vy Apple Autá môžu prísť s robotmi, ktoré vám pomôžu zostať nabité

Väčšina elektrických vozidiel sa dodáva s rôznymi metódami získavania energie z vášho domu. Týmto spôsobom môžete po príchode domov zapojiť vozidlo a pri odchode odpojiť kábel. V najhoršom prípade musíte vozidlo pripojiť a odpojiť od miestneho zdroja napájania, menšie nevýhody, ale Apple Stále si predstavujeme riešenie na ich odstránenie: roboty.

V patente s názvom „Plniaci systém“, ktorý sa udeľuje Apple V utorok zverejnil technický gigant Cupertino systém, ktorý vo veľkej miere automatizuje proces nabíjania elektrických vozidiel doma.

Patenty v podstate opisujú podlahové zariadenie, ktoré sa môže po aktivácii pohybovať. Potom sa môže automaticky presunúť do polohy vedľa vozidla a priviesť do auta energiu. V podstate robot.

Ďalšou časťou patentu je teória, že zariadenie môže mať skutočné pripojenie napájacieho kábla alebo bude nabíjať vozidlo indukciou založenou na cievke.

Pohybuje sa iba pomocou motorov a kolies a spolieha sa na senzory, ako sú kamery a detektory svetla, aby sa predišlo zrážkam s predmetmi. Prekvapivo tento systém môže tiež použiť senzory na vyhýbanie sa prekážkam na nájdenie najrýchlejšej cesty pre vozidlo a na zabránenie ovinutia kábla okolo seba.

Samozrejme, Apple Nie je možné vytvoriť roboty pre elektrické vozidlá tretích strán. Je to takmer určite systém pre to, čo sa volá Apple Auto.

Povesti o prvej párty. Apple Auto bez šoféra pod kódovým názvom Project Titan trvalo roky. Dokonca prezývaný ako jedno z najhorších tajomstiev v Silicon Valley. A od tej chvíle Apple Vedúci pracovníci dokonca potvrdili existenciu rôznych vývojov založených na vozidlách.

V priebehu rokov narazili vozidlá AppleTim na množstvo prekážok a vnútornej reštrukturalizácie. Na jednom mieste sa predpokladalo, že sa posunul z vývoja skutočného autonómneho vozidla, aby sa sústredil na základný autonómny systém, ktorý by umožnil jeho fungovanie.

V nedávnej dobe to mnoho správ a patentov navrhlo znova. Apple pri pohľade na dizajn, skutočnú postavu Apple Auto.

A hoci patent Apple Nie je to vždy dobrý ukazovateľ budúcich plánov spoločnosti, zdá sa, že je to jeden z nich. Apple Autopríslušenstvo môžu byť roboty, ktoré im pomáhajú udržiavať ich nabitie.