všetko Pokemon GO vidí dvojité špeciálne výskumné úlohy a odmeny

všetko Pokemon GO vidí dvojité špeciálne výskumné úlohy a odmeny 1

Pokemon Hráči Go majú teraz novú špeciálnu výskumnú udalosť, na ktorú sa môžu tešiť spolu so Seedot Community Day. Pokemon Špeciálne podujatie Go Seeing Double poskytuje hráčom možnosť zbierať nových Pokemon a ďalšie predmety. Hráči musia splniť niektoré úlohy, aby mohli získať odmeny počas výskumnej akcie Seeing Double.

Deň spoločenstva Seedot sa začína 24. mája. A bude prebiehať od 11:00 do 18:00. 5 miestny čas. Hráči majú preto na dokončenie novej udalosti pol dňa. Ak nechcete tráviť čas pokusom o jeho dokončenie, môžete zaplatiť $1 dokončiť výzvu. V tejto príručke vám však ukážeme všetkých Pokemon Navštívte dvojité špeciálne výskumné úlohy a odmeny. Takže, z žiadneho iného dôvodu, pozrime sa na podrobnosti a odmeny za výskumnú udalosť.

Pokémon  go

Pokémon GO Pozrite si dvojité špeciálne výskumné úlohy a odmeny

Existujú ďalšie štyri časti Pokemon Choďte do práce s dvojitým výskumom. Každá časť má tri výzvy, ktoré musia hráči splniť, aby po dokončení výziev získali odmeny. Nižšie sú uvedené informácie a odmena.

krok 1

začiatok Pokémon 10 krát Odmena – 10 PokeBallsCatch 10 Seedot | Odmena – 20 Seedot Candies Urobte päť pekných hodov Odmena – Seedot stretnutie

Po dokončení všetkých výziev v krokoch 1, budete odmenení nasledujúcim: Seedot sa stretne, 2000 Stardust a 1 Kadidlo.

krok 2

Úlovok 15 semien | Odmena – 20 Seedot CandiesTransfer 10 Pokemon | Odmena – Nuzleaf Sila troch síl Seedot Cena – 1 000 XP

Ak chcete tieto výzvy dokončiť v krokoch 2 získate nasledujúce odmeny: 2, 000 Stardust, 1 Kadidlo a 1 Poffin.

krok 3

Zarobte tri veľké basketbalové lopty – 20 semienkových cukríkov vynútite nuzleaf Odmena – Päť zlatých razzových bobúľ 10 Pokemon | Cena – 1500 XP

Akonáhle ste dokončili výzvy v krokoch 3, získate tieto odmeny: 2, 000 Stardust, 1 Kadidlo a 1 Raketový radar.

krok 4

Výzvy v krokoch 4 by mali byť dokončené automaticky, keď dokončíte výzvy ako prvé 3 krokom. Hráči preto nemusia robiť nič extra, aby dokončili krok 4, Všetky tri výzvy budú dokončené automaticky a dostanete nasledujúce odmeny: 5, 000 Stardust, 1, 500 XP, 5 Strieborné bobule Pinap.

Keď hráči dokončia všetky 4 častí a výziev, odomknú plnú odmenu. To dá hráčom 2, 000 Stardust, 3 Zriedkavé bonbóny a shiftry stretnutia. Preto po dokončení Pokemon Go Seeing Double špeciálna výskumná udalosť, hráči získajú veľa vecí a možno dokonca aj Shiny Shiftry. lesklý Pokémon sú zriedkavé a neobjavujú sa často, takže sa môžete alebo nemusíte stretnúť s Lesklým radením po dokončení všetkých výziev.

SUM UP

Celkovo budú hráči dostávať všetky tieto položky a stretnutia: 13 000 Stardust, 4 000 XP, 60 Seedot Candy, 10 Pokeballs, 5 Golden Razz Berry, 5 Silver Pinap Berry, 3 kadidlo, 3 Zriedkavé sladkosti, 1 Poffin, 1 Raketový radar, 1 Stretnutie Nuzleaf 1 Shiftry stretnutie. Uistite sa však, že ste dokončili výzvy pred koncom udalosti. Našťastie sú výzvy pomerne jednoduché a možno ich vyriešiť v časovom rámci. Pokemon Go však zaisťuje, že jeho hráči zostanú pripojení k hre aj počas pandémie COVID-19. Nové zmeny uľahčili hráčom pokračovanie v hre aj doma.