Výber najlepších hodiniek Android s reproduktorom: náš 2 Obľúbené

Android má obrovská rozmanitosť rôznych typov inteligentných hodiniek. V skutočnosti môže slúžiť ako mini počítač okolo zápästia, ale nie sú známi svojou úžasnou kvalitou zvuku. Ak však hľadáte najlepšie hodinky s Androidom s reproduktorom, potom sú tieto dve hodinky s Androidom pre vás.

Výber najlepších hodiniek Android s reproduktorom: náš 2 Obľúbené

Asus ZenWatch 2

Hodinky Asus ZenWatch 2 bol jeden z prvých Inteligentné hodinky Android túto aktualizáciu, aby umožnila zvukové možnosti.

Hodinky ZenWatch 2 má AMOLED 10,63 palcový displej s rozlíšením 320 x 320 pixelov a 278 ppi dotykovým displejom. Je vybavený 512 MB RAM a 4 GB úložisko eMMC Flash.

Okrem reproduktora ZenWatch 2 má tiež vstavaný mikrofón, takže je jednoduchšie uskutočňovať a prijímať hovory a využiť Google Assistant.

Ďalšie vlastnosti

Prémiové puzdro. Hodinky Asus ZenWatch 2 je vyrobený z prvotriedneho puzdra z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, aby bola zaistená dlhá životnosť a odolnosť. Módne a prispôsobiteľné popruhy. Dodáva sa s pekným, trendovým a štruktúrovaným popruhom, z ktorého si môžete vyberať podľa svojich preferencií. Magnetický konektor pre možnosti vysokého nabitia. Dodáva sa s magnetickým konektorom, ktorý umožňuje možnosti nadmerného nabíjania, aby používatelia mohli vychutnajte si rýchle nabíjanie do nabíjajte ich zariadenie rýchlejšie.

magnetický konektor asus

Prečo by ste si ho mali kúpiť

Hodinky Asus ZenWatch 2 vám môže poskytnúť funkciu aj pohodlie. Jedná sa o hodinky Android, ktoré prekračujú očakávania, pretože robia viac ako priemerné inteligentné hodinky Android. Za svoje peniaze získate viac ako inteligentné hodinky za porovnateľné ceny a majú viac funkcií ako mnohé drahšie inteligentné hodinky. Má „FaceDesigner“, ktorý vám to umožňuje prispôsobiť vzhľad svojich hodiniek.

pozeram sport

Športové hodinky LG

Kombinuje hodinky LG Watch Sport životný štýl a technológie v jedných hodinkách Android. Ak hľadáte najlepšie hodinky s Androidom s reproduktorom, tieto hodinky sú pre vás. Má funkciu zvuku na streamovanie hudby, uskutočňovanie a prijímanie hovorov a upozornenie na správy, e-maily, komentáre a ďalšie.

Hodinky LG Watch Sport si môžete užívať práve kvôli nim 10,38 ”P-OLED 480 x 480 pixelov, rozlíšenie 348 ppi. Je poháňaný 1.1 Štvorjadrový procesor Qualcomm® Snapdragon ™ MSM8909w GHz s internou pamäťou 4 GB až 2 GB a 786 GHz MB RAM.

Ďalšie vlastnosti

Bezdrôtové pripojenie 4G LTE. LG Watch Sport má schopnosť používať bezdrôtové internetové pripojenie, takže môžete používať svoje internetové aplikácie pre inteligentné hodinky. Google Pay. Uskutočnite rýchle platby pomocou náramkových hodiniek prostredníctvom zabezpečenej platobnej aplikácie LG Watch Sport, Google Pay (predtým Android Pay).
Streamovanie hudby. LG Watch Sport je obrovský vo svojich reproduktoroch; dokonca môžete streamovať hudbu cez zápästie bez obáv alebo pripojením k smartfónu.
Bezdrôtové nabíjanie. Pri nabíjaní sa nemusíte obávať príliš veľkého množstva kábla. Hodinky LG Watch Sport je možné nabíjať prostredníctvom bezdrôtového doku, ktorý je pre vás pohodlnejší. Google Fit. Hodinky LG Watch Sport môžu automaticky sledovať svoju aktivitu a zaznamenajte si to, takže máte pohodlie sledovanie vašej kondície rutina a ciele v krátkom čase.pozeram sport

Prečo by ste si ho mali kúpiť

Záverečné myšlienky o najlepších hodinkách Android s reproduktorom

Myslíte si, že sú niektoré z týchto inteligentných hodiniek pre vás? Existujú ďalšie hodinky Android s reproduktorom, ktoré máte radi? Povedzte nám svoje myšlienky v sekcii komentárov a potom zdieľajte tento článok so svojimi priateľmi na Facebook a Twitter!