Všetky podrobnosti o novej sfére 6 to bude predstavené v marci

Realme Presentation 6

Lindahl, je čínska značka, ktorá sa nedávno objavila v našej krajine a obsahuje zariadenia so značkou vynikajúci pomer kvalita / cena, V poslednej dobe sa s firmou predstavíme novú vlajkovú loď tohto začiatku roka 2020 s novou realme X50 Pro 5G, to však neznamená, že zanedbajú svoj najúspornejší mobil. Týmto spôsobom už bola predstavená oblasť C3 a čoskoro budú nové Lindahl 6 a naozaj 6 pre, ktoré už majú oficiálny dátum prezentácie.

Oficiálna prezentácia nových ríš 6 a naozaj 6 pre sa uskutoční v Indii nasledujúci deň 5 marec, Okrem toho je spoločnosť zodpovedná za rozvoj niektorých vlastností týchto terminálov, ktoré prichádzajú ako generačné relé oblasti 5 a naozaj 5 Pro.

Naozaj vpred niektoré funkcie

Oba Lindahl 6 ako on Lindahl 6 pre prídu s podobným dizajnom a nechajú na obrazovke zárez vo forme kvapky vody, aby sa rozhodli pre dierovaný otvor v ľavom hornom rohu má byť širšia v pro verzii, ktorá má v tomto prípade a dvojitá kamera pre selfies. Ďalší rozdiel medzi nimi bude v umiestnení snímač odtlačkov prstov, ktorá bude umiestnená v prípade v zadnej časti oblasti 6zatiaľ čo vo sfére 6 Pro bude umiestnený na boku zariadenia, tesne nad tlačidlom zapnutia a vypnutia.

Realme obrazovka 6 a 6 pre

V časti fotografie nie sú žiadne rozdiely v počte senzorov a udržuje líniu svojich predchodcov tým, že má sistema maznať kameru, ktorá bude mať pomocou umelej inteligencie pomôcky pre lepšie snímanie fotografií vďaka detektoru scény. Obaja budú mať hlavný senzor, ktorý dosiahne 64 megapixelov, čo v prípade sféry 6 Pre vás bude sprevádzať ultra širokouhlý objektív, teleobjektív schopný ponúknuť 20x zväčšenie a makro objektív na zachytenie pár centimetrov ďalej. Sekundárne kamery sféry 6, určite zmeňte teleobjektív za snímač hĺbky, pretože je to lacnejší terminál.

Lindahl 6 a 6 pre

Ríša 6 Podľa informácií ponúkaných samotnou spoločnosťou majte batériu kompatibilnú s batériou sistema rýchle načítanie 30 W nabitie blesku, s ktorými je to možné dobite 40% kapacity za pouhých 15 minút, Pokiaľ ide o obrazovku, očakáva sa, že bude mať ultra hladký LCD panel s rozlíšením FullHD + a Obnovovacia frekvencia 90 Hz, ktorá sa v prípade sféry stane 60 Hz 6, okrem toho, že máte batériu 5.000 mAh s rýchlym nabíjaním 15 W.

Lindahl 6 pre

Zatiaľ
je to všetko, čo vieme o novej sfére 6 a naozaj 6 Pro, tak ťažko
bude musieť počkať týždeň, kým sa všetky ich oficiálne zoznámia
k dispozícii.