V┼íetky hry kompatibiln├ę s technol├│giou Xbox Smart Delivery

V┼íetky hry kompatibiln├ę s technol├│giou Xbox Smart Delivery 1

Hr├í─Źi s├║ zvy─Źajne v rozpakoch, ┼że ich zak├║pen├ę hry by neboli kompatibiln├ę s konzolami novej gener├ície. A musia si k├║pi┼ą nov├║ verziu hry pre nov├║ konzolu so sp├Ątnou funkciou konzoly Xbox Series X: Smart Delivery. Najv├Ą─Ź┼íie obavy hr├í─Źov zmizn├║.

Smart Delivery v├ím umo┼ż┼łuje k├║pi┼ą hru iba raz. To znamen├í, ┼że ak si zak├║pite hru Xbox One, dostanete bezplatn├║ verziu konzoly Xbox Series X. Smart Delivery v podstate znamen├í, ┼że v┼żdy hr├íte najnov┼íiu verziu hier. A hru si mus├şte k├║pi┼ą iba raz. To ┼íetr├ş ve─ża rozpo─Źtov a je tak jednoduch├ę prejs┼ą na inovovan├║ konzolu. PC hr├í─Źi nemusia t├║to funkciu fascinova┼ą, preto┼że u┼ż dlho mali mo┼żnos┼ą automaticky prehr├íva┼ą remasterovan├ę verzie hier prostredn├şctvom slu┼żby Steam.

Okrem toho funkcia Smart Delivery nie je len pre hry, ktor├ę si k├║pite digit├ílne. Inteligentn├ę doru─Źovanie tie┼ż podporuje fyzick├ę disky z hier Xbox. Smart Delivery je funkcia, ktor├í vych├ídza z konzoly novej gener├ície. Ke─Ć u┼ż hovor├şme o pou┼ż├şvan├ş funkcie inteligentn├ęho doru─Źovania, spolo─Źnos┼ą Microsoft nechala tento v├Żvoj na v├Żvoj├írov. Hlavnou v├Żhodou inteligentn├ęho doru─Źovania je, ┼że v┼żdy dostanete vylep┼íen├║ verziu hry pre ─Ćal┼íiu gener├íciu.

V┼íetky hry kompatibiln├ę s technol├│giou Xbox Smart Delivery

V┼íetky hry kompatibiln├ę s technol├│giou Xbox Smart Delivery

Nasleduje potvrden├Ż zoznam kompatibiln├Żch hier s inteligentn├Żm doru─Źovan├şm. Po ofici├ílnom potvrden├ş sa do zoznamu prid├í ─Ćal┼íie hry.

1, CyberPunk 2077

Hry kompatibiln├ę s inteligentn├Żm doru─Źovan├şm Xbox

To, ─Źo sa hr├í─Źom p├í─Źi najviac, s├║ tieto tri prvky: prisp├┤sobenie, RPG a ├║chvatn├Ż Keanu Reeves! Spojen├şm t├Żchto troch. CD Projekt Red v├ím d├íva CyberPunk 2077, v─Ćaka ─Źomu je ide├ílny pre inteligentn├ę doru─Źenie. Cel├Ż pr├şbeh hry sa odohr├íva v bud├║com hlavnom meste Cyberpunk – Night City. Hr├í─Ź dostane tak├ę n├ístroje na prisp├┤sobenie a m├┤┼że si prisp├┤sobi┼ą takmer ─Źoko─żvek.

Od zbran├ş, vyst├║pen├ş, spojencov a┼ż po, m├┤┼żete utv├íra┼ą svet okolo v├ís. Toto skuto─Źne zvy┼íuje ┼íancu CyberPunk 2077 sta┼ą sa najvolenej┼íou hrou v hist├│rii. Toto tvrdenie m├┤┼że by┼ą podporen├ę skuto─Źnos┼ąou, ┼że je zalo┼żen├ę na stolov├Żch hr├ích. CyberPunk je vyvinut├Ż spolo─Źnos┼ąou CD Projekt Red. Po 17. septembri 2020 je pripraven├Ż vst├║pi┼ą na va┼íe konzoly.

2, pohon

Hry kompatibiln├ę s inteligentn├Żm doru─Źovan├şm Xbox

Nov├Ż vesm├şrny strelec. Refr├ęn, vyvinut├Ż spolo─Źnos┼ąou Deep Silver, v├ím m├┤┼że da┼ą hru o hudbe – s jej n├ízvom. Samozrejme to tak nie je. Refr├ęn v├ís zavedie do oblasti medzigalaktickej atmosf├ęry. To v├ím umo┼żn├ş lieta┼ą cez vesm├şr, ─Ćaleko vo viacer├Żch galaxi├ích. St├íva sa to ako intergalaktick├Ż s├║boj ako Nara – pilot. Nara ─Źel├ş jej ustarostenej minulosti.

V├Żvoj├íri tvrdia, ┼że v┼íetko sa s├║stre─Ćuje na hry po min├║tach, ktor├ę evokuj├║ ducha klasick├Żch vesm├şrnych strelcov. Podpor├ş 4 K a 60 sn├şmok za sekundu. Chorus je odhodlan├Ż da┼ą hr├í─Źom fantastick├Ż intergalaktick├Ż z├í┼żitok. Okrem toho sa hr├í─Ź zapoj├ş aj do vesm├şrnej lode bez vedomia zvanej Forsaken. Zbor bude prepusten├Ż v roku 2021.

3, Assassin’s Creed Valhalla

V┼íetky hry kompatibiln├ę s technol├│giou Xbox Smart Delivery 2

─Äal┼íia gener├ícia titulu Assassin’s Creed Assassin’s Creed za─Ź├şna Assassin’s Creed Valhalla. T├ęma hry je podobn├í s├ęrii licenci├ş. Aj ke─Ć t├Żm sa va┼íe sk├║senosti dostan├║ do hlb├şn ┼żivota Norsemana. Assassin’s Creed Valhalla je zalo┼żen├Ż na ┼żivotnom ┼ít├Żle Vikingov – ─żud├ş zo severn├ęho ┼áv├ędska na konci 12. storo─Źia. Vikingovia boli ─żudia zo severn├ęho ┼áv├ędska a poch├ídzali z ju┼żnej ┼ákandin├ívie. T├şto ─żudia obchodovali a ├║to─Źili zo svojich severoeur├│pskych domov├şn.

A presk├║mali z├ípad na Island. Koncept hry je v podstate zalo┼żen├Ż na z├íbavnom ┼żivotnom ┼ít├Żle Vikingov. Hra napodobn├ş ┼żivotn├Ż ┼ít├Żl Vikingov, vr├ítane rapov├Żch bitiek, ktor├ę zvykli ma┼ą, naz├Żvan├Żch ÔÇ×pl├ívaj├║ceÔÇť. Okrem toho sa po─Źas uvedenia s├ęrie Xbox v m├íji 2020 uk├ízalo, ako sa hra odohr├íva. Hra bude uveden├í na trh v decembri 2020.

4, Call of the Sea

V┼íetky hry kompatibiln├ę s technol├│giou Xbox Smart Delivery 3

Hoci potvrden├Ż d├ítum uvedenia hry e┼íte nebol ozn├ímen├Ż, pod─ża predpovedate─żov bude zverejnen├Ż na konci roku 2020. Call of the Sea je prv├í logick├í hra. Na hr├í─Źa na ostrove v tridsiatych rokoch minul├ęho storo─Źia n├íjde jeho man┼żel pri sk├║man├ş ostrova man┼żela. Volanie mora je ukon─Źen├ę transatlantick├Żm pr├şzvukom, ktor├Ż je pr├şkladom pod─ża 30. rokov. Pr├şves hr├í─Źa vyzer├í z├íbavne. Navy┼íe jeho kompatibilita s inteligentn├Żmi dod├ívkami rob├ş veci presved─Źivej┼í├şmi.

5, osud 2

Hry kompatibiln├ę s inteligentn├Żm doru─Źovan├şm Xbox

Pod─ża v├Żvoj├írov Destiny 2 bude vydan├Ż presne s ─Ćal┼íou gener├íciou konzoly Xbox X. Aj ke─Ć d├ítum nie je jasn├Ż. Budete m├┤c┼ą hra┼ą osud 2 s PS5 a Xbox Series X, v─Ćaka inteligentnej kompatibilite dod├ívok. Na za─Źiatku osud 2 vo vlastn├şctve spolo─Źnosti Activision.

Ale potom, ─Źo v├Żvoj├ír menom Bungie ho oddelil od svojej materskej spolo─Źnosti, Destiny 2 priniesol ├║plne nov├Ż ┼ítandard. Namiesto rozvoja hernej postupnosti. Bungie prepust├ş Destinyho 2 s roz┼í├şren├şm ÔÇ×Beyond LightÔÇť tento rok. Roz┼í├şrenie sa pova┼żuje za tak├ę ve─żk├ę, ┼że hra nevyzer├í rovnako. Va┼íe aktu├ílne ├║daje m├┤┼żu by┼ą po uvo─żnen├ş jednoducho prenesen├ę do roz┼í├şrenia ÔÇ×Beyond LightÔÇť.

6, špina 5

Hry kompatibiln├ę s inteligentn├Żm doru─Źovan├şm Xbox

S├║┼ąa┼żn├í hra – Dirt 5 v┼íetko bude vydan├ę v okt├│bri 2020 pre ─Ćal┼íiu g├ęnov├║ konzolu. Pr├şves poskytuje iba nieko─żko poh─żadov na hry. Aj ke─Ć n├ím to d├íva dobr├Ż preh─żad o tom, ako by mohla vyzera┼ą z├ívodn├í hra v s├ęrii Xbox X. Bud├║ tu vozidl├í rally, ako napr├şklad nov├Ż Citro├źn C3 WRC a staro┼żitnosti, ako napr├şklad Ford Escort Cosworth. Pr├şves ukazuje p├┤sobiv├║ fyziku pre blato, prach.

Celkovo hra vyzer├í neuverite─żne s r├┤znymi meniacimi sa po─Źasie – b├║rky a d├í┼ż─Ć. ┼ípina 5 v├ím poskytne 10 nov├Żch miest a 70 r├┤znych skladieb. Okrem toho m├┤┼żete tie┼ż za┼żi┼ą rozdelen├║ obrazovku a┼ż do 4 obrazoviek. S technick├Żm okom, ┼ípinou 5 bude be┼ża┼ą 120 za sekundu na Xbox Series X. Bude tie┼ż podporova┼ą 4K a HDR.

7, Gears 5

V┼íetky hry kompatibiln├ę s technol├│giou Xbox Smart Delivery 4

V├Żbava 5 je hra, ktor├í m├┤┼że otestova┼ą funkciu dod├ívky syst├ęmu Xbox Series X. Hra bola vydan├í minul├Ż rok. V─Ćaka z├íbavnej kampani a grafike je to u┼żito─Źn├ę pre existuj├║ce a nov├ę pre s├ęriov├Żch hr├í─Źov. Ak u┼ż m├íte radi Gears 5, po otvoren├ş hry v konzole Xbox X bude k dispoz├şcii ka┼żd├Ż centimeter postupu od jedn├ęho hr├í─Źa k multiplayerovi.

Tie┼ż Gears 5 v├ím umo┼żn├ş za┼żi┼ą kr├ísny a polootvoren├Ż svet hry. Ak ste nov├Żm hr├í─Źom v s├ęrii a nechcete za─Źa┼ą od za─Źiatku. ┼Żiadne starosti, udalosti v Gears 5 s├║ ─żahko sledovate─żn├ę bez predch├ídzaj├║cich vedomost├ş. A poskytuje v├ím podrobn├║ znalos┼ą predch├ídzaj├║cich hern├Żch udalost├ş.

8, Madden 21

Hry kompatibiln├ę s inteligentn├Żm doru─Źovan├şm Xbox

Madden 21, ┼íportov├í hra vyvinut├í sl├ívnym Electronics Art (EA). Je zn├íme, ┼że ste ved├║cim titulom, ktor├Ż obmedzujete, ke─Ć m├íte pr├şstup k inteligentn├ęmu zobrazovaniu. Rovnako ako in├ę hry s jednotliv├Żmi zariadeniami v tomto zozname. Madden 21 je tie┼ż hra s jedn├Żm hr├í─Źom. To v├ís prevedie ┼żivotom futbalistu. Cel├í hra je zalo┼żen├í na snahe futbalistu z├şska┼ą poz├şciu v NFL.

Ak m├íte radi futbal, zamilujete sa do Maddenu 21. Bude to vo va┼íej nasleduj├║cej g├ęnovej konzole v auguste 2020. Inform├ície o hre e┼íte neboli zverejnen├ę. Niektor├ę obr├ízky hier sa v┼íak zobrazia na webov├Żch str├ínkach Xbox Games Studio. Tieto obr├ízky ukazuj├║, ┼że hra bude neuverite─żn├í.

9, Halo je nekone─Źn├ę

Halo je nekone─Źn├ę

Halo Infinite je origin├íl z hern├Żch ┼ít├║di├ş Xbox Game Studios. Hra nem├í najlep┼íiu hodinu. Z tohto d├┤vodu Xbox st├íle existuje. Halo Infinite je duchovn├Ż re┼ítart fran┼í├şzy. Hra prepust├ş fran┼í├şzu na svoje zasl├║┼żen├ę miesto po svojom vydan├ş.

Pr├şves uvo─żnil neuverite─żn├║ stranu hry. Hlavn├Ż ┼í├ęf bol poveren├Ż zjednoten├şm rozdelenej ─żudskej rasy. Je ir├│niou, ┼że t├íto verzia programu Master Master tie┼ż zjednot├ş hr├í─Źov Microsoftu t├Żm, ┼że bude mo┼żn├ę prehr├íva┼ą na konzole Xbox One a na konzole X siete X.

10. Scarlet Nexus

V┼íetky hry kompatibiln├ę s technol├│giou Xbox Smart Delivery 5

Scarlet Nexus, podobne ako CyberPunk 2077, sa odohr├íva vo vzdialenej bud├║cnosti. Objavte a vymyslite niektor├ę z├íhadn├ę rovnice. V├Żskumn├şci teraz a potom umo┼żnili da┼ą ─żu─Ćom obrovsk├ę pr├ívomoci na kontrolu svojho okolia. Tieto pr├ívomoci sa ude─żuj├║ ─żu─Ćom, aby konfrontovali svojich nepriate─żov, ktor├ş zakop├ívaj├║ po oblohe – ÔÇ×in├şÔÇť.

Tieto zariadenia s├║ odoln├ę vo─Źi strojom, bomb├ím a v┼íetk├Żm zbraniam, ktor├ę vlastn├şte. Iba psychokinetick├ş spojenci zmutovan├ş ─żudia s├║ poslednou n├ídejou pre ─żud├ş plan├ęty. Scarlet Nexus vyvinula spolo─Źnos┼ą Bandai Namco, jej d├ítum vydania je st├íle nezn├ímy.

11. Druh├ę vyhynutie

Hry kompatibiln├ę s inteligentn├Żm doru─Źovan├şm Xbox

Hra prich├ídza k v├ím od v├Żvoj├írov Just Cause. Ak ste fan├║┼íikmi krajiny Just Caus a p├┤sobiv├Żch ─Źinov, va┼íe druh├ę vyhynutie bude va┼íim ob─ż├║ben├Żm. Cel├í hra v├ím d├íva sk├║senosti v Jurassic Parku. Preto┼że namiesto nudn├Żch ─żud├ş ohroz├şte svoj ┼żivot, bojujete s obrovsk├Żmi animovan├Żmi dinosaurami animovan├ęho Jursk├ęho parku. D├ítum vydania hry e┼íte nebol ozn├ímen├Ż. Hra m├┤┼że by┼ą dod├ívan├í s konzolou Xbox Series X.

12. Nanebovstúpenie Pána

V┼íetky hry kompatibiln├ę s technol├│giou Xbox Smart Delivery 6

─Äal┼íia hra na zozname, ktor├í vyzer├í ako kyberpunkov├í bud├║cnos┼ą. Ak chcete za┼żi┼ą CyberPunk z in├ęho vzh─żadu, Ascent je pre v├ís. T├íto hra je hra s dvoma k─ż├║─Źmi, ktor├║ m├┤┼żete hra┼ą samostatne alebo so svojimi priate─żmi. Hra sa hr├í v mega spolo─Źnosti s n├ízvom The Ascent.

─Żudstvo je zbaven├ę, tak ─Źo je to pre v├ís a pre ─żudstvo? Spoznajte hru. Ascent bol vyvinut├Ż spolo─Źnos┼ąou Nenon Giant / Curve Digital a d├ítum vydania e┼íte nebol ozn├ímen├Ż.

13. Yakuza: Sum a drak

Hry kompatibiln├ę s inteligentn├Żm doru─Źovan├şm Xbox

Yakuza, ktor├Ż vyvinula spolo─Źnos┼ą Sega, za─Źal svoju cestu pred desiatimi rokmi v slu┼żbe PlayStation 2, St├íle rozpr├íva svoje pr├şbehy. Pokia─ż ide o ─Ćal┼íiu g├ęnov├║ konzolu, fran┼í├şza sa rozhodla za─Źa┼ą hru s – Yakuza: Like Dragon. T├íto verzia hry alebo konzoly Xbox X Series bude predstaven├í s n├íhradn├Żm servisn├Żm protagonistom a drasticky zmen├ş in├ę ┼żivotn├ę ┼ít├Żly Yakuzy.

Roz┼í├şrenie Yakuzy okrem toho ├║plne zmenilo hru. S touto ve─żkou zmenou sa Sega skuto─Źne te┼í├ş na pobavenie pou┼ż├şvate─żov ─Ćal┼íej g├ęnovej konzoly. Pod─ża spr├ív bude Yakuza: Rovnako ako drak prepusten├Ż na konci roku 2020.

14. Up├şr: Ma┼íkar├ída – krv 2

V┼íetky hry kompatibiln├ę s technol├│giou Xbox Smart Delivery 7

Dlho o─Źak├ívan├ę krvn├ę l├şnie 2 je hroziaca ak─Źn├í hra na hrdinov vyvinut├í spolo─Źnos┼ąou Hardsuit Labs a publikovan├í spolo─Źnos┼ąou Paradox Interactive. Up├şri s├║ stra┼íideln├ş, k├Żm nedostanete ┼íancu sta┼ą sa jedn├Żm, aj ke─Ć s├║ celkom v pohode. Up├şr: Ma┼íkar├ída – krv 2 je RPG prvej osoby, kde hr├íte ako up├şr, nepokojn├Ż v modernej spolo─Źnosti.

T├║to hru si tie┼ż zamilujete, ak ste fan├║┼íikom magick├ęho realizmu v meste. Grafika je nastaven├í na temn├║ t├ęmu, aby sa vysporiadala s rozvrhnut├şm up├şra.