Všetky nové produkty Apple vydané v roku 2019

Všetky nové produkty Apple vydané v roku 2019 1

Apple je systematický pri oznamovaní nových telefónov cez internet bez šokov alebo vzrušenia. Výkonný výrobca smartfónov sa sám o sebe skvele ochladí a iba uvedie show. Skôr to bol opäť rok jablká. Prinášame najmocnejších smartphones v histórii okrem nových vylepšení a lepšieho fotoaparátu. Aj keď sa tento rok zdá byť podobný, so svojím dizajnom trojitého fotoaparátu. Pozrime sa teraz na všetky nové produkty Apple vydané v roku 2019.

Všetky nové produkty Apple vydané v roku 2019

Apple uviedla na trh novú generáciu telefónov iPhone, ktoré sa čoskoro dostanú na trh. Okrem svojej novej televíznej služby s Apple TV +, Apple hodinky. Rovnako ako Microsoft, Sony a Nintendo, Apple teraz tiež Apple Arcade. Toto bude populárna herná komunita pre všetkých, ktorí radi hrajú.

Nový Apple iPhones

Všetky nové produkty Apple vydané v roku 2019 2

11. gen Apple IPhones je tu. Tentoraz, ako obvykle, to oznámilo nielen dva, ale tri smartphones, Počiatočný menší chlap IPhone 11, väčší brat iPhones 11 pro. A veľký otec s názvom iPhone 11 Pro Max s väčšou aktualizáciou batérie a pamäte.

Dizajn tela bol udržiavaný podobne ako predchádzajúci. Najpôsobivejšou zmenou je modul kamery. Kým 11 a 11 profesionálov zvládnuť s 2 main a Ultrawide, ale 11 pro-Max má niečo viac.

Tretí modul bol pridaný ako teleobjektív pre vzdialenejšiu fotografiu. Medzi ďalšie vylepšenia výkonu patrí výnimočné fotografovanie, vylepšenia ISP na čipoch a vylepšenia obrazových čipov pre lepšie klipy.

Pre používateľov sú telefóny iPhone to najlepšie zo všetkých nových produktov Apple prepustený až doteraz. Taktiež 11 profesionálov Max a zvyšné dva majú väčšie veľkosti batérií, viac ako 3000 mAh. Spolu so 7nm čipmi by to malo stačiť na jeden deň a viac.

Apple Nový dizajn iPhone a najlepšie funkcie

Všetky nové produkty Apple vydané v roku 2019 3

Väčší 11 pro a 11 Max pre prichádza s veľkým 5.8 palcov a 6.5 palcové OLED displeje. Medzi farebné možnosti patrí zelená, medzera šedá, strieborná a zlato. K dispozícii je aj nový matný povrch so všetkými farbami. Na strane batérie je model 11 Pro Max dodávaný s obrovskou batériou 3 500 mAh.

To sa má vzdať 4 hodín zálohovania viac ako obvykle menšie 11 telefónov iPhone. IPhone 11 Pro Maxis je výrazne lacnejší ako XR za cenu iba 699 dolárov, hoci prichádza s novým technologickým porovnávacím čipovým balíčkom s názvom Apple A13.

Apple A12 už všetko rozdrtilo už rok. Teraz bude A13 udržať konkurenciu dole na ďalší rok.

Apple Dátumy predobjednávok iPhone, aktualizácie OS a ďalšie

Nové Apple O telefónoch iPhone sa začalo s dodávkou od 20. septembra v piatok 5 AM Čas. Spolu s novými telefónmi iPhone sa má nový systém iOS 13 vydávať aj ako skvelé balenie. Zatiaľ čo väčšina smartphones môže prísť s touto doručenou poštou.

Ostatné modely vrátane telefónov iPhone 6S a novších dostanú aktualizáciu blízko 16. septembra. Telefóny iPhone budú dodávané za segmenty cien 399 $, 599 $ a 699 $, pravdepodobne medzi všetkými novými produktmi tiež za oveľa nižšie ceny Apple prepustený.

Apple Najnovšie fotoaparáty série iPhone 11

Všetky nové produkty Apple vydané v roku 2019 4

Jedným z najlepších vylepšení najnovších kamier je to, že sú dobre inovované. Pretože to robí pozitívny netradičný prístup k nákupu iPhone. Na rozdiel od predchádzajúcich generácií sú nové telefóny iPhone dodávané s modulom priameho snímania kamery.

Iba model 11 Max Pro má tri kamery usporiadané do trojuholníka. Aj keď to vôbec nevyzerá zvláštne. Keďže fotoaparáty prichádzajú s najlepšími funkciami dostupnými na trhu práve teraz.

S rýchlosťou až 60 snímok za sekundu môžu kamery nahrávať pri 4K, FULL HD a HD. Aj so samotným predným fotoaparátom. Jedna z kamier je normálna šírka 12 miliónov pixelov s väčšou 1/2.55 palcový senzor. To je ideálne pre všetky úrovne fotografie.

Sekundárne fotoaparáty zahŕňajú šošovku Telephote a šošovku ULTRA WIDE do 120 stupňov. Objektív až o 40% vyšší vstup svetla pre lepšie detaily a farby. Viacnásobné tónovanie tónov, v nočnom režime je už k dispozícii režim manuálnej noci na vylepšenie farieb.

Nový lepšie navrhnutý Apple hodinky

Všetky nové produkty Apple vydané v roku 2019 5

Každý rok v pohode Apple hodinky vyjdú, aby ohromili tých ľudí, ktorí milujú inteligentné hodinky. Ver či never, Apple hodinky sú jedným z najlepších na trhu. Novšie Apple hodinky série 5 začína na cenu 399 dolárov za vydanie GPS. Tiež, ak chcete, navyše 100 dolárov za pripojenie 4G.

Ihneď majú vnútorný kompas a tiesňové volanie. Nové fitnes hodinky sú dodávané s novým neustále zobrazovaným displejom. Môže bežať až 18 hodín denne, s displejom Oxide s nízkou teplotou a efektívnymi ovládačmi v zozname všetkých nových produktov. Apple prepustený.

Hodinky budú k dispozícii aj od 20. septembra, Apple znížiť ceny série 3 hodinky. Tie sú teraz k dispozícii iba za 199 dolárov. Apple séria 5 Hodinky prichádzajú v prípade hliníka, keramiky a nehrdzavejúcej ocele, tiež z titánu, ktorá je prvou spoločnosťou, ktorá ju vypredá.

Okrem toho sa hodinky teraz vyznačujú rovnomernejším monitorovaním menštruačného cyklu a novou výskumnou aplikáciou. Začať sa má len tento rok.

AppleJe nový Apple TV +

Všetky nové produkty Apple vydané v roku 2019 6

Apple začal svoju televíznu službu s Apple TV +, nová služba streamovania odberov. Len za $40,99 mesačne bude služba k dispozícii každý mesiac vo viac ako 100 okresoch s novými reláciami. Zatiaľ čo iPhone, iPad a Apple kupujúci hodiniek môžu získať jednoročné predplatné v hodnote 59,88 dolárov.

Tiež som čítal Apple plánujete poskytnúť vlastníkom zariadení bezplatný mediálny obsah.

Pokiaľ ide o žáner, predstavenia budú prebiehať od bežnej drámy až po sci-fi s väčšinou originálnymi sériami. Príves See bol debutovaný na platforme, s Jason Momoa aka Aquaman Actor bol na čele. Medzi ďalšie originály patria The Morning Show, Dickinson s uznávanými hercami na poli.

Apple Arkáda, nová Apple Herná platforma

Všetky nové produkty Apple vydané v roku 2019 7

Apple Arcade bol nedávno oznámený pre všetkých používateľov iPhone, jeho predplatné služieb. Všetko by malo začať 19. septembra vo viac ako 150 krajinách a so skvelými novými 100 hrami. Apple uvádza na trh aj novú arkádovú kartu, ktorá umožňuje uchovávať a uchovávať všetky hry priamo v obchode App Store.

Všetky nové hry, tituly, arkády príbehov budú pridané každý mesiac čerstvé. Používatelia dostanú odporúčanie k najlepším hrám, najnovším upútavkam a úplným sprievodcom hrami. Je dokonca zadarmo na jeden mesiac po spustení.

Nový Apple iPady a Apple sklad

Všetky nové produkty Apple vydané v roku 2019 8

Nový 10.2 palec iPad je všetko nastavené na nahradenie 9.7 palcový model a vyzerá tak dobre. Zariadenia sa dodávajú s displejom sietnice, 8 Million pixel fotoaparát s výkonným Apple Čipová sada A10. Ako je uznávané, je to rýchlejšie ako najbežnejšie PC procesory na trhu s tabletmi.

S iPadmi Apple dokonca vydal Apple klávesnica a jej vôbec prvá Apple Ceruzka. S iPhones a novou TV + službou budú iPady k dispozícii neskôr okolo 30. septembra, ceny od 329 dolárov. Zatiaľ čo vzdelávací používatelia ho môžu získať iba za 299 dolárov.

S novými výrobkami na trhu Apple spoločnosť znovu otvára svoje vlajkové lode Piata Avenue Store v New Yorku, len 20. septembra. Spoločnosť predstavila obchod s povlakom zo studeného skla, ale vchod bol zatvorený v januári 2017. Obchod sa presťahoval do dočasného umiestnenia. A kocka sa vráti do pôvodného tvaru s dočasnými dúhovými farbami.