn├şka: platba na jednej str├ínke, hodnotenie z├íkazn├şkov, v├Żpo─Źty prepravy (tak┼że nedoch├ídza k nepr├şjemn├Żm prekvapeniam v platbe), prepojenie produktov pre lep┼í├ş z├í┼żitok z prehliadania a mnoho ─Ćal┼í├şch. Miniaplik├ícia hrdina v├ím umo┼żn├ş zobrazi┼ą a┼ż p├Ą┼ą r├┤znych kateg├│ri├ş elektronick├ęho obchodu na va┼íej domovskej str├ínke.

predaj┼ła

T├ęma je plne optimalizovan├í pre SEO a produktov├í str├ínka je navrhnut├í na zv├Ż┼íenie konverzi├ş. Odpor├║─Źan├ę produkty a kateg├│rie, s├║visiace produkty, klasifik├ície produktov, dobr├í soci├ílna integr├ícia a mo┼żnos┼ą predaja prostredn├şctvom Facebook Str├ínka fan├║┼íikov s pridan├şm doplnku u─żah─Źuje premenu vyh─żad├ívania na n├íkup.

V├Żber p├şsiem, pou┼żitie vizu├ílneho prisp├┤sobenia, na─Ź├ştanie vlastn├Żch nadpisov a zmena mo┼żnost├ş na paneli nastaven├ş mot├şvov v├ím pom├┤┼żu vytvori┼ą vzh─żad, ktor├Ż chcete pre svoje str├ínky. Schopnos┼ą ─żahko vklada┼ą vide├í a meni┼ą ve─żkos┼ą obr├ízkov pomocou ImagePress Image Resizer eliminuje ┼ąa┼żk├║ ÔÇőÔÇőpotrebu manu├ílne meni┼ą ve─żkos┼ą obr├ízkov pre va┼íe produktov├ę str├ínky a kdeko─żvek inde na va┼íich webov├Żch str├ínkach.

Podrobnosti – Uk├í┼żka

Cena: 79 dol├írov (139 dol├írov, ak chcete prida┼ą prioritn├║ podporu).

Obchod s bazármi

Obchod s baz├írmi T├ęma venuje ve─żk├║ pozornos┼ą str├ínkam produktov a m├┤┼żete uverej┼łova┼ą viacero obr├ízkov svojho produktu s efektom pribl├ş┼żenia. Okrem karty s hodnoten├şm a popisom produktu m├í tie┼ż kartu s inform├íciami o produkte s kontaktn├Żm formul├írom, tak┼że n├ív┼ítevn├şk m├┤┼że po┼żiada┼ą o produkt bez toho, aby opustil str├ínku. Karta s├║visiacich produktov tie┼ż n├íjde miesto na str├ínke produktu a karta Vlastn├í v├ím umo┼ż┼łuje prida┼ą vlastn├Ż obsah o produkte.

Bazár SHOP

M├┤┼że sa pou┼żi┼ą osem typov jazdcov, vr├ítane pr├ęmiov├ęho revolu─Źn├ęho jazdca. ┼á├şrka a v├Ż┼íka ka┼żd├ęho pos├║va─Źa s├║ prisp├┤sobite─żn├ę a daj├║ sa pou┼żi┼ą na viacer├Żch miestach, napr├şklad v hlavi─Źke a na jednotliv├Żch str├ínkach. Je mo┼żn├ę ─żubovo─żn├Ż po─Źet obr├ízkov hlavi─Źky a ponuky alebo produkty m├┤┼żete zobrazi┼ą ako statick├ę obr├ízky alebo na pos├║va─Źi v hlavi─Źke. ┼á├şrka p├Ąty m├┤┼że by┼ą upraven├í pod─ża potreby a rozlo┼żenie m├┤┼że by┼ą zar├ímovan├ę alebo roztiahnut├ę, s bo─Źn├Żm panelom alebo bez neho. V┼íetky tieto mo┼żnosti znamenaj├║, ┼że je mo┼żn├ę prisp├┤sobi┼ą vzh─żad va┼íej webovej str├ínky va┼íim presn├Żm preferenci├ím.

K dispoz├şcii s├║ dve vlastn├ę str├ínky pokladnice a pomocou rozba─żovacieho okna m├┤┼żete upozorni┼ą na ┼ípeci├ílne ponuky, predaj alebo spr├ívy. S├║─Źas┼ąou t├ęmy je vlastn├í prihlasovacia str├ínka pre z├íkazn├şkov a spr├ívca kr├ítkych k├│dov s viac ako 300 kr├ítkymi k├│dmi. (Pozn├ímka: Nie ste si ist├ş, ak├ę s├║ skr├íten├ę k├│dy?) Neobmedzen├ę bo─Źn├ę panely, ─żahk├í navig├ícia a efekt├şvne zobrazenie produktov robia z baz├íru ide├ílnu polo┼żku pre obchody.

Podrobnosti – Uk├í┼żka

Cena: 64 dolárov

Aurum

Aurum je minimalistick├Ż, r├Żchlo sa na─Ź├ştaj├║ci mot├şv pre obchody WordPress. M├í ┼ítyri uk├í┼żkov├ę verzie, ktor├ę m├┤┼żete jednoducho importova┼ą a prija┼ą: tieto ┼íabl├│ny m├┤┼żu prija┼ą aj online kn├şhkupectvo, TechShop, ┼íperky a m├│da a ─Ćal┼íie obchody. Pou┼ż├şvajte vysokokvalitn├ę obr├ízky, p├şsma a text a uv├ştacia str├ínka priv├şta n├ív┼ítevn├şkov a nasmeruje ich do najbli┼ż┼íieho region├ílneho obchodu.

Aurum

Z├íhlavie prich├ídza v mnoh├Żch vari├íci├ích, vr├ítane prieh─żadn├ęho, ÔÇőÔÇőktor├ę zv├Ż┼íia efekt paralaxy a obchody m├┤┼żu t├║to kombin├íciu vyu┼żi┼ą vo svoj prospech. Aurum je optimalizovan├Ż na dotyk, v─Ćaka ─Źomu je prehliadanie produktov na karuseli pr├şjemn├Żm z├í┼żitkom. Zoznam ┼żelan├ş spolo─Źnosti YITH, str├ínka vlastn├ęho vyh─żad├ívania s filtrami obsahu a navig├ícia po trase s├║ ─żahko dostupn├ę funkcie, ktor├ę sa nach├ídzaj├║ v t├ęme.

Pomocou blokov obsahu alebo pos├║va─Źov obsahu m├┤┼żete obmedzen├ę produkty zobrazi┼ą priamo na domovskej str├ínke. Tu je mo┼żn├ę zobrazi┼ą najnov┼íie produkty, popul├írne produkty alebo ┼ípeci├ílne ponuky. Domovsk├í str├ínka m├┤┼że obsahova┼ą aj niektor├ę popul├írne blogov├ę pr├şspevky, ktor├ę upozor┼łuj├║ na konkr├ętne produkty alebo propaga─Źn├ę ponuky alebo na ─Źoko─żvek in├ę, ─Źo je v s├║─Źasnom z├íujme.

Podrobnosti – Uk├í┼żka

Cena: 59 dolárov

GoodStore

GoodStore je ─Ćal┼íia t├ęma pr├ęmiov├ęho elektronick├ęho obchodu, ktor├í sa u online obchodov uprednost┼łuje. Umo┼ż┼łuje v├ím vybra┼ą si zo ┼íiestich r├┤znych nadpisov a 22 r├┤znych rozlo┼żen├ş, ktor├ę m├┤┼żete jednoducho importova┼ą jedn├Żm kliknut├şm. Ak v├ís ni─Ź nezauj├şma, m├┤┼żete sk├║si┼ą vytvori┼ą str├ínku pomocou n├ístroja na tvorbu str├ínok Revo, ktor├Ż je dod├ívan├Ż s t├ęmou.

GoodStore

T├ęma podporuje viacer├ę weby a je u┼ż prelo┼żen├í do 14 jazykov, tak┼że je vhodn├í pre predajne vo viacer├Żch krajin├ích. S GoodStore je ─żahk├ę spravova┼ą z├ísoby a vytv├íra┼ą a zobrazova┼ą portf├│lio. Posuvn├şk JAW v├ím pom├┤┼że vytvori┼ą jednoduch├ę pos├║va─Źe, ktor├ę sa daj├║ pou┼żi┼ą na zobrazenie, je zahrnut├Żch viac ako 50 kr├ítkych k├│dov a editor kr├ítkych k├│dov v├ím pom├┤┼że spresni┼ą vzh─żad va┼íich webov├Żch str├ínok. Widgety a obr├ízky je mo┼żn├ę prida┼ą do ponuky pomocou prilo┼żen├ęho doplnku JAW. Na spr├ívu blokov obsahu pre reklamu m├íte spr├ívcu rekl├ím a medzi pr├şspevky m├┤┼żete dokonca umiestni┼ą banner.

Je kompatibiln├Ż s mnoh├Żmi doplnkami a v┼íetky odpor├║─Źan├ę doplnky je mo┼żn├ę aktualizova┼ą jedn├Żm kliknut├şm.

Podrobnosti – Uk├í┼żka

Cena: 59 dolárov

sever

sever Je to pomerne komplexn├í t├ęma elektronick├ęho obchodu. Posuvn├şk na celej str├ínke na domovskej str├ínke kombinuje s niektor├Żmi prvkami paralaxy pre p├┤sobiv├║ prezent├íciu, ale sever nie je len vzh─żad, ale vytv├íra aj vynikaj├║ci online z├í┼żitok pre z├íkazn├şkov. Str├ínky z├íkazn├şckeho ├║─Źtu s├║ jedine─Źn├ę a zah┼Ľ┼łaj├║ zoznam ┼żelan├ş, zatia─ż ─Źo produkty, ke─Ć sa objavia v rozlo┼żen├ş na celej obrazovke, m├┤┼żu z├íkazn├şka pok├║si┼ą prida┼ą do ko┼í├şka.

sever

Sever je n├íkup s dobrou hodnotou, preto┼że zah┼Ľ┼ła ┼íes┼ą superfunk─Źn├Żch pr├ęmiov├Żch doplnkov v hodnote 161 USD: Visual Composer, Slider Revolution, Filter produktov WooCommerce, Dynamick├ę ceny a z─żavy WooCommerce, Fakt├║ra WooCommerce PDF a Kurzov├Ż l├şstok Tabu─żka WooCommerce Tak┼że existuje hlbok├í integr├ícia s WooCommerce a v├Żsledkom je super funk─Źn├Ż obchod.

Podrobnosti – Uk├í┼żka

Cena: 64 dolárov

vitr├şna

Prehliadka je t├ęma WooCommerce od spolo─Źnosti WooThemes a jedn├í sa o ├║plne zadarmo pou┼ż├şvate─żov syst├ęmu WordPress. Je navrhnut├Ż spolo─Źnos┼ąou Automattic, rovnak├Żmi ─żu─Ćmi, ktor├ş vytvorili platformu WordPress a doplnok WooCommerce, a pon├║ka efekt├şvnu platformu pre online nakupovanie.

predaj┼ła

K dne┼ín├ęmu d┼łu bolo stiahnut├ę 774 327 kr├ít, ─Źo v├ím d├íva predstavu o tom, ako popul├írna je t├íto t├ęma. Teraz je to z├íkladn├í t├ęma, ─Źo znamen├í, ┼że je ├║myselne udr┼żiavan├ę svetlo na vykon├ívanie z├íkladn├Żch funkci├ş elektronick├ęho obchodu s ve─żkou ├║─Źinnos┼ąou, ale poskytuje v├ím priestor na prid├ívanie funkci├ş, ako sa v├ím p├í─Źi, na pevn├║ platformu. Ak chcete prida┼ą funkcie, mus├şte jednoducho vyh─żada┼ą roz┼í├şrenia, ktor├ę pon├║ka WooThemes.

Pomocou podriaden├Żch t├ęm m├┤┼żete zmeni┼ą vzh─żad svojich webov├Żch str├ínok. T├íto t├ęma je ide├ílna pre majite─żov obchodov, ktor├ş chc├║ ma┼ą efekt├şvny a efekt├şvny internetov├Ż obchod, preto┼że pon├║kaj├║ z├íklad┼łu, z ktorej m├┤┼żu za─Źa┼ą budova┼ą svoje webov├ę str├ínky a mo┼żnos┼ą prida┼ą iba potrebn├ę funkcie bez nadmernej bato┼żiny. zastavi┼ą to. ,

Podrobnosti – Uk├í┼żka

Cena: zadarmo

WooPress

WooPress je ─Ćal┼íia ├║┼żasn├í t├ęma elektronick├ęho obchodu. Zdie─ża mnoho funkci├ş diskutovan├Żch vo vy┼í┼íie uveden├Żch t├ęmach, ako s├║ rozlo┼żenia a hlavi─Źky a p├Ąty, s mo┼żnos┼ąou prisp├┤sobenia, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu z├şska┼ą vzh─żad, ktor├Ż chcete pre svoj web.

WooPress

T├ęma sa na─Ź├şta r├Żchlo a je navrhnut├í tak, aby atrakt├şvne zobrazovala produkty. S├║─Źas┼ąou t├ęmy je nieko─żko pr├ęmiov├Żch doplnkov, ako napr├şklad Visual Composer, Master Slider, Slider Revolution, Essential Grid a Live Chat.

Podrobnosti – Uk├í┼żka

Cena: 59 dolárov

Niektor├ę tipy na rozdelenie

D├║fajme, ┼że v├ím tento zoznam t├ęm poskytne f├ęrov├║ predstavu o tom, ako vybra┼ą ide├ílnu t├ęmu pre v├í┼í obchod. Pri zameran├ş na jednu t├ęmu v┼íak nezabudnite na konkr├ętne potreby svojej vlastnej webovej str├ínky.

Ak zobrazovan├í t├ęma zobrazuje ve─ża obr├ízkov a zatia─ż nem├í vlastn├ę prvotriedne obr├ízky, ktor├ę by nahradili uk├í┼żkov├ę, a) z├şskajte ju ─Źo najsk├┤r, alebo b) zv├í┼żte t├ęmu, ktor├í pracuje s mal├Żmi alebo mal├Żmi obr├ízkami a zv├Żraz┼łuje ostatn├ę aspekty, ako s├║ text, vide├í alebo funkcie produktu.

A ─Źo je najd├┤le┼żitej┼íie: Nenechajte sa pon├íh─ża┼ą, aby ste sa rozhodli, k├Żm si nebudete ist├ş! Majte na pam├Ąti, ┼że dobre premyslen├í online pr├ştomnos┼ą m├┤┼że ma┼ą ve─żk├Ż vplyv na kone─Źn├Ż v├Żsledok, tak┼że sa uistite, ┼że v┼íetko dostanete tesne pred pot├ípan├şm.