Všetky modely Apple prídu v septembri s výnimkou veľkého modelu iPhone 12

  • Apple pravdepodobne vydá iPhone 9 Budúci týždeň podľa novej správy analytika.
  • Koronárne vírusy naposledy vyvinuli iPhone 12 dva týždne.
  • Modely Apple iPhone 12 sa uvedú na trh v septembri, zatiaľ čo modely iPhone 12 sa uvedú na trh 6,7 Palec v októbri.
  • Viac príbehov nájdete na domovskej stránke BGR.

O pláne vydania Apple pre iPhone existuje veľa špekulácií, pretože sa týka oboch iPhone 9 IPhone 12. Zohľadňovanie samozrejme spočíva v tom, že prebiehajúca pandémia koronavírusov úplne narušila vývojový proces spoločnosti Apple a všetky počiatočné plány uvoľňovania.

Napríklad iPhone mal spočiatku prísť 9 Do obchodov niekedy v marci podľa niekoľkých spoľahlivých zdrojov. Dátum vydania v marci má zmysel vzhľadom na to, že pôvodný iPhone SE bol v podstate predchodcom iPhone 9 Bola vydaná v marci 2016.

Nová výskumná správa od analytika GF Securities Jeff Bo (prostredníctvom povestiTeraz tvrdí, že malé zariadenie – ktoré bude chváliť LCD obrazovku 4,7 Inch with Touch ID – vyjde v polovici apríla. Videli sme niekoľko predchádzajúcich správ, ktoré tvrdia, že ide o iPhone 9 Bude doručená minulý týždeň, takže vám odporúčame vziať si správu Pu so zrnkom soli. Je však nepopierateľné, že dôkazy poukazujú na verziu iPhone 9 V apríli rastie a je ťažké ho ignorovať.

Pokiaľ ide o iPhone 12, Bo očakáva, že rôzne problémy spôsobené pandémiou Coronavirus ovplyvnili vývojový plán zariadenia asi o dva týždne. Správa uvádza:

Bo preto očakáva, že budú k dispozícii dva modely veľkostí 5,4 Palec a dve veľkosti 6,1 Palec v septembri, nasledovaný modelom 6,7 Palec v októbri. Táto dvojfázová ponuka bude podobná ako v roku 2018, keď boli v septembri uvedené na trh telefóny iPhone XS a iPhone XS Max, v októbri nasledovala iPhone XR.

Stojí za zmienku, že v tomto bode nie je nič stanovené, pretože situácia okolo koronavírusu je stále kolísavá a líši sa každý týždeň. Z tohto dôvodu sme videli správy, ktoré to naznačujú Apple Až do budúceho mesiaca neurobí tvrdé rozhodnutie o pláne vydania iPhone 12.

Ako sme už spomenuli, vydanie telefónu iPhone 12 nezávisí iba od dokončovacieho inžinierstva a začatia hromadnej výroby. Je potrebné zvážiť aj ekonomický faktor. Pamätajte, že s miliónmi ľudí zatvorenými po celom svete a keďže nezamestnanosť v USA dosahuje nové výšky, dopyt po luxusných zariadeniach, ako je nový iPhone, môže byť v nasledujúcich mesiacoch oveľa nižší. Ako iní poznamenali, iPhone 12 bude prvým iPhone, ktorý podporuje 5G Apple Je lepšie ho prepustiť s veľkým rozruchom, ako prepustiť ho v ekonomickom prostredí, keď sa ľuďom nestará menej.

Zdroj obrázka: Zach Epstein, BGR

Mac užívateľ dlhá životnosť a Apple Yoni Hessler nadšene napísal Apple A technologický priemysel všeobecne viac ako 6 Let. Jeho tvorba sa objavila v spoločnostiach Edible Apple, Network World, MacLife, Macworld UK a novšie TUAW. Keď nepíšem a analyzujem najnovšie udalosti Apple, Yoni si užije sledovanie Impru v Chicagu, futbal a návykový vývoj nových televíznych relácií. Poslednými príkladmi sú The Walking Dead a Broad City.