Všetky tajné miesta v bunkri v Call of Duty Warzone

Všetky tajné miesta v bunkri v Call of Duty Warzone 1

Od vydania jednej z najväčších hier Battle Royale, hry Call of Duty: Warzone, sa hráči stretávajú so všetkými druhmi záhadných bunkrov v tejto hre. Tieto bunkre vedú do podzemného priestoru, ale to, čo je vo vnútri, bolo až do poslednej aktualizácie vždy prekvapením. Bunkre boli uzavreté, ale s najnovšou aktualizáciou ich vývojári konečne otvárajú a dávajú hráčovi šancu zistiť, čo je vo vnútri.

Väčšina hráčov je medializovaná za napadnutie bunkrov. Vidíme, že veľké množstvo hráčov sa snaží preskúmať všetky bunkre v hre, a preto sme vytvorili sprievodcu, ktorý ukazuje všetky bunkre v hre. Čítajte ďalej, ak skutočne chcete zistiť, kde sú všetky bunkre. Pozrime sa na všetky tajné miesta Bunkerov vo Call of Duty Warzone bez toho, aby sme urobili čokoľvek iné.

Všetky tajné miesta v bunkri v Call of Duty Warzone

Stránky Bunkerov v Call of Duty: Warzone

    Na vzdialenom konci severnej strany regiónu Junkyard Severovýchodná strana regiónu Junkyard Medzi priehradou a vojenskou základňou v bloku 23 Na vzdialenom konci južnej strany regiónu Junkyard Na južnú stranu vojenskej základne v regióne Lazoff Pass Na východnej strane bloku severovýchodná strana verdanského štadiónaPred severnou stranou verdanského štadióna. V juhovýchodnom rohu mapy na severovýchodnej strane väzenia Blízko okraja mapy na južnej strane mapy

Zhrnutie podľa nášho sprievodcu, nová aktualizácia v Call of Duty: Warzone konečne otvára všetky záhadné bunkre, ktoré sa hráči snažili objaviť. Po zasiahnutí aktualizácie sa 11 z uzavretých bunkrov v hre otvorí na mape na 10 rôznych miestach. Teraz, keď sú otvorení pre návštevníkov, prečo nenapadnúť toto miesto? Ako som povedal, dúfame, že prečítanie vyššie uvedenej príručky vám poskytlo cenné informácie a pomoc. Ak máte ďalšie otázky týkajúce sa toho, dajte nám vedieť.

Ak máte nejaké otázky alebo potrebujete pomoc, prečítajte si aj naše tipy a triky pre iPhone, tipy a triky pre PC a tipy a triky pre Android. Vďaka!