Výber najlepších hodiniek Android pre fitnes a chudnutie

Výber najlepších hodiniek Android pre fitnes a chudnutie 1

Ak uvažujete o kúpe inteligentných hodiniek Android …

Pravdepodobne už viete, že je to a skvelý nástroj na sledovanie kondície alebo vám pomôže schudnúť.

Viete však, ako si vybrať najlepšie hodinky s Androidom pre fitness a chudnutie, ktoré fungujú pre vás a vaše ciele?

Všetci vieme, že…

Každý rok debutujú nové, výkonnejšie a funkčnejšie hodinky s Androidom v rôznych cenových kategóriách. S toľkými možnosťami a výberom najlepších hodiniek pre Android kondícia a chudnutie nie je ľahké

Výber najlepších hodiniek Android pre fitnes a chudnutie - radosť z AndroiduVýber najlepších hodiniek Android pre fitnes a chudnutie

Pri zvažovaní svojich možností je najlepšie určiť, ako ich plánujete využiť.

S možnosťami od základných krokových počítadiel po pokročilé funkcie pre plavcov a všetko medzi tým, tu je to, čo potrebujete vedieť, aby ste našli správne zariadenie.

Teraz začnime s týmto procesom!

Najlepšie hodinky Android pre fitness a chudnutie

Pre bežcov

Časy, kedy ste museli, sú preč noste svoj smartphone so sebou pre funkciu GPS. So súčasnou dostupnosťou hodiniek Android je teraz jednoduchšie mať na zápästí zariadenie s podporou GPS.

Výber najlepších hodiniek Android pre fitnes a chudnutie - radosť z AndroiduNajlepšie hodinky Android pre bežcov

Hudba Garmin Forerunner 645

Pri všetkých skvelých možnostiach potrebujú seriózni bežci niečo, čo dokáže sledovať ich dlhé trate a nie šetriť na funkciách. V hornej časti zoznamu pre bežcov je Garmin Forerunner 645 Music.

Hudba Garmin Forerunner 645 - výber najlepších hodiniek Android pre fitnes a chudnutie - radosť z AndroiduHudba Garmin Forerunner 645

Okrem toho, že máte najlepšie GPS na trhu, získate aj monitorovanie srdcového tepu na zápästí a pokročilú dynamiku behu, ako je vyváženie času kontaktu so zemou, dĺžka kroku, vertikálny pomer a ďalšie.

Výber najlepších hodiniek Android pre fitnes a chudnutie - radosť z AndroiduNajlepšie hodinky Android pre bežcov

Snáď najlepšia funkcia Garmin Forerunner 645 Music je, že si môžete ľahko stiahnuť až 500 skladieb priamo do hodiniek a pripojiť Bluetooth slúchadlá, aby ste si beh mohli užiť úplne bez telefónu.

Výber najlepších hodiniek Android pre fitnes a chudnutie 2

Polar M200

Ak máte obmedzený rozpočet, Polar M200 sú pre vás najlepšie hodinky s Androidom. Má vodotesný dizajn a vstavaný snímač srdcového tepu je skvelou voľbou.

Polar M200 - výber najlepších hodiniek Android pre fitnes a chudnutie - radosť z AndroiduPolar M200

Je vybavený systémom GPS, ktorý uľahčuje sledovanie vašej rýchlosti, vzdialenosti a trasy počas behu. Jeho elegantný vzhľad navyše vyzerá oveľa lepšie ako predchodca Polar M400.

Výber najlepších hodiniek Android pre fitnes a chudnutie 2

Pre cyklistov

Cyklistické počítače sú už nejaký čas veľmi obľúbené. Aj keď sú skvelým spôsobom, ako sledovať svoje jazdenie, a sledovať váš srdcový tep„Súčasný výber hodiniek s podporou GPS ponúka viac funkcií a sú užitočnejšie ako vyhradený cyklistický počítač.

Výber najlepších hodiniek Android pre fitnes a chudnutie - radosť z AndroiduNajlepšie hodinky Android pre cyklistov

Garmin Forerunner 935

Garmin Forerunner 935 je špičkou medzi hodinkami s Androidom a ponúka množstvo funkcií, ktoré tlačia na výkon.

Garmin Forerunner 935 - výber najlepších hodiniek Android pre fitnes a chudnutie - radosť z AndroiduGarmin Forerunner 935

Postavený pre cyklistov, má barometer, výškomer, teplomer a vstavaný kompas a monitor srdcového tepu. Využíva tiež Bluetooth a ANT+, čo vám umožňuje rýchle pripojenie k externým snímačom rýchlosti, kadencie a napájania.

Garmin Forerunner 935 - výber najlepších hodiniek Android pre fitnes a chudnutie - radosť z AndroiduGarmin Forerunner 935

Tiež obsahuje VO2 max, prah laktátu a vlastné profily aktivít, vďaka čomu sú tieto hodinky Android perfektné pre nadšencov cyklistiky.

Výber najlepších hodiniek Android pre fitnes a chudnutie 2

Na chudnutie

Najlepšie pomôcky na chudnutie sú tie, ktoré vás k tomu inšpirujú schudnúť a udržať si ho. Ak potrebujete schudnúť a nechcú platiť mesačný poplatok za posilňovňu, hodinky s Androidom na chudnutie sú trik.

Výber najlepších hodiniek Android pre fitnes a chudnutie 5Najlepšie hodinky s Androidom na chudnutie

Fitbit Alta HR

Ak chcete schudnúť a byť zdravší, Fitbit Alta je najlepšou voľbou na trhu. Tento tenký a štýlový tracker ponúka nepretržité monitorovanie srdcového tepu, dlhú výdrž batérie a inteligentnejšie sledovanie spánku.

Fitbit Alta - výber najlepších hodiniek Android pre fitnes a chudnutie - radosť z AndroiduFitbit Alta

Pripojenie zariadenia Fitbit Alta k palubnej doske Fitbit vám poskytne ďalšie nástroje, ktoré vám pomôžu dosiahnuť ciele v oblasti chudnutia. Tam môžete riadiť množstvo prijatých a prijatých kalórií a sledovať aj svoju rovnováhu makroživín.

Výber najlepších hodiniek Android pre fitnes a chudnutie - radosť z AndroiduFitbit Alta

Výber najlepších hodiniek Android pre fitnes a chudnutie 2

Najlepšie na celkové zlepšenie zdravia

Ak práve vstupujete na trh s hodinkami pre Android a chcete si vyskúšať sledovanie kondície, budete sa chcieť držať tej, ktorá je najlepšia na celkové zlepšenie zdravia. Tak si môžete vyskúšať desiatky funkcií a rozhodnúť sa, ktorá je pre vás najvhodnejšia, keď je načase upgradovať na bohatšie funkcie.

Výber najlepších hodiniek Android pre fitnes a chudnutie - radosť z AndroiduNajlepšie hodinky pre Android na celkové zlepšenie zdravia

Fitbit Charge 2

Pre celkové zlepšenie zdravia, Fitbit’s Charge 2 sú najlepšie hodinky pre Android. Vďaka veľkej obrazovke a vymeniteľnému popruhu sa pohodlne nosí po celý deň a ponúka nepretržité monitorovanie srdcovej frekvencie a sledovanie spánku.

Fitbit Charge 2 - Výber najlepších hodiniek Android pre fitnes a chudnutie - Radosť z AndroiduFitbit Charge 2

Môžete sledovať jednotlivé cvičenia a celodenné aktivity, ako sú kroky, vzdialenosť, spálené kalórie, zdolané schody a množstvo času, ktorý ste strávili aktivitou počas celého dňa.

Fitbit Charge 2 - Výber najlepších hodiniek Android pre fitnes a chudnutie - Radosť z AndroiduFitbit Charge 2

Pomocou aplikácie Fitbit vo svojom smartfóne sa môžete spojiť s priateľmi a zapojiť sa do súťaží, aby boli všetci motivovaní. Navyše je výdrž batérie skvelá, vydrží bez problémov päť až šesť dní.

Výber najlepších hodiniek Android pre fitnes a chudnutie 2

Ľudia sa tiež pýtajú

[grsr_faq]

Pomáhajú vám fitness hodinky skutočne?

Samozrejme! Tieto hodinky vám pomôžu sledovať vašu fitness cestu. Sú pohodlné, spoľahlivé a presné!

[/grsr_faq]

Ukľudnenie

Aj keď nikdy neexistovala lepšia ponuka hodiniek Android pre fitness a chudnutie, pomocou tejto príručky zaistíte, že nájdete to pravé pre svoje potreby. Ktorý si vyberiete?

Dajte nám vedieť v sekcii komentárov nižšie!