Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Všetky tieto veci boli vyrobené AI a v skutočnosti neexistujú

Všetky tieto veci boli vyrobené AI a v skutočnosti neexistujú 1

(Pocket-lint)-Falošné správy, falošné falošné správy a obsah generovaný AI. Web je plný týchto vecí.

Teraz sa na vytváranie realistických vecí, ktoré v skutočnosti neexistujú, používajú generatívne kontradiktórne siete. Existujú tiež najrôznejšie, niektoré sú neuveriteľné, niektoré hlúpe a určite zaujímavé.

Zozbierali sme ich niekoľko pre vaše potešenie.

Táto mačka neexistuje

Mačky. Buď ich milujete alebo nenávidíte. Čo si myslíte o mačke, ktorá ani neexistuje?

Tieto mačky generované AI sú dosť presvedčivé a pravdepodobne vám nespôsobia žiadne problémy s alergiou, čo je bonus.

Tento poník neexistuje

Tento poník neexistuje, je stránka, ktorá zobrazuje farebnú mriežku portrétov poníkov generovaných AI vytvorených pomocou architektúry Nvidia StyleGAN2.

Vďaka šikovnému čarodejníctvu boli tieto tvory stvorené, orezané, zmenšené a zobrazené v plnej kráse pre vaše potešenie zo sledovania.

Toto auto neexistuje

Tu je stránka, ktorá generuje vozidlá, ktoré nikdy neexistovali. Všetky druhy podivných a nádherných automobilov, ktoré ste na cestách nikdy nevideli a nikdy neuvidíte.

Toto však určite nie je najlepšie v našom zozname. Preklikajte sa a mnohokrát obnovte stránku a uvidíte niekoľko skutočne podivných kolesových strojov.

Títo ľudia neexistujú

Ľudia, ktorých vidíte v tejto zbierke obrázkov, neexistujú a nikdy neexistovali. Vytvorila ich generatívna kontradiktórna sieť, ktorú pôvodne vyvinula spoločnosť Nvidia a neskôr ju použil Phillip Wang na vytvorenie tejto osoby neexistuje.

Tento web v zásade používa umelú inteligenciu na náhodne generovanie úplne umelých a napriek tomu hyperrealistických portrétov ľudí. Ľudia, ktorí nikdy nezdobili planétu, a napriek tomu mohli celkom ľahko žiť vedľa vás.

Táto technológia je dosť znepokojujúca, keď vezmete do úvahy to, čo si Inverse všimol pri rozhovore s tvorcom.

“V spoločnosti, kde sú obrázky a obrázky štandardnými náhradami za” dôkaz “, GAN -y …. čoskoro umožnia komukoľvek predložiť” dôkaz “, že každý predstaviteľný človek urobil akúkoľvek predstaviteľnú vec …. Ako príklad, hanebný herec by mohol šíriť video alebo obrázok generovaný sieťou GAN zobrazujúci falošnú udalosť na podnecovanie výtržností, protestov alebo iných potenciálne násilných reakcií online. “

Je to desivé, ale to neuberá na tom, ako pôsobivá je táto technológia.

Tento mem neexistuje

Každý má rád dobré memy. Prečo teda nepoužiť umelú inteligenciu na vytvorenie nových. Práve to urobil ImgFlip.

Tento mem neexistuje, je výsledkom a obrázky generované systémom sú, niečím zvláštnym.

Toto mesto neexistuje

Toto mesto neexistuje je pôsobivá webová stránka zobrazujúca rôzne letecké snímky miest, ktoré v skutočnosti neexistujú. A napriek tomu vyzerajú ako niečo, čo by ste našli listovaním v Mapách Google alebo pozeraním von z okna lietadla. Krajina a more sa stretávajú s umelými štruktúrami, všetko vytvorila umelá inteligencia.

Tieto oči neexistujú

V porovnaní s ostatnými sa to môže zdať nezvyčajné, ale v skutočnosti je to celkom zaujímavé.

Autor/tvorca tohto oka neexistuje, to pekne vysvetľuje:

“Predstavte si, že ste nejaký maskér a potrebujete koncepciu nejakej novej značky očného make -upu. Ale máte problém, nemáte nápady. Generatívne kontradiktórne siete vám umožňujú vytvárať veci, ktoré neexistujú, povedzme napríklad , fotografie očí s make -upom. Tento algoritmus vám v podstate umožňuje „snívať“ nové veci … „

Je pekné si myslieť, že generatívne kontradiktórne siete by sa dali použiť navždy. Rovnako ako vytváranie falošných nezmyslov z éteru.

Títo chrobáci neexistujú

Ide o zaujímavý projekt, ktorý pomocou strojového učenia generuje ilustrácie chrobákov, ktorí v skutočnosti neexistujú. Toto bolo vytvorené pomocou strojového učenia na analýzu tisícov ilustrácií, ktoré už sú verejne dostupné.

Tento chrobák, ktorý je inšpirovaný zoológiou, botanikou a archeológiou, je určite fascinujúci a odlišuje sa od ostatných v tomto zozname, ktoré existujú ako presvedčivé obrázky zo skutočného sveta.

Tieto obrazy neexistujú

Tento zaujímavý prírastok do nášho zoznamu berie niečo, čo neexistuje, a robí z toho fyzickú vec, ktorá áno.

Jedná sa o umelecké diela vytvorené pomocou programu BigGAN (Generative Adversarial Networks) spoločnosti Google, ktoré potom pre vaše potešenie vytlačilo a namaľovalo Ganvas Studio.

Cieľom je použiť systém Ganbreeder od Joela Simona na vytvorenie vlastných umeleckých diel a potom si nechať vytlačiť Ganvas Studio.

Ganbreeder vám umožňuje zlúčiť obrázok a pomocou AI vytvoriť niečo úplne jedinečné – a tiež trochu zvláštne.

Tieto portrétne obrazy neexistujú

Chovateľ umenia je zvláštnosť. Stránka, ktorá vytvára falošné umelecké diela s jednoduchými vylepšeniami nastavení, aby sa zmenili ich aspekty. Výsledky sú zvláštne, úžasné a určite jedinečné.

Toto sú príklady portrétov, ktoré boli vytvorené touto technológiou, ale inak by neexistovali.

Tieto krajinomaľby neexistujú

Rovnako ako portréty, tieto maľované scény farebných a krásnych krajín v skutočnosti neexistujú, ale namiesto toho boli vytvorené pomocou GANS a interakcie ľudí.

Toto nie je Rembrandt

Môže to vyzerať ako obraz od maliara Rembrandta, ale v skutočnosti bol vytvorený technológiou.

Od Rembrandtovho posledného obrazu uplynulo 400 rokov, ale historikom umenia a technikom sa podarilo použiť kombináciu technológie dát a rozpoznávania tváre na analýzu 346 rôznych Rembrandtových obrazov.

Tieto údaje boli potom použité na identifikáciu typických geometrických vzorov používaných maliarom so zameraním na určité črty ľudskej tváre. 3D tlačiareň potom použila na natieranie 13 vrstiev UV atramentu, aby vytvoril realistický obraz, ktorý by vytvoril The Next Rembrandt.

Táto nádoba neexistuje

Derek Philip Au, tvorca tejto nádoby neexistuje, pekne vysvetľuje logiku tejto nádoby:

„História keramiky je história napodobňovania a reprodukcie.

Učeň ovláda remeslo opakovaním, pričom postupne zdokonaľuje svoju techniku. Vedený celoživotnou prácou v remesle, majster preskúma každý kus vyrobený študentom a odhodí tie, ktoré považuje za nevhodné.

Falšovateľ vytvára repliky a testuje ich na trhu. Znalec, informovaný desaťročiami skúseností so starožitnosťami, posudzuje repliky. Tie, ktoré sa mylne považujú za autentické, sa predajú a falšovateľ pokračuje vo vytváraní ešte presvedčivejších kópií. “

Tu sa siete GAN použili na vytvorenie falošných plavidiel, ktoré sa potom vygenerujú, posúdia a vylepšia. Výsledkom je zdanlivo nekonečná zbierka váz a nádob vyrobených umelou inteligenciou.

Táto pláž neexistuje

Rovnako ako ostatné veci v tomto zozname, táto pláž neexistuje, ale bola namiesto toho vytvorená pomocou vyškolenej siete AI. Zariadenie StyleGAN2-ADA bolo nakŕmené 20 000 obrázkami pláží, aby mu umožnilo vytvoriť kuriózny výhľad na pláž. Často ide o krásne a idylické pláže (bez ľudí), ktoré bohužiaľ nikdy nebudete môcť navštíviť.

Toto umenie neexistuje

Zdá sa, že AI môže byť pri vytváraní umeleckých diel celkom dobrá. Zvlášť abstraktné umelecké diela, kvôli ktorým si budete lámať hlavu, keď sa na ne aj tak pozriete.

Autor: Adrian Willings. Pôvodne uverejnené dňa 7 December 2020.